Spotkania na drodze

Traviz

ta łosiemnastki , auto brudne bo stoję przy budowie wiec po 1 dniu wygląda jak by miesiąc w stodole stało

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrowienia dla kolegi widzianego dziś o 14-10 w srebrnym b6 na wlocie do Aleksandrowa Łódzkiego :hi:

---------- Post dopisany 03-06-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 19:55 ----------

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego avant widzianego pod Lidlem na Łagiewnickiej o 19-45 :hi:

Pozdrowienia dla kolegi z ciemnego avanta b5 widzianego dzisiaj o 6-40 rano na skrzyżowaniu ul. Pojezierskiej z ul. zgierską w łodzi

a dzis ok 6:30 przy przejezdzie kolejowym w ołtarzewie widziałem czarne b6 avant zdaje sie na WZ i chyba miał znaczek z logiem klubowym na grilu.... mamy w klubie takie cudo?

Wtorek 3ci czerwiec. Trasa 86 między Sosnowcem,a Katowicami szare b7 avant na numerach z Sosnowca naklejka klubowa,była rozmowa na cb kolega z forum.

Pozdrawiam.

Kogo wczoraj widzialem dojezdzajac do Pruszkowa?Przy Zniczu?Granatowe A4 B5 na WL.

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej B5 Avant na tablicach DW, zderzak przód Rs, przed chwilą wyprzedzony na A4 pomiędzy Wrocławiem, a Opolem

Dzisiaj w Zamościu koło 12 na krzyżowce koło Carrefoura ciemna B5 w sedanie na nr LZA 12*** z naklejką klubową na klapie :hi:

Kto wczoraj rano miał przygodę z jakimś kabrioletem na rondzie Zielonka/Nieporęt/Ząbki/Warszawa?

Ładne B6 w sedanie na Rotorach na blachach WGM?

kto dzisiaj myl a6 czarne kombi z ramkami klubu a4 w dolince sluzwieckiej? w robo wash ?

Ul Św. Wincentego błękitny avant B8 WI XXXX przepuścił mnie na przejściu dla pieszych, szedłem z żoną i córką. Oczywiście przeczucie że to klubowicz potwierdziło się bo na tyle ramki klubowe. :thumbup1:

dziś w sochaczewie na zbiórce charytatywnej s4 nagaro na blachach CW, dobra bestia :decayed:

Dziś o 5:30 rano na skrzyżowaniu za Siewierzem w kierunku Katowic czarny Avant B6 rej. SBE.... pozdrawiam :wink:

Ok 12 przy skrzyzowaniu gorczewskiej i młynarskiej w wwa stalo na sprzedaz srebrne a3 8l po lifcie. Miala wlepe a3 klubu z lewej strony i stara wlepe klubu a4 po prawej. Pozdrawiam.