Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

srebrna Nyska na przeciwko DT Hetman :) obtrąbiony i obmachany :) w sylwestra

Przynajmniej jeden jak przyjedzie w gości do Zamościa to mnie zauważa :naughty::hi:

:baseball: do mnie pijesz...?! :baseball:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

srebrna Nyska na przeciwko DT Hetman :) obtrąbiony i obmachany :) w sylwestra

Przynajmniej jeden jak przyjedzie w gości do Zamościa to mnie zauważa :naughty::hi:

:baseball: do mnie pijesz...?! :baseball:

uderz w stół, a nożyce same się odezwą :decayed::naughty:

Opublikowano

Wtorek, 27.12.2011, powroty ze Świąt... Warszawa, wlot od strony wschodniej, światła przy Kajki. Kolega w Alfie Romeo (chyba 147). Bardzo roześmiany, pokazujący mi klubową naklejkę przez szybę.... Pozdrawiam!

Roześmiany bo żona chowała się pod siedzenie i krzyczała żebym wiochy nie robił "zobacz Oni nie wiedza co ty im pokazujesz" :polew::kox: :kox:

Również pozdrawiam :hi:

Wtorek, 27.12.2011, powroty ze Świąt... Warszawa, wlot od strony wschodniej, światła przy Kajki. Kolega w Alfie Romeo (chyba 147). Bardzo roześmiany, pokazujący mi klubową naklejkę przez szybę.... Pozdrawiam!

:polew: zamiast naklejać to w aucie jak FBI wozi :mysli::decayed:

To żony Alfons ja tylko chwilowo go użytkuję, do puki czegoś nie upoluje.

no chyba że zrobię go pierwszym klubowym Alfonsem :pleasantry:

Opublikowano

Kogo namierzyłem wczoraj Al. Szucha przy MSZ około 12-stej :mysli: srebrna b5 1,6 WE888** w sedanie (ramki były) , pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Pozdr.. dla kolegi w srebrnej B5 z antena CB na klapie. Przystrzeliłem Cie dziś na Niepodległości (lecieliśmy w stronę pól) przed 9 rano. Jechałem za Tobą grafitową b6.

Opublikowano

Czyje ciemne (chyba zielone) B5 Avant z ramką klubową pod blachami nr BI3...L ??? Mignąłem do Ciebie światłami na Legionowej w Białymstoku w środę wieczorem 4 stycznia jadąc za Tobą. Pozdro! :)

Opublikowano

31.12.2011 ok. 12:30 granatowe B5 avant SGL xxxxx - Olcza, Zakopane

ładnie buczało... slina

Opublikowano

Pozdrawiam sąsiada z dzielnicy z avanta B6 "WA *****" Mijanego dzisiaj na modlińskiej przed kowalczyka ok 6:15 :)))

pozdrawiam :decayed: czarny sedan B5 jeżeli dobrze pamietam .:)

Opublikowano

czarny sedan b6 rej. WX xxxxx stojący pod WSCiL na Jagiellońskiej.

Pozdrawiam!

Opublikowano

Wczoraj ok 21:15 ul.E.Plater (przy ku.wim placu) A4B6 ciemny Avancik z klubowymi ramkami.Legitymowany przez misiaki :) Pozdrawiam.

Opublikowano

Pozdrawiam sąsiada z dzielnicy z avanta B6 "WA *****" Mijanego dzisiaj na modlińskiej przed kowalczyka ok 6:15 :)))

pozdrawiam :decayed: czarny sedan B5 jeżeli dobrze pamietam .:)

Dokładnie :)

Opublikowano

dzis Kety, niebieski b5 SJZ avant na klubowych ramkach ;]

Opublikowano

dzis Kety, niebieski b5 SJZ avant na klubowych ramkach ;]

Arturoo :wink4:
Opublikowano

dzis Kety, niebieski b5 SJZ avant na klubowych ramkach ;]

Arturoo :wink4:

:good::wink4:

trochę kilosów dziś do licznika dorzuciłem :naughty::decayed::wink4:

się człowiek nie ukryje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzis Kety, niebieski b5 SJZ avant na klubowych ramkach ;]

Arturoo :wink4:

:good::wink4:

trochę kilosów dziś do licznika dorzuciłem :naughty::decayed::wink4:

się człowiek nie ukryje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niema szans :D:kox:

Opublikowano

Kto dzisiaj mi pomachał z A4 B5 sedan na numerach WX z podkładkami klubowymi po 18 na rogu Skorotyńskiego/Grójeckiej??

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego avanta B5 tabl. rej WM ... który mnie otrąbił na Niemcewicza w stronę Grójeckiej, wczoraj po 19 :hi: Na początku nie widziałem Cię :) Zagadany byłem :) Potem na skrzyżowaniu pojawiłeś się i ta wlepka na klapie :good: POZDR :hi:

Opublikowano

11 stycznia ok 9:30-10 na Poznańskiej już chyba za Ożarowem widziane S4 b5 trzymane przez miśków, kierownik szczęśliwy wracał do auta :decayed:

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego avanta B5 tabl. rej WM ... który mnie otrąbił na Niemcewicza w stronę Grójeckiej, wczoraj po 19 :hi: Na początku nie widziałem Cię :) Zagadany byłem :) Potem na skrzyżowaniu pojawiłeś się i ta wlepka na klapie :good: POZDR :hi:

Migneła mi Twoja wlepka na bocznej szybie no to w klakson. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Migneła mi Twoja wlepka na bocznej szybie no to w klakson. Pozdrawiam :hi:

Ramki nie mogłeś widzieć na tyle bo auto brudne niesamowicie :) Pozdr :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.