Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie potrzebuje namiarów na dobrego i taniego złotnika w szczecinie, mam trochę złota i chce przetopic na sygnet

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 176 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś jakiś zapas gadżetów klubowych typu: naklejki, ramki pod tablice, etc. ?

Opublikowano
Ma ktoś jakiś zapas gadżetów klubowych typu: naklejki, ramki pod tablice, etc. ?

Ja bym chętnie kupił naklejkę wypukłą, ale jednej sztuki nie opłaca mi się brać przy tych kosztach wysyłki. Jeśli ktoś by chciał również tą naklejkę to fajnie by było się umówić i od razu więcej kupić.

Opublikowano

Arek, jestem za. Jedna dla mnie.

Opublikowano
Arek, jestem za. Jedna dla mnie.

O, super! :) To czekamy jeszcze chwilę na ewentualnych kolejnych zainteresowanych i zamówię.

Opublikowano

i półtora miecha czekania... ja tyle czekałem bo dla nich ważniejsza jest sprzedaż ciuchów... żenada...na allegro by mieli same negatywy za takie handlowanie...

Opublikowano

Sotom, zapraszamy na spot - poniedziałek 20.00 Eskadrowa

Opublikowano
Sotom, zapraszamy na spot - poniedziałek 20.00 Eskadrowa
dziekuje ale nie dam rady, mam mini remonty w mieszkaniu które ida mi jak krew z nosa...
Opublikowano

ja mam dwie ramki klubowe

Opublikowano
Sotom, zapraszamy na spot - poniedziałek 20.00 Eskadrowa

Czy jest to stała pora i miejsce?? Szkoda że nie 20.30 bo dziecko trzeba spać położyć.

Opublikowano
Czy jest to stała pora i miejsce?? Szkoda że nie 20.30 bo dziecko trzeba spać położyć.

Któryś raz z rzędu jest ten sam termin więc można przyjąć że "stały". W ten poniedziałek byliśmy krótko, bo nie całą godzinkę. Za to w zeszłym tygodniu jak się rozgadaliśmy to w chacie byłem po 23-ciej

:grin:

ja mam dwie ramki klubowe

Jaka cena? Jeśli taka jak zakupiłeś to rezerwuję. Daj znać na PW :wink:

Tony2, oto link do pobrania - regeneracja włącznika świateł - przelacznik A4 B6.pdf - Dokumenty - hynius - Chomikuj.pl

ew. - wizytownik kubek przelacznik A4 B6.pdf - Dokumenty - edekxp - Chomikuj.pl

Załatw temat wycinanek na folii, a ja zajmę się wykonaniem i ogarniemy temat na nastepnym spocie. Co Ty na to?

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Tak mi się wygrzebało cosik. :wink:

Trochę historycznie. Takie spoty były w Szczecinie.

Nie trzeba nikomu tłumaczyć miejsca Gdzie to było? :naughty:

P1120595.jpg

P1120598.jpg

P1120616.jpg

P1120617.jpg

Opublikowano

Spoty na casto..... To były czasy...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Zadra powiem Ci szczerze że nawet nie pamiętam za ile kupowałem :P więc cenę muszę zobaczyć za ile oni tutaj sprzedają :)

Opublikowano

Dzięki Zadra za linka, ogarnę te wycinanki to się odezwę.

Opublikowano

spoko nie ma ciśnienia, że to koniecznie na następnym spocie. Jak ogarniesz temat to wykonamy na najbliższym. :wink:

Opublikowano

Na pewno ogarnę do przyszłego spotu:) też mi zależy żeby jak najszybciej ogarnąć ten włącznik:)

Opublikowano

:hi: witam Pany.

mam pytanko, na jakich portalach w szczecinie się ogłaszaja właściciele mieszkań którzy chcą wynająć pokój / mieszkanie? jedyne które znam to gumtree ale jest tam mało ofert. Ile mniej więcej trzeba liczyć w Szczecinie za pokój jednoosobowy? orientujecie się? pozdrawiam

Jeśli zamieszczam w ZS to zawitam na spoty :)

Opublikowano

Szukaj na tablica.pl :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Infoludek jeszcze jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.