Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W B6 miałem

a co ma B6 do B5?

Opublikowano
W B6 miałem

a co ma B6 do B5?

A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej

Opublikowano
W B6 miałem

a co ma B6 do B5?

A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej

ale głupoty piszesz......

co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach?

Opublikowano
W B6 miałem

a co ma B6 do B5?

A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej

ale głupoty piszesz......

co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach?

Chodzi mi o to jak błotnik wygląda od środka a to chyba ma wielki wpływ chyba że się mylę ekspercie?

Opublikowano
W B6 miałem

a co ma B6 do B5?

A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej

ale głupoty piszesz......

co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach?

Chodzi mi o to jak błotnik wygląda od środka a to chyba ma wielki wpływ chyba że się mylę ekspercie?

:facepalm:

btw, dystansik wleci i będzie miodzio, ja przy et44 i 8j mam zamiar upchać 20mm, zobaczymy jak to wyjdzie :wink:

Opublikowano
W B6 miałem

a co ma B6 do B5?

A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej

ale głupoty piszesz......

co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach?

Jeżeli nie rozumiesz to już ci tłumaczę. Dla przykładu w B5 na przodzie rolujecie błotniki od środka żeby nie było tego prostego "rantu" w B6 już oryginalnie jest tak przemyślane. Jednak na tyle od środka nie ma żadnej różnicy czy B5 czy też B6 więc wydaje mi się że mój post jednak ma coś wspólnego z B5.

Miałem zamiar Chłopakowi doradzić bo miałem podobne parametry felg i ET:wink:

---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

W B6 miałem

a co ma B6 do B5?

A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej

ale głupoty piszesz......

co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach?

Chodzi mi o to jak błotnik wygląda od środka a to chyba ma wielki wpływ chyba że się mylę ekspercie?

:facepalm:

btw, dystansik wleci i będzie miodzio, ja przy et44 i 8j mam zamiar upchać 20mm, zobaczymy jak to wyjdzie :wink:

A tobie co?

Opublikowano

Puma spać bo piertolisz głupoty :grin:

Opublikowano
Puma spać bo piertolisz głupoty :grin:

Byś posiedział trochę dłużej w szkole to byś dzisiaj umiał czytać ze zrozumieniem.

Jeżeli nie jesteś w stanie jednoznacznie stwierdzić gdzie piszę głupoty to się nie wypowiadaj:doh:

Opublikowano

ostatnia fota dobra:wink:

Opublikowano

Sorki za OT a jak masz zrobione że halo samo świeci bez postojówek:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :wink:

Sorki za OT a jak masz zrobione że halo samo świeci bez postojówek:naughty:

Prosta akcja nie mam postojówek :decayed::decayed:

Opublikowano
Dzięki :wink:
Sorki za OT a jak masz zrobione że halo samo świeci bez postojówek:naughty:

Prosta akcja nie mam postojówek :decayed::decayed:

:decayed::decayed::thumbup1:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj w końcu mogłem umyć furę, a żółte halogeny wpadły parę dni temu:whistling:

IMG_0936.jpg

nr1_zps6f962ac5.jpg

nr2_zps54d94fc5.jpg

nr3_zps95f965b5.jpg

Opublikowano
  • Autor

61 przód tyłu nie mierzyłem :wink:

Opublikowano

Zacna Bryczka:kox::kox:

Biały kolorek masz bez ziarna ( czysty ) czy metalic :D

mam sentyment do białych audi:kox:

Opublikowano
  • Autor

Żebym ja to wiedział :eusathink:

Opublikowano

ten fotel co się ruszał zrobiłeś?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.