Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj Malik, i jego TT, widziany na światłach na Połczyńskiej/róg Szeligowskiej.

Lubię to! :decayed:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyj to avancik B5 srebrny często stoi na Dzwonkowej między Mineralną a Szyszkową? :mysli: Wlepka klubowa na klapie :wink4: Widziany kolejny raz wczoraj koło 14.00 :wink4: Pozdr! :hi:

Opublikowano

Blue City dziś około 17-stej , parking "poziom ptaka" B7 avant RKL16*F czyje :mysli: . Ramki Klubowe oczywiście były :good:

Opublikowano

dziś ok. 16.30 widziany w Łodzi na parkingu "Nowej Gdyni" A4 B8 Sedan na łódzkich numerach EL 4...H oczywiście z ramkami klubowymi - przyzna się ktoś :mysli: :?: :decayed:

Tak czy inaczej pozdro dla kierownika lub kierowniczki :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Srebrny avant B5 z ramkami, rej. LHR zaparkowany na Sanockiej w Wawie

Opublikowano

Dzisiaj o 15.30 w Pruszkowie na Powstańców widziany granatowy avant b5 na glebie z ramkami, blachy WPR. Nie miałem się jak przyjrzeć bardziej bo za szybko jechaliśmy w przeciwnych kierunkach ale chyba relingi były szare. Czyja to? Pzdr :hi:

Opublikowano

O ile nie sprzedał autka to Glinek widziany dziś w Łodzi ok. 17.30

20120212153.jpg

Opublikowano

O ile nie sprzedał autka to Glinek widziany dziś w Łodzi ok. 17.30

20120212153.jpg

i nie było cegłówki pod ręką?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=220455.0

Opublikowano

Znam temat ;( niestety nie było cegły ani nic innego - w ostatniej chwili skojarzyłem, że to chyba on a nie widziałem kierowcy niestety :confused4:

Opublikowano

Znam temat ;( niestety nie było cegły ani nic innego - w ostatniej chwili skojarzyłem, że to chyba on a nie widziałem kierowcy niestety :confused4:

Furka Glinka ale to nie on - on to sprzedał jakiś czas temu.

Opublikowano

A ja dziś widziałam czarną a4 avant,z klubowymi ramkami, zaparkowaną koło domu starców na Witominie ;)

Pozdrawiam posiadacza :papa:

Opublikowano

dzisiaj w Lublinie ul głęboka przy basenie rolniczej zaparkowane czarne B5 batalion fioletowa felga ramki klubowe biały znaczek stała jeszcze jak wyjeżdżałem ok 18 :hi:

Opublikowano

dzisiaj w Lublinie ul głęboka przy basenie rolniczej zaparkowane czarne B5 batalion fioletowa felga ramki klubowe biały znaczek stała jeszcze jak wyjeżdżałem ok 18 :hi:

GRN :good:

Opublikowano

Flyera paździoch zaparkowany na Domaniewskiej.

Opublikowano

Flyera paździoch zaparkowany na Domaniewskiej.

no no, stwierdzilem, ze do biura sobie dojde te 2km :polew:

Opublikowano

passat granatowy LU xxxx przed chwilą pod Tesco w LBN ramka z przodu

Opublikowano

dzisiaj w Lublinie ul głęboka przy basenie rolniczej zaparkowane czarne B5 batalion fioletowa felga ramki klubowe biały znaczek stała jeszcze jak wyjeżdżałem ok 18 :hi:

Dzisiaj znowu :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj w Lublinie ul głęboka przy basenie rolniczej zaparkowane czarne B5 batalion fioletowa felga ramki klubowe biały znaczek stała jeszcze jak wyjeżdżałem ok 18 :hi:

Dzisiaj znowu :gwizdanie:

zgadza sie ;) i jutro tez pewnie będzie :good:

Opublikowano

dzisiaj w Lublinie ul głęboka przy basenie rolniczej zaparkowane czarne B5 batalion fioletowa felga ramki klubowe biały znaczek stała jeszcze jak wyjeżdżałem ok 18 :hi:

Dzisiaj znowu :gwizdanie:

zgadza sie ;) i jutro tez pewnie będzie :good:

(jutro)tzn dzisiaj nie zobaczę ale jeśli będzie w poniedziałek to napewno :good:

Opublikowano

dziś pod Tesco LUxxxx avant b6/7 jasny kolor z logo na klapie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.