Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyjazd z Konstancina, poczatek 2 pasmowki

dzis rano srebrny avant lezal mocno rozbity w krzakach

nie daj Boze, ktos od nas??

A to nie była A3 ???? , mi sie wydaje ze raczej tak , przejezdzałem dzis tamtedy dwa razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód dosyc konkretnie skasowany , chyba leciał od strony wawy i nie wyrobił na tej szykance. ale na bank to było A3 , odpowiednik A4 B6 , chodzi mi o rocznik , nie znam oznaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam szare (grafitowe) B6 SCI LC... (tego po SCI nie jestem pewien) spotkane dziś po 17 na wiślance przed Pawłowicami. Chyba mnie kolega nie zauważył a ja mrygać długimi jakoś nie lubię więc nie mrygałem. W każdym razie pozdro od czerwonej B6 :)

Pomknąłeś jak dla mnie trochę za szybko, rano mało nie słukłem mojej niuni więc raczej powolutki teraz jeżdżę i nie mogłem ci towarzyszyc :) Na szczęście moja poranna przygoda skończyła się tylko stresem i pokrzywioną tablicą z przodu. Ramka klubowa ocalała :) solidna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela granatowego A4 B5 avant PK XXXXX z naklejkom klubową zaparkowanego dziś ok. 19 w C.H ARKADIA :hi:

Ciekawe, bo dziś w Arkadii był spot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela granatowego A4 B5 avant PK XXXXX z naklejkom klubową zaparkowanego dziś ok. 19 w C.H ARKADIA :hi:

Ciekawe, bo dziś w Arkadii był spot :decayed

O kurcze ale poraszka :wallbash:

Tak bywa jak nie śledzi się działu Spoty, postaram się poprawić :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 13:05 na ul. Warszawskiej w Konstancinie widziane granatowe B5 Avant ze starymi ramkami klubowymi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 13:05 na ul. Warszawskiej w Konstancinie widziane granatowe B5 Avant ze starymi ramkami klubowymi. pozdrawiam

To pewnie mnie widziałeś :> Wszystko się zgadza pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto wczorajszego wieczoru ok godz 21:00 parkował furkę pod Gołębiewskim w Mikołajkach??? :naughty:

Tylne lampki ala lexus i przednie lampki zmienione na po liftowe.

Aha tylny zderzak był lekko przetarty z prawej strony.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok.7.50 widziany MAJKI 3646.Na skrzyżowaniu Tarnogórska/Grottgera/Skowrońskiego.Skręcał w tą ostatnią a ja na wprost do centrum moim pędziwiatrem Felicją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierowcy awanta którego wczoraj spotkałem w Starogardzie Gdańskim

znaki szczególne to bat od CB przykręcony do lewego błotnika z tym że z przodu :wink4: noi nie działajace swiatła stopu :blink:

ja wracałem z mazur ibizka mojej pani :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:pozdrowienia dla kierowcy pieknej kolorowej audi b8 sedan z napisem na boku "POLICE" widzianej dzis w Londynie na A 40 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebrnej B5 Avant widzianego na Al. Wilanowskiej , jechał od strony Dolinki Służewieckiej w kierunku ul Sobieskiego. poznałem Stare klubowe ramki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...