Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na drzwiach rudy nie spi:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj przyszła paczka z gwintem SuperSport:whistling:

20120524144909.jpg

Teraz szukam jakiś 18, ale ciężko coś znaleźć w rozsądnych pieniądzach:thumbdown:

Opublikowano

dzieje sie:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Gewinde zamontowany, ledwo wyjechałem z podwórka:facepalm:

glebar.jpg

Opublikowano

To mi się podoba:decayed:

Opublikowano

No ładnie siedzi:thumbup1:

Opublikowano

not bad:wink:

Opublikowano
  • Autor

Od przodu na szybko:jerk:

20120601153325.jpg

Opublikowano

Leży super .

Ładnie jej w bieli, tylko dach w czerni i będzie git :evil2:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pierwsza fotosesja po zamontowaniu gwinta:whistling:

img9831mt.jpg

img9825g.jpg

img9811w.jpg

img9838b.jpg

img9833p.jpg

Wpadł FIS, ale jeszcze jest dużo do zrobienia i podłączenia przy nim:thumbdown:

img9804l.th.jpg

---------- Post dopisany 16-06-2012 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2012 at 19:01 ----------

Bulczas dzięki za koła!!!:drunk:

img9913p.jpg

Ogólnie zmiana na 18 mega za***ista sprawa, jeździ sie dużo lepiej niż na 17 !!!!:shock3:

Opublikowano

Bulczas dzięki za koła!!!:drunk:

http://img29.imageshack.us/img29/2025/img9913p.jpg

Ogólnie zmiana na 18 mega za***ista sprawa, jeździ sie dużo lepiej niż na 17 !!!!:shock3:

wysyłaj do kalendarza, masz czas do końca dzisiejszego dnia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bulczas dzięki za koła!!!:drunk:

http://img29.imageshack.us/img29/2025/img9913p.jpg

Ogólnie zmiana na 18 mega za***ista sprawa, jeździ sie dużo lepiej niż na 17 !!!!:shock3:

wysyłaj do kalendarza, masz czas do końca dzisiejszego dnia :decayed:

Poszło :wink:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Bardzo ladnie na tych kolach :kox::kox::kox:

Dzięki, fajnie że sie podoba :thumbup1:

Opublikowano

Super, al jedno można by zmienić, te elementy pod progami które służą do lewarka można by na czarno maźnąć, chociaż sprayem bo sie strasznie rzucają w oczy a niezbyt pasują:wink:

Opublikowano
Bardzo ladnie na tych kolach :kox::kox::kox:

za***iście na tej feldze :decayed::jerk:

Opublikowano

Kurde az sie lezka w oku kreci. Moze do nastepnego kupie takie same :naughty:

Opublikowano

wreszcie to jakoś wygląda:decayed::kox:

dobre posunięcie z tymi kołami:thumbup1:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

BTW jesteś w battalionie?

Opublikowano
  • Autor
Super, al jedno można by zmienić, te elementy pod progami które służą do lewarka można by na czarno maźnąć, chociaż sprayem bo sie strasznie rzucają w oczy a niezbyt pasują:wink:

Właśnie też mnie to denerwuje :facepalm: coś z tym zrobię na pewno:wink:

Kurde az sie lezka w oku kreci. Moze do nastepnego kupie takie same :naughty:

Kto wie może kiedyś wrócą do Ciebie:naughty:

wreszcie to jakoś wygląda:decayed::kox:

dobre posunięcie z tymi kołami:thumbup1:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

BTW jesteś w battalionie?

Dzięki :decayed:

Wiesz dobrze że nie jestem:naughty::decayed:

Nie umiem sam ogarnąć FISa więc chyba do was nie pasuje:decayed:

Opublikowano
:slina: malina :naughty:
Opublikowano

Witam jakie żarówki wsadziłeś w to halo

audiramkaa4klub.jpg

<br /><br />

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.