Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

No ta ostatnia miejscówka jest wypas !! ;P Tylko ze musi być więcej aut :P hehe i wędek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wędki były, robali brak :) Ty weź tą kosę i ryj w ziemi za jakimiś wormsami :) ewentualnie kup coś na haczyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam cierpliwości do łowienia ryb:confused4: daje im 5 minut jak się żadna nie złapie po dobroci to idę po akumulator z auta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o tym samy sobie pomyślałem ja daje jeszcze mniej czasu :) bo po 3 minutach juz splawik sie mi zlewa z taflą wody i jak sie nic nie złapie to agregat i jazda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie wiedziałem że z Ciebie taki nerwus 5 min nie wytrzymasz?? :) słuchaj nie myślałeś żeby jakieś foto puścić na konkurs na stronie głównej masz info co i jak bo fotki cykasz rewelacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mam nadzieje ze na nastepnym spocie tez sie zjawie bo ostatnio cos troche opuscilem :( a tu na castoramie robimy jeszcze jakies spoty ?

macie jakies tematy z swoimi autami na forum moze :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ja temat o swoim parchu piszę praktycznie od momentu jak go mam ale jakoś napisać nie mogę :( może w te wakacje jak już mi się w końcu skończy szkoła to coś ruszę w tej materii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tematach z autami mozna zobaczyc kto co ma pomodzone w autach bo tak na spotach to mało kto sie czymkolwiek chwali hehe

kolego Gik twoje auto bym chetnie obejzal hehe :) przód mi sie podoba... ale w tygodniu spota ciezko bedzie ustalic bo duzo osob z poza szczecina chyba ze by się ustawić na jakies poł godziny/godzinke na np krematorium ale wtedy beda moze z 3 auta hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w szczecinie:) wiec jak jest ktoś chętny to podjade na bajerę moją czarną mamba na krematorium :) heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze w piatek wstepnie na 20 ;d? prawie weekend ale jeszcze tydzien hehe, ja w piatek bede troche rzeźbił przy aucie wkoncu wiec dopiero o 20 bym prawdopodobnie mogl :D ale mieszkam kolo krema w sumie bo pare minut drogi, wiec jak byscie mieli sie tu spotkac a bym nic nie pisal na forum to poprosze o telefon ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj dzisiaj :) dawajcie dzisiaj:) na bajere juz widzialem wasza jedna klubową a4 na krema dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę w czwartek w szczecinie bo mam na 18 egzamin i po też można by było na krematorium podjechać i po lansować się moją srebrną strzałą :naughty: a w piątek też będę w Szczecinie ale nie wiem czy auto też będzie ze mną w Szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje czwartek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz czwartek lepszy :) bede tutak na chodzie:) w piatek niestety lece do Nowo no i bedzie zabawa z zakupami i takie tam by w niedziele już gonić na Holandię. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no niech bedzie ten czwartek;p 20 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak wam pasuje piątek lepiej to spoko, po prostu mnie tylko nie bedzie:) nie patrzcie na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...