Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)


Krzyh00

Rekomendowane odpowiedzi

ładny wóz.

ja również w swojej mam Nokia Sound System i dołożyłem skrzyneczkę ze wzmacniaczem- teraz gra jeszcze ładniej...

ja tez wrzucilem skrzynke ze wzmakiem do siebie i pukaja dwa suby i nokia i dolozony ;) puka calkiem niezle jak na serie naglosnienie.

ale bez offtopa.

Krzycho jestes z koszalina, wpadnij jutro na spota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mnie namowiles :>[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 11:53_________________________________________________audi bylo w weekend na programie w gdanskim tune-up.

wynik przerosl moje oczekiwania i to na doladowaniu 1,15bar. moglem zazyczyc sobie 1,2bar i bylo by jeszcze pare koni wiecej ale doszlismy do wniosku ze nie ma co przeginac bo i tak jest swietny wynik. auto odczuwalnie lepiej jezdzi, na trasie wszystko z piątki, czuc ten moment na plecach, 200 leci wysilku :) jestem mega zadowolony, polecam chlopakow z tune up swietna robota i to w 1,5h :)

wykresik:

wykresk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Krzycho, wynik rewelka ;) zmieniaj suszare i wtrysk i atakuj 160 kuni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy mi zeby sie sprawnie przemieszczac w trasie, do zapierniczania mam inna zabawke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem ciekawy jak to zapina, jak bedzie jakis spot kiedys z ladna pogode to karniemy sie; ) zobaczymy czy moj porobiony przezemnie idzie podobnie, choc nie wiem czy jeszcze zdaze na serii, bo kupilem juz suszarke awx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sie ustawic na testy to codziennie po 18 mozemy poganiac, pisz priv jak cos :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jezdzi jakby swapa przeszlo, taki zapas momentu od dolu ze az nie moge wyjsc z podziwu ze to tylko sam program a taka zmiana, najlepiej wydane 7 stów jak do tej pory :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...