Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wysterować Climatronic gdy chcę podłączyć zwykłe ogrzewanie postojowe - Nie fabryczne. Pod który pin w Climatronicu mam się podłączyć z sygnałem "plus" (który to wysyła Webasto) ??

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

testowalem odleglosc pilota bez wzmaka i niestety lichutko wiec pytanie

nie ma ktos na zbyciu wzmaka pod webasto do sedana?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

mam możliwość wymontować Webasto z samochodu kolegi i zamontować je do siebie co muszę dokładnie wyjąc i co bd mi potrzebne zeby w jego a4 nie było widać ze tam było Webasto napewno wąż zeby zamknąć obieg wody ma ktos nr tego węża ? Obaj mamy zbiorniczek pod spryski ale jego pewnie jest inny i należałoby je zamienić ? Gdzie znajdę wszystkie moduły ktore bd mi potrzebne i czy wiązkę da sie wyjąc cała czy trzeba ją ciąć ?

Jego a4 to 1.8t bfb kombi mój bex z Q sedan. Webasto ma zamontowane koło intercoolera z lewej strony raczej bd pasować do mnie ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie w B7 1.8t jaka wersja webasta była montowana seryjnie pionowa czy pozioma ??

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy to samo pytanie co kolega wyżej,

Czy ktoś może powiedzieć jaki piec był oryginalnie w B7 1.8T, pionowy czy poziomy??

Opublikowano

Koledzy to samo pytanie co kolega wyżej,

Czy ktoś może powiedzieć jaki piec był oryginalnie w B7 1.8T, pionowy czy poziomy??

W B6 1.8T były montowane poziome na podłużnicy i chyba takie same są też w B7.

Opublikowano

hmm, no to zmienia postać rzeczy bo byłem pewny że pionowe.

Czy ktos może mi to potwierdzić jeszcze że poziome i ewentualnie jaki ma numer piec?

Opublikowano

ja w b6 miałem pionowe w nadkolu i takie wyjąłem z b6 1.8t bfb ori zamontowane z 2003r

Opublikowano

ja w b6 miałem pionowe w nadkolu i takie wyjąłem z b6 1.8t bfb ori zamontowane z 2003r

dzięki za info :hi: ,

tak właśnie mi się zdawało że były pionowe

może ktoś jeszcze powiedzieć jakie ma webasto w 1.8T? pionowe czy poziome?

Opublikowano

Mam u siebie włożone poziome z B7 z 2.0T, i takiego szukałem.

Opublikowano

ok, czyli wynika z tego że pasuje zarówno poziome jak i pionowe.

A które łatwiej zamontować?

Opublikowano

Nie wiem jak wygląda montaż pionowego w praktyce, ale wg mnie poziome jest prostsze w montażu i ewentualnym serwisie.

Akurat mnie dopadło rozbieranie webasta nie długo po montażu, bo pomimo że bylo jak nówka, gdy się rozgrzalo przewody zasilające silnk dmuchawy zaczynały trzeć o wentylator i halasowały.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie, a do S4 B6 orientujecie się jakie Webasto powinno być? Z przodu pod zderzakiem są chłodnice dodatkowe, więc to pionowe chyba nie wejdzie, co?


Nikt nie wie?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Opublikowano

Nie tylko w eskach są chłodnice pod zderzakiem i webasto wchodzi. :wink:


Więc pewnie i u Ciebie wejdzie, ale pewności nie mam.

Opublikowano

Czy po zdjęciu da się rozpoznać czy to cyfrowe thermo z/c_b czy analogowe?

Link http://s10.ifotos.pl/img/received9_apnpaaw.jpg

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano

Nie tylko w eskach są chłodnice pod zderzakiem i webasto wchodzi.

Więc pewnie i u Ciebie wejdzie, ale pewności nie mam.

Ooooo cenne info, nie wiedziałem o tym... :)

Dzięki :)

Patrzyłem w etce i właśnie dla 4.2 nie ma webasta teoretycznie...

Pozostaje chyba zakupić i spróbować zamontować... Jak się nie upchnie to będize na sell cały set i tyle...

Opublikowano

Ponawiam pytanie, czy webasto ze zdjęcia jest cyfrowe, dokładniej chodzi o to czy da się nim sterować bezpośrednio z auta, pokrętłem obok ręcznego w b6

Opublikowano

Nie tylko w eskach są chłodnice pod zderzakiem i webasto wchodzi.

Więc pewnie i u Ciebie wejdzie, ale pewności nie mam.

Ooooo cenne info, nie wiedziałem o tym... :)

Dzięki :)

Patrzyłem w etce i właśnie dla 4.2 nie ma webasta teoretycznie...

Pozostaje chyba zakupić i spróbować zamontować... Jak się nie upchnie to będize na sell cały set i tyle...

Sukaj w Etce numerów rurek cieczy pod s4 może w ten sposób dojdziesz czy webasto występowało.

Ponawiam pytanie, czy webasto ze zdjęcia jest cyfrowe, dokładniej chodzi o to czy da się nim sterować bezpośrednio z auta, pokrętłem obok ręcznego w b6

Brak zdjęcia.

Ma mieć numer sterownika zaczynający się na 8E0..., dalej w tej chwili nie pamiętam.

Nie zauważyłem, że link podałeś wcześniej.

Opublikowano

146953807_apneser.jpg

Słyszałem, że nie da się po numerze wytypować, mało tego żadne które do tej pory widziałem nie miało numerów 08e

Opublikowano

Webasto, firmy webasto, o ile się nie mylę w B6/B7 nie występowało jako cyfrowe. Te piece byly montowane w tych modelach jako doposażenie przez dilera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.