Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dla mnie -gdzie nie pojade to bedzie za***iście wygladało... napewno lepiej niz obecnie... pastą tempo i innymi c**jstwami idzie się recznie za***ać przy pucowaniu... a polerke maszynową trzeba tez wiedziec jaka kupic i jak robic aby plam nie porobic, a jak znam zycie nie majac do tych rzeczy ręki napewno narobił bym sobie tylko szkody na budzie. po za tym az tak jej nie kocham zeby całymi dniami przy niej czas zabijac- juz mi dosc czasu zabrała szmata...

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak dla mnie -gdzie nie pojade to bedzie za***iście wygladało... napewno lepiej niz obecnie... pastą tempo i innymi c**jstwami idzie się recznie za***ać przy pucowaniu... a polerke maszynową trzeba tez wiedziec jaka kupic i jak robic aby plam nie porobic, a jak znam zycie nie majac do tych rzeczy ręki napewno narobił bym sobie tylko szkody na budzie. po za tym az tak jej nie kocham zeby całymi dniami przy niej czas zabijac- juz mi dosc czasu zabrała szmata...

Też tak mam ale to szybko mija i dalej grzebie:decayed:

Opublikowano

no tak...wiem co mam z 1str narzekanie ale z 2str nie jest zle i dalej sie poswięca ten czas....

Opublikowano

wesz a mówiłem Ci ze kolezka który mi opchnal wahacze to po 6 miechach poczuł sie i oddal za wysylke ta do Ciebie co straciłem :wink:

Opublikowano

Również sie piszę na tą polerkę.

Opublikowano

W poszukiwaniach kogoś ktoś podlutuje FIS znalazłem ofertę ze Szczecina.

Przedmioty użytkownika mieto3 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zna ktoś, może korzystał?

Są ceny samych wyświetlaczy, ale usługi już nie.

Opublikowano

znam, korzystałem, śmiało polecam, ppewnie nie tylko ja. Człowiek znany w szczcecinie z tego co robi:)

Opublikowano

No właśnie słyszałem, że wymienić wymieni, ale wymienić kleju już nie.

Opublikowano

Daniel okrutnie znany na sz-nie, wiele firm korzysta z jego usług... osobiście z jego usług nie korzystałem ale mam od cholery znajomych którzy u niego byli i każdy jest zadowolony i korzysta do tej pory...

Opublikowano

W dziale pozostałe Audi umieściłem galerię mojego pierwszego Audi i jednocześnie nowego nabytku :)

Opublikowano

i Juz ci zazdroszcze

Opublikowano

Ceny też ma okrutne :grin: no ale za wiedzę umiejętności i sprzęt trzeba płacić wiec nie ma się co dziwić , :banan:korzystałem i polecam

Opublikowano

Ale nie byłeś z licznikiem :P

Opublikowano

Panowie co powiecie na zimowe ściganko gokartami w silverze ?

Opublikowano

Nie to żebym się chwalił ale ostatnio zdobyłem 2 miejsce :)

Puchar w domu stoi. Taka firmowa walka. Ale zawzięcie było.

Opublikowano

martinezowi się napewno spodoba i ja jestem za ;)

Opublikowano

to Panowie propozycje dogodnego wszystkim terminu :)

Opublikowano
wesz a mówiłem Ci ze kolezka który mi opchnal wahacze to po 6 miechach poczuł sie i oddal za wysylke ta do Ciebie co straciłem :wink:

Kutwa Bartek mało czasu mam i nie zaglądam:kwasny:

To dobrze że oddał bo suma summarum on wprowadził w błąd:wink:

Opublikowano

Ja jestem jak najbardziej za jakimiś kartami tylko mówcie kiedy mi generalnie pasuje codziennie od 18 w górę, a w niedzielę cały dzień :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.