Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz drugi dzien jem i pije, pije i jem.. na jutro wzielem w pracy wolne. Jutro wracam do zywych :decayed: Moze cos przy aucie porobie jutro. Ogolnie dobrze tylko ja juz chyba stary sie robie jak dwa dni nie moge wyrobic pijac :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, na klubowym pojawiły się zapisy na zlot Ogólnopolski Bukowina Tatrzańska 2012 w dniach 23-25. 03 :cool1: cały wątek będzie dostępny dla wszystkich prawdopodobnie za tydzień :wink4:

koszt dla klubowicza 270, dla reszta 290 PLN za wszystko , myślcie kto by w tym roku pojechał, można by w kilku jednym autem się wybrać i wtedy koszt paliwka do podziału :) jest wystarczająco dużo czasu, żeby odłożyć kasę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jestes już nawet zapisany:)

to zapewne spotkany sie na zlocie. bede leciał z wielkopolski. fajnie by było jak by podlaskie bardziej uzestniczyło.

moze ktoś sie skusi .

i uda sie wygosporadowac jakoś pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jestes już nawet zapisany:)

to zapewne spotkany sie na zlocie. bede leciał z wielkopolski. fajnie by było jak by podlaskie bardziej uzestniczyło.

moze ktoś sie skusi .

i uda sie wygosporadowac jakoś pieniądze.

zapisałem się kilka minut od pojawienia się tematu, by dać przykład innym :decayed:

Nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że nikt prócz nas 2 się nie skusi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na klubowym pojawiły się zapisy na zlot Ogólnopolski Bukowina Tatrzańska 2012 w dniach 23-25. 03 :cool1: cały wątek będzie dostępny dla wszystkich prawdopodobnie za tydzień :wink4:

koszt dla klubowicza 270, dla reszta 290 PLN za wszystko , myślcie kto by w tym roku pojechał, można by w kilku jednym autem się wybrać i wtedy koszt paliwka do podziału :) jest wystarczająco dużo czasu, żeby odłożyć kasę :cool1:

myślę że od nas będzie słaba frekwencja :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że od nas będzie słaba frekwencja :gwizdanie:

To ją podnieś. :)

Ja w tym roku muszę jeszcze odpuścić, nie ze względów finansowych bo kasa to akurat nie problem. Jestem na etapie pisania pracy magisterskiej a patrząc na to co udało mi się już stworzyć to do końca marca może być ciężko to ogarnąć. No i przygotowania do obrony. :confused4:

Chyba za stary jestem na studiowanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnybravo wydawało się, że coś wspominał, że by pojechał :gwizdanie:

powiem Wam szczerze, że ja pierwszy raz w BT w 2010r. byłem trochę przypadkiem bo za namową innych i dopiero na miejscu przekonałem się jaka to jest fajna impreza, dobrze ponad 100 osób siada przy stołach, jest jedzonko (bardzo smaczne), alkohole, kapela góralska, rozmowa o autach i nie tylko, jednym słowem atmosfera nie do przebicia :good: :good: i teraz innych zachęcam, bo nie słyszałem, żeby ktoś był niezadowolony :cool1:

wręcz przeciwnie- dla osób z naszych stron wydawać się będzie, że jest tam jeszcze lepiej, niż dla innych np. z Krakowa, bo tam spoty są regularne i co najmniej kilkunastoosobowe, chłopaki mają więcej okazji się spotkać na piwku, kartingach itd. :wink4:

tylko kwestia podjęcia decyzji, bo drogo bo daleko bo coś :confused4: a inna sprawa, że można sobie taki zlot połączyć np z 1-2 dniowym zwiedzaniem pięknych okolic, Zakopanego itd i wychodzi bardzo przyjemny wypad :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam szczerze, że ja pierwszy raz w BT w 2010r. byłem trochę przypadkiem bo za namową innych i dopiero na miejscu przekonałem się jaka to jest fajna impreza, dobrze ponad 100 osób siada przy stołach, jest jedzonko (bardzo smaczne), alkohole, kapela góralska, rozmowa o autach i nie tylko, jednym słowem atmosfera nie do przebicia :good: :good: i teraz innych zachęcam, bo nie słyszałem, żeby ktoś był niezadowolony :cool1:

Filip - to, że takie imprezy to fajna sprawa i za***ista atmosfera to wiem. :)

Kiedyś, kilka lat temu jak powstał klub Team Audi Suwałki zrobiliśmy imprezkę integracyjną z ogniskiem, na którym było nas około 30 osób. Imprezę do dzisiaj wspominamy z kumplami przy każdej okazji. Niestety drugiej takiej imprezy z taką ilością ludków nie udało się zmontować a szkoda. Teraz to nawet spota nie ma jak zorganizować - wszyscy zarobieni. :confused4:

