Spotkania na drodze

Traviz

Czarne na gwincie poliftowe a4b8 na tablicach DW 69~ (Swietna liczba) widziana dzisiaj ok. godziny 13 na autostradzie a4, swietnie Twój projekt wygląda! Mam nadzieje że to któryś z naszych :)

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj pod kościołem koło parku pszczyńskiego grafitowy avant na nr sps 1v8* z klubowymi ramkami pozdrawiam

w Grodzisku w sobote to czarny sedan,z daleka rzucał się w oczy.na płaskich mercedesach chyba

Edytowane przez Artuditu

Tez widzialem tego sedana czarnego. Byl bodajze na monoblockach wypolerowanych z A8 i na WGM

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

To Sqizzy, tylko on miał kiedyś Seginy :wink:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

A kogo ja dziś widziałem na wlocie na a2 w Grodzisku? :D taka pogoda była że nie wiem czyje to b5 :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

A to ja byłem :) pozdrawiam pozdrawiam :) ładna b6 :) czy dobrze widziałem czy to była eSka? :)

Z esy lusterka tylko ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dziś ok 15:00 ul.Głębocka,widziana czarna B6 na WF***** z klubową ramką z tyłu.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Z esy lusterka tylko ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ale ładnie się prezentuje :)

Dzisiaj około 17:30 srebrne A4 B6 ? widziane w osiedlu na ul.Leszno 22. Pozdro dla kierownika :hi:

Edytowane przez Czaro_22

Pozdro dla czarnego A4 B6 spotkanego o 5:40 w Bocianie, przed Kolbiela. Lecial w strone Lublina :) Blachy WOT TU** . Klubowe ramki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dzis na a2 w kierunku ursynowa o 9 czarny b6 avant na WD z ramkami. Pozdro z vw lt35

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Jak na S2 to zakładam ze to mnie widziałeś, gdzie dokładnie - przed czy za Krakowska? Mrugałeś chociaż może? Bo akurat wczoraj to się uczepiłem jakiejś vectry która z dobra prędkością przelotową ten kawałek robiła... Pozdr

jcwpl o ktorej teraz jezdzisz bo ostatnio Cie nie widuje? ;) chociaż teraz najczesciej latam przez nowolazurową wiec pewnie się mijamy;)

i pozdrawiam kierowniczke niebieskiej B7 avant na WW....XA z klubowymi ramkami widzianą z poł godziny temu na połczyńskiej

pozdrowienia dla kierowników srebrne b6 avant s-line tablice WE ok 9.00 na s8 i w legionowie czarna lub granatowa s4 b6 avant tablice WZ,obydwaj ramki klubowe

Jak zawsze - staram się wjeżdżać na trasę o 8, zależy też jak mi się w szkole zejdzie rano ze starszą córą :huh:

Dziś np. utknąłem chwilę na Lazurowej, bo miałem jakiś dziwny pomysł :kwasny: żeby wjechać z Górczewskiej, ale jak zobaczyłem że od Człuchowskiej wszystko stoi to się zawinąłem na Połczyńską, pewnie 8:10-15 byłem na Morach.

Jutro plan taki sam ;) Muszę ~8.30 jeszcze kumpla po drodze z Raszyna zgarnąć od Karola bo zostawia swoje B8 na robotę... Pozdro!

Edytowane przez jcwpl