Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bicz2: pała z ortografii
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehh niom to wiem

Opublikowano

Witam

Kto ze Szczecina pomoże ustawić kąt wtrysku ?

Vaga mam. Oczywiście nie za darmo.

Opublikowano

Poszukuje dobrej firmy ze Szczecina zajmującej się dochodzeniem odszkodowań od ubezpieczalni

Uszczerbek na zdrowiu, wypadek w domu nic wspólnego z komunikacją

Opublikowano

A ja zapytam czy macie jakas firmę zakład homefachowca który zajmuje się naprawa radii fabrycznych ? Oczywiście audi

Opublikowano

Bartek, proszę ja ciebie, radio odmienia się (obecnie) jak dildo.

"nie ma" kogo czego? dildii? :grin::wink:

Opublikowano

Weź bo Cię

Na noakowskiego znalazłem jeden zakład , poleca ktoś, korzystał ktoś ?

Opublikowano

Police brutality. Police brutality. Police brutality.

Ty nawet nie wiesz co ja mam w domu. Jak się pomylę to śpię na wycieraczce. Takie są te filolożki.

Opublikowano

Kolego Kuba odezwij się do Spiidiego on teraz w tym siedzi

Opublikowano
A ja zapytam czy macie jakas firmę zakład homefachowca który zajmuje się naprawa radii fabrycznych ? Oczywiście audi

co z radioodbiornikiem jest nie tak ze szukasz pomocy ??

Opublikowano

Kupilem concerta 2 z a6 do swojej b5 , juz mialem takie radio kiedys i wiem ze w aucie wsio ok

Sprzedajacy poinformowal mnie ze kuoil je z autem i urwana antena i radio slabo odbiera , cd dziala elegancko, tanio to kupilem

Okazalo sie ze u mnie tez fm slabo odbiera , cicho i trzaska, cd dziala elegancko, zanioslem je u siebie na wiosce do takiego dziadka co naprawia rtv agd i sprawdzil mowi ze glowica walnieta , gdzeje sie i cos tam i ona jest winna czy jakis tam tuner, i ze naprawa nie oplacalna , zreszta nie znalazl czesci

Szukam kogos kto zjadl zeby na radiach , ma wiedze i czesci do jego naprawy o ile faktycznie jest to oplacalne

Opublikowano

przede wszystkim sprawdz co sie dzieje z twoja antena - jesli masz wzmacniacz w antenie - z czasem korozja wewnatrz anteny powoduje znaczny spadek sygnalu ... jesli potrzebujesz czesci do radia - podjedz do Audionu (namiary znajdziesz w necie) - Zbyszek ogarnia takie radia bez wiekszego problemu

Opublikowano

Pokazał mi błąd 00858 w vagu

W poniedziałek dam radio soulmasterowi żeby podpial u siebie i zobaczył czy działa

On nawet jeszcze o tym nie wie hehehehe

Jak u niego będzie grać h*jowo tzn ze winne radio , wtedy tam podlece z nim, dzięki za info

Opublikowano

Nie wyjechałem, możesz przyjechać nawet dziś. Byle nie na sygnale. :grin::grin:

Opublikowano

W poniedziałek będę dziś nieje dam rady :decayed:

Opublikowano

Zlituj się. W weekend mam czas.

W poniedziałek dalej odwalam pańszczyznę na akord a Ty mnie tu jakieś artefakty będziesz znowu znosić. :wink:

Licznik gotowy, będziesz mógł sprawdzić synchro.

Opublikowano

Ale lece na weekend do Gryfic, w sumie miałem dzisiaj jechać na szczecin autem na nocke ale jak odpaliłem fure do wyjazdu, to poczułem jakbym miał 1000 koni pod maska, chodził jak dragster , zaglądam pod auto , a tam środkowy wisi, plecionka się rozsypała :decayed:

I na 9 rano jestem umówiony na spawanie

antenę Ci od razu w poniedziałek lub wtorek przyniosę, przecież spr radia to 1 minuta czasu :decayed:

Opublikowano

Ej, nie, przecież ja mam teraz tego Blaupunkta wmontowanego i wyjęcie go to wcale nie 1 minuta. :decayed:

Opublikowano

Nie wierze ze nie zrobiłeś sobie tak ze można je na prędkości wyjąć tylko tobie znanym sposobem magicznym :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.