Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj na lotnisku w Ułężu awdi :D nie jedno a kilka z ramkami klubu niestety nie było jak zagadać w deszcz jaki tam panował :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Głogów, dziś na parkingu przed Koścołem na Piastowie A4 B5 Kombi, klubowe ramki, grill rs, rejestracja DSR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21-cze-2015 g. 14:00 - 15:00

Koszalin - wylot w kierunku Mielna - srebrny avant B5 na złotych alu - ramka klubowa przód + tył

Pozdr.

Edytowane przez PARAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą minął mnie kolega granatowym a4 b5 sedan na WU na obwodnicy Białobrzegów

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj między 20 a 21 mineło mnie B5 avant ciemne na numerach KLI z forumowymi wlepkami w stronę Warszawy na odcinku Wiskitki-Pruszków.Mrygnął kierunkiem a ja światłami drogowymi. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na lotnisku w Ułężu awdi :D nie jedno a kilka z ramkami klubu niestety nie było jak zagadać w deszcz jaki tam panował :) pozdrawiam

byłem i ja tam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj między 20 a 21 mineło mnie B5 avant ciemne na numerach KLI z forumowymi wlepkami w stronę Warszawy na odcinku Wiskitki-Pruszków.Mrygnął kierunkiem a ja światłami drogowymi. Pozdrawiam :wink:

Witam witam i również pozdrawiam :hi: troszkę mi się spieszyło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziane w Łodzi w niedziele (21.06) koło 13-14 czarne B8 z rejestracja KOS ... skręcające z Obywatelskiej w Jana Pawła

oraz gdzieś potem zdaje się ciemnogranatowe B5 w sedanie

wszystkie z ramkami klubowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.06. w Kaliszu na parkingu przy ul. Częstochowskiej zaparkowany A4B5 zielony avant na klubowych ramkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj B5 ciemny granat koło 19 widziany na Paderewskiego w Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 14:30 na Obrońców Krzyża w Krakowie, Nowa Huta, ciemne (czarne lub grafitowe) B7 w Avancie, ramki klubowe. Stałem naprzeciwko Ciebie na skrzyżowaniu przy Arce, mialem lewoskręt i juz nie zdążyłem Cie dogonić ;) Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj koło Bomi na Pasłęckiej, ok 19 30- 20 czarne B6 kombi z numerami WA, pozdrawiam kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod PWSZ w Oświęcimiu godzina 16:30-17:00 , niebieski avancik B7 na klubowych ramkach widziany pierwszy raz :decayed: pozdrowienia dla kierownika

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos dzis jechal B5 za mna w Tomicach okolo 13.30 w strone Gory Kalwarii ;) swiatlami mi mignol ;) ktos od nas? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego B6. W niedziele kolo 17-18 na krajowej 17. W miejscowosci Kolbiel, jakies 2km za rondem, jechal w strone Wawy :) Mial ramki klubowe.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolejowej 2 w Warszawie zaparkowany złoty b6 avant z ramkami i ciekawym kołem. WPR. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...