Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj pomykałem przez Zwoleń ale Cie nie widziałem mcm00

Ale za to wczoraj pomykałem o 8:30 obwodnicą Niepołomic i mijałem się ze srebrnym B6 Avant na KRakowskich numerach z ramkami klubowymi. Grill i zderzak chyba S4 Florida na dachu. Wolalem na CB ale ten ktoś się nie odezwał..

Przyznać się.

Poza tym kilka fajnych audi w KR widziałem w tym we wieliczce czarnego sedana z diodowumi lampami z tyłu. Blaszki też chyba KR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek leciałem od Brzeska do Wrocławia drogą nr4 a później autostradą ok godz. 12-13, Grafitowym Avantem :) (znak szczególny podróży na tej trasie to straż graniczna i drogówka za Brzeskiem w stronę Krakowa)

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów z którymi się mijałem, o ile tacy byli, ale A4 było po drodze dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla klubowicza. Srebrny sedan, klubowe ramki LJA.... dziś Rzeszów ul. Hoffmanowej, paking koło hali sportowej przy Zelmerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj godzina 17;30 ul. podkarpacka rzeszow czerwone B5 z tylu lampy ledowe z tego co zauwazylem i rameczki klubowe, rejestracja RZE.... przyznac sie kto to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na 100 % Szuder, czerwona i z ramkami :th:

tak to ja...:):hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 22:32 _________________________________________________a ja dzis widzialem czarne A4 B5 z lampami led z tylu na parkingu kolo Kosciola w Rzeszowie przy Dabrowskiego, czy to ktos z klubu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Kielcach koło tesco widziałem zielonego sedana B5 na 18' chyba felgach. Bardzo ładny. Klubowe rameczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi w ciemno-zielonym B5 na olkuskich blachach, spotkanie na drodze w sobote, droga DG-Olkusz, godziny przedpołudniowe :hi:

Samochód bez ramek, tylne lampy lexus-style, być może czyta forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i nadal czytam !!! Ja widziałem tego on mnie nie widział ale pozdrawiam tego co miał lampy takie i takie no i CZY WY MNIE WIDZIELIŚCIE ? !!!! O zgrozo !!! Koledzy !!! Gdzieś na forum wyczytałem, że jako znak rozpoznawczy naszego klubu miały być ramki na tablice. Fakt to już jest jakiś pomysł ole są one widoczne na prkingu ale nie w trasie przy 120 Kh.

Moja propozycja to zaprojektowanie ... i wdrożenie w życie... i tu sam nie wiem czego !!! że jak będziemy się mijali na trasie to będzie wiadomo, że to ktoś z naszego grona. Co Wy na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co druga strona posiada podobny post aby cos wymyslec tylko od 3 lat jeszcze nikt nic nie wymyslil i podejzewam, ze tak juz zostanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie jeździć z horągiewkami przy antenkach :polew: :polew:

Ewentualnie można zrobić wielką nalepę na tylnej szybie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet , ale ja nie mam antenki :laghing2: :laghing2: :laghing2:, tak więc pozostaje mi tylko tylna szyba

Ewentualnie można zrobić wielką nalepę na tylnej szybie :gwizdanie

Ale po minięciu się w trasie będzie po herbacie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to zaprojektowanie ... i wdrożenie w życie... i tu sam nie wiem czego !!! że jak będziemy się mijali na trasie to będzie wiadomo, że to ktoś z naszego grona

Napis przeciwsloneczny na przednia szybe :polew: albo jakas mala ale widoczna naklejeszka na zderzak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...