Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Ty już w domu? :grin:

Dzięki za spota :wink:

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nom też dzięki i do następnego :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Panowie potrzebuje namiary na jakiegoś dobrego lakiernika na terenie Szczecina.

Opublikowano

Mi dobrze zrobili poprzednią furę na Niklowej, Auto Efekt, pamiętam że BMW oddawało do nich auta, mają komorę.

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Panowie potrzebuje namiary na jakiegoś dobrego lakiernika na terenie Szczecina.

Ja z kolei polecam Lakiernictwo Chudziński na Łukasińskiego. Znają się na robocie.

Opublikowano

Kiedy robimy spocisz :D ? dziś:D i niedziela chociwelka :D ?

Opublikowano

ja odpadam do nastepnego tygodnia bo grzeje dupe w chorwacji - jade a4 - mam nadzieje ze nie bedzie przygód

Opublikowano

szkoda może ktoś inny zainteresowany :D ?

Opublikowano

No chyba w niedziele, jo?

Opublikowano

byłoby dobrze :D chyba też chlopaki z bmw robią tam trening :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już nie pamiętam czy o to tutaj pytałem bo temat z dawien dawna powrócił.

Przyszedł taki czas, że chyba będę musiał założyć podtlenek LPG tylko nie wiem jaka instalacja będzie najlepsza lub najbardziej optymalna dla 1.8T ANB.

Poszukuję dobrego warsztatu gdzie prawidłowo zaopiekowaliby się moim A4 i prawidłowo założyli odpowiednia instalację gazową. Beż ściemniania, zakładania starych, używanych instalacji czy innych machlojek.

Z tego co się dowiadywałem to dobre opinie ma zakład w Dębnie, już nie pamiętam jak się nazywa, ale i ten w Tanowie zbierał dobre oceny i tam głównie BRC zakładają.

Osobiście z samochodem, ale innym niż Audi byłem na Tamie Pomorzańskiej, ale widząc ile razy trzeba było jeździć tam z Maximą 3.0 na jakieś poprawki to chyba z tego zakładu bym nie skorzystał.

Opublikowano

na tamie maja drogo i tyle bo tylko brc tam wkladaja a jakość h*jowa

Na rogu Dąbrowskiego i starkiewicza jest fajny zakład , pol mojej firmy jeździ tam zakładać , koleżka ma w 2.8 a4 i fajnie lata , na strojeniu był raz tylko po miesiącu bo mu kazali a tak później spokój

Opublikowano

Ehhh, przestrzeliłem ulice, zapomniałem, że na Tamie też jest i tam faktycznie mają tylko BRC.

Chodziło mi dokładnie o ten sam, zaraz za wiaduktem kolejowym na Kolumba.

Na parkingu mają całkiem ładny przekrój marek samochodów, ale jakoś z Nissanem Maximą sobie ciągle poradzić nie mogą. Co chwila na strojenie.

Opublikowano

A klientów maja w h*j , i wszyscy chwala , koleszka też jeździ 3.0 peugoten chyba 406 i chwali

Opublikowano

Najwidoczniej amełykańska technologia rodem z dalekiej azji ich przerosła.

Ale z niemiecką sobie radzą doskonale. Będę tam jechać i pytać co i jak.

Opublikowano

W granicach 2500 -2700 z korkiem pod klapka wlewu paliwa zawolaja

Opublikowano

Orientujesz się ile złociszy biorą za element ?

Panowie potrzebuje namiary na jakiegoś dobrego lakiernika na terenie Szczecina.

Ja z kolei polecam Lakiernictwo Chudziński na Łukasińskiego. Znają się na robocie.

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Panowie a ja zapyta czy znacie jakiegoś ogarniętego mechanika w Sz-n lub okolicach ?

Opublikowano

Ja mogę polecić np. HR-Auto Hubert Nowicki.

Mam z nim dobre doświadczenia.

Może nie robiłem u niego Audi, ale w Golfie bezproblemowo wymienił silnik, sprzęgło i skrzynię.

H-RT Auto Hubert Nowicki. Wulkanizacja, Mechanika, Szczecin - Mapa Polski w Zumi.pl

Opublikowano

Na Dąbrowskiego jest taki varsztat co robi sam vag , ponoć dobrzy ale kosztowni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.