Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...


MercDG

Rekomendowane odpowiedzi

ten fotel co się ruszał zrobiłeś?:decayed:

Jak chodzi o fotel kierowcy to rusza