Kiedyś postaram się na taką imprezę w końcu wybrać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nawet spota nie ma jak zorganizować - wszyscy zarobieni. :confused4:

Czy aby na pewno ? :chytry: jakoś nam ( Podlascy spotowicze) rzadko to rzadko ale udaje się zorganizować spota. Tyle tych A czwórek jeździ po naszych okolicach, ale 97% właścicieli jest na "nie" z aktywnym udziałem na forum, a tym bardziej spotem. W innych miastach jest lepiej, bo zawsze jest regularna grupa spotowa, a część pojawia się w zależności od czasu itd. A u nas od dłuższego czasu praktycznie zero progresu. :thumbdown:

Ja to uważam po prostu za jakieś skrzywienie życiowe i zamknięcie się na nowe kontakty, znajomości, doświadczenia ludzi z tych terenów.

Już chyba kiedyś pisałem tu o sytuacji na pobliskim dla chłopaków z BS ośrodku Szelment. Co roku od otwarcia przy sprzyjających warunkach pogodowych przyjeżdża tam wielu ludzi z Rosji, Litwy, Białorusi, Ukrainy!! (jakże podobno z biednych i zacofanych krajów), aby pośmigać na nartach/desce. Tak po prostu, żeby mieć trochę fun'u. Natomiast ludzi z Podlasia jest bardzo mało. Na zdrowy rozum nie da się tego wytłumaczyć. U nas po prostu (bez obrazy bo nie kieruję tego do nikogo z Was) planowanie czegokolwiek zaczyna się od siedzenia w fotelu i narzekania, bo to bo tamto, bo daleko, a po co i w ogóle. I na tym samym etapie wyjazd się kończy.

:wallbash:

Ciężko w ogóle z jakąkolwiek inwencją, żeby coś, żeby gdzieś, żeby z kimś. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Filip z tym naszym zgraniem :embarrassed:

Co do Bukowiny , musze to bardzo głęboko przedyskutowac to z moją dziewczyną :decayed: , wiem , że samego mnie nie puści bo na bank sie schleje i wróce 2 tyg. po całej imprezie :polew: . Przedyskutuje to z nią i na pewno dam wam znać .

Eh ciekawe jeszcze jak w pracy wyjdzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktos na spocie przedtem w BAU mowil ze ma jakis material chyba z nalesnikow z siedzen. Musze zabrac sie za obszycie mojej okropnej laty na fotelu kierowcy, chcialem wymienic wszystkie stolki ale pomyslalem ze moje sa w sumie ok, tylko ta lata nieszczesna w standardowym miejscu :confused4: , wiec jesli ktos ma na oddanie owy material, to z checia przygarne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tak w ogóle to stuknęło nam już 200 stron jakby ktoś zauważył :kox: w Białymstoku tylu mieszkańców a my nabijamy stronki w dobrym towarzystwie :naughty:

Wasze zdrówko :drunk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że jak na taką małą miejscowość to przez dużo stron w porównaniu do innych się nagadaliśmy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip1001 bardzo mozliwe ze ja z dziewczyna wybiore sie na zlot do bukowiny tatrzanskiej :wink4:

juz planuje od dawna sie wybrac na jakis zlot ale tym razem chyba musi sie udac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip1001 bardzo mozliwe ze ja z dziewczyna wybiore sie na zlot do bukowiny tatrzanskiej :wink4:

juz planuje od dawna sie wybrac na jakis zlot ale tym razem chyba musi sie udac :wink4:

oooooo to świetnie :naughty: na 100% nie pożałujesz :decayed: będziemy mogli się jakoś zgadać i pojechać na 2-3 autka :kox::buhaha::thumbup: :drool:

Gwerty +Enkeli będzie leciał z Poznania :gwizdanie:

wreszcie będziemy mogli zająć stolik jako grupa Podlaska :> a nie tak jak ja sam w 2010 roku przybłęda od stolika do stolika :polew:

a z BS i okolic jednak nikt się nie zdecyduje ? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno się nie odzywałem więc jestem. :hi:

Dzisiaj zakończyłem już ostatecznie przekładkę licznika - założyłem ringi oraz ustawiłem przebieg jak w oryginalnym. Co ciekawe przebiegu nie dało się zmienić interfejsem oraz programem VAG Tacho, który jest do tego stworzony. Łączył się ale opcja zmiany przebiegu była niedostępna. Nie dałem za wygraną i postanowiłem sam pogrzebać i udało się zmienić przebieg za pomocą standardowego kabelka KKL i VAG'a w wersji 208 PL. :tongue4:

A tu kilka fotek po montażu ringów (szafa jeszcze na stole):

before

before.jpg

after

after_1.jpg

after_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...