Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

w szoku jestem że ze 131 KM uzyskałeś prawie 170 KM i 400 Nm :shocked: !!!

To była tylko nowa mapa robiona czy jeszcze coś dokładałeś (zmiana turbinki), czy może wywaliłeś katalizator? Opisz co dokładnie zrobione było w twoim furaczu. Ciekawy jestem co wyciągniemy z mojego 2,0 TDI BLB 140KM i 320 Nm. :mysli:

p.s.

Udało mi się umówić - 15.03.2010 :naughty:

[/qu

w szoku jestem że ze 131 KM uzyskałeś prawie 170 KM i 400 Nm :shocked: !!!

To była tylko nowa mapa robiona czy jeszcze coś dokładałeś (zmiana turbinki), czy może wywaliłeś katalizator? Opisz co dokładnie zrobione było w twoim furaczu. Ciekawy jestem co wyciągniemy z mojego 2,0 TDI BLB 140KM i 320 Nm. :mysli:

p.s.

Udało mi się umówić - 15.03.2010 :naughty:

kata sie tylko pozbyłem, nic poza tym. [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 17:21_________________________________________________

No ładnie da się to wykręcić a to wcale nie jest wyczyn. Pamiętam jak Witek robił moją 110 kę, to razem ze mną był kumpel alvaro właśnie z takim A4 AVF 1,9 i jak sobie przypominam było coś około 180 KM i moment około 400. Zresztą pewnie jest gdzieś jeszcze ten wykresik na forum. Tak że możliwości są są :) No ale każdy pewnie jest ciekawy jak to będzie po wirusie, też nie mogę się doczekać.

Masz rację, jest to normalna moc, może dałoby się i więcej ale to może nastepnym razem jak zrobię jeszcze kilka rzeczy w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, mocy nigdy za wiele, ale chyba trzeba sobie przyjąć jakiś pułap ceny do ilości koników. Witek mi wstępnie określił około 185 KM i 405 Nm tak po samym programie, a jeśli by tak dołożyć turbinę większa to doszło by jeszcze 25 KM, fajnie by było ale robię się już duże koszty. Tak więc ja pozostanę raczej na tym co daje sam programik, a tak jak napisałeś to już niezła frajda jak przybywa 40 KM, na prawdę da się to odczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał na korektę nawet dzisiaj. Pisałem do rogala na PW ale nie odpowiada. Byłem u niego na modach z rok temu ale w moim aucie coś turbinka nie doładowywała i nie wyszło to za dobrze. Teraz wstawiłem turbo od AVF i pompuje mi ładnie. Tylko na 8 bitowym sterowniku to z dołu mam laga i od czasu do czasu notlaufa na piątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kileeer:wizyta zaklepana u Rogala na 17.03.2010 :) Info na priv. Wozio-Sławek mnie wyprzedził z terminem :bicz3: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kileeer:wizyta zaklepana u Rogala na 17.03.2010 :) Info na priv. Wozio-Sławek mnie wyprzedził z terminem :bicz3: Pozdro.

Stary nie miej mi tego za złe ;) po prostu pierwszy się dodzwoniłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie czekać i się dodzwonicie! Ja się umówiłem na najwcześniejszy termin jaki jest - połowa marca! :slina::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kileeer:wizyta zaklepana u Rogala na 17.03.2010 :) Info na priv. Wozio-Sławek mnie wyprzedził z terminem :bicz3: Pozdro.

AEB? :cool1::wink4:

No udało się załapać.Oczywiście pierw sprawdził :audi: w jakim jest stanie,porobił jakieś logi i stwierdził że można chipsować :> już się nie mogę doczekać,ciekawe ile będzie kucyków po wszystkim :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dodzwoniłem :naughty:

Spotkanie z P. W. 26 marzec ...obaczymy... :evil:

kolega dodzwonił się jak Pan W hamował mi furę, haha

[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:16_________________________________________________no i mam czego chciałem, 169 km i 389nm :shocked: :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

fura ucieka teraz z pod d*py. :gwizdanie:

:good: :good: :good:

to za***iście wiesz jaka miałeś serie na bogato czy bez szaleństw

ale wynik zadawalający :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się dopisać do listy z moją A41,9 TDI AVF.

Na ostatni gwizdek... :cool1: Napisz może PW do kileera bo może nie dopatrzeć i nie będzie Cię na liście. :tongue4: Z całym szacunkiem dla kileera ale przy tylu postach można czegoś nie zauważyć. :hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 20:56_________________________________________________O kileeer jest więc już nie ma sprawy. :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam ty widze masz już termin

ciekawe co ci wykręci mistrzu z mineralnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się dopisać do listy z moją A41,9 TDI AVF.

Na ostatni gwizdek... :cool1: Napisz może PW do kileera bo może nie dopatrzeć i nie będzie Cię na liście. :tongue4: Z całym szacunkiem dla kileera ale przy tylu postach można czegoś nie zauważyć. :hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 20:56_________________________________________________O kileeer jest więc już nie ma sprawy. :cool1:

ogarniam ogarniam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam ty widze masz już termin

ciekawe co ci wykręci mistrzu z mineralnej

sam jestem ciekaw... :evil:

Witam

Chciałbym się dopisać do listy z moją A41,9 TDI AVF.

Na ostatni gwizdek... :cool1: Napisz może PW do kileera bo może nie dopatrzeć i nie będzie Cię na liście. :tongue4: Z całym szacunkiem dla kileera ale przy tylu postach można czegoś nie zauważyć. :hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 20:56_________________________________________________O kileeer jest więc już nie ma sprawy. :cool1:

ogarniam ogarniam :gwizdanie:

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kileeer:wizyta zaklepana u Rogala na 17.03.2010 :) Info na priv. Wozio-Sławek mnie wyprzedził z terminem :bicz3: Pozdro.

AEB? :cool1::wink4:

No udało się załapać.Oczywiście pierw sprawdził :audi: w jakim jest stanie,porobił jakieś logi i stwierdził że można chipsować :> już się nie mogę doczekać,ciekawe ile będzie kucyków po wszystkim :radocha:

ja dzwonilem to powiedzial ze nie robi aeb ... :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie czekać i się dodzwonicie! Ja się umówiłem na najwcześniejszy termin jaki jest - połowa marca! :slina::evil:

akjam czy masz termin na 15.03.2010? Jeśli tak to mamy ten sam termin :) Ja staruje z samego rańca. Ciekawe co wyciągnie się z naszych furaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie czekać i się dodzwonicie! Ja się umówiłem na najwcześniejszy termin jaki jest - połowa marca! :slina::evil:

akjam czy masz termin na 15.03.2010? Jeśli tak to mamy ten sam termin :) Ja staruje z samego rańca. Ciekawe co wyciągnie się z naszych furaczy ;)

16.03 ... :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...