Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyja czarna b7 sedan grafitowe rs6 czerwone zaciski widzana w przanyszu na osiedlu przy sądzie ładnie się prezentuje

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czerwone b5 sedan na polsudskiego ja skrecalem w lewo w kochanowskiego a obok zzamnie prosto pojechal kolega z dwoma wlepkami - klubową i dziecko w aucie

pozdrawiam ;)

Opublikowano

srebrny avant b6, z ramkami klubowymi widziany dzisiaj przez moja żonę na orlenie ok godz. 19 na Spółdzielczości Pracy w Lublinie:)

Opublikowano

czerwone b5 sedan na polsudskiego ja skrecalem w lewo w kochanowskiego a obok zzamnie prosto pojechal kolega z dwoma wlepkami - klubową i dziecko w aucie

pozdrawiam ;)

W Siedlcach?

Grzesiek...

Opublikowano

tak u nas, nigdy wczesniej go nie widzialem na zywo :gwizdanie:

Opublikowano

ok. godz 7.00widziane , ciemne B5 sedan TBU na glebie ze świecącymi kierunkami , droga 79 okolice Słupii , ja w stronę Krakowa , pozdrawiam :hi:

Opublikowano

ok. godz 7.00widziane , ciemne B5 sedan TBU na glebie ze świecącymi kierunkami , droga 79 okolice Słupii , ja w stronę Krakowa , pozdrawiam :hi:

:hi: To ja :wink4: Zaspany jechałem do roboty i mogłem trochę środkiem jechać bo mi się śpieszyło :decayed:

W ostatniej chwili zauważyłem serduszko na zderzaku i w lusterku glebę więc tak myślałem że to Ty :wink4:

Opublikowano

aleś zapieprzał...ja tam max to 90 mogę po tym rozpierdowie jechać :decayed:

Opublikowano

pracuje w miejscu gdzie kończy się ten rozpierdów a mieszkam tam gdzie się zaczyna więc robię tą trasę 2 razy dziennie i znam każdą dziurę na pamięć :decayed:

Opublikowano

Co to to takie zielone w sedanie polift na ledach tył, xenio przód, ledy podświetlenie tablicy, tabl. rej. WPR, dokładka z czujnikami tył :decayed: itd. toczyło się dzisiaj Szyszkową (W-wa) koło 13.30. Zerknęło na mnie jak dolatywałem do skrzyżowania a potem się wcisłem za nim, poleciałem chwilę i skręciłem dalej :decayed: Pozdr :wink4:

Opublikowano

Granatowe kombi widziane na ruskiej w lublinie we wtorek 16.30 rameczki klubowe , pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dziś rano 8.00 skwer złotówki - srebrny sedan B5 WG...

Opublikowano

40km od Krakowa

Jechaliśmy trochę razem.

20120223103254medium.jpg

20120223103420medium.jpg

Opublikowano

a ja pół polski jechałem i nikt mnie nie widział :D ?!?! Koszalin--->Poznań----> Szklarska Poręba .... Takie A4 B7 Avant na kołach ADAC z Bagażnikiem Thule na dachu :D

Opublikowano

Witam.

W piątek 24.02.2012 około godz. 22 na dworcu głównym w Poznaniu widziane:

- czarne A4 B6 sedan s-line na fajnej feldze FZ 89507

- i chyba granatowe A4 B5 PO 615HY

Opublikowano

Wczoraj rano około 8.00. Otwock - Świder, niebieskie B6 na WOT - tach wyjeżdzało z ul Sienkiewicza w Majową.. Który to?..

Często Cię tam widze....

Opublikowano
a ja pół polski jechałem i nikt mnie nie widział :D ?!?! Koszalin--->Poznań----> Szklarska Poręba .... Takie A4 B7 Avant na kołach ADAC z Bagażnikiem Thule na dachu :D

A ja w niedzielę widziałem sedana b5 granatowego na Koszalinie miał takie same stalówki jak Twoje myślałem,że się ich pozbyłeś.:wink:

Opublikowano

krajowa"2" mińsk- wawa

niedziela 26 luty

kolegen na WJ 75..9

zapomniałem chyba B6... ;)

Opublikowano

HarryH skrecajacy dzis przed 9 z florianskiej w podworko gdzies przy komputroniku, pozdro ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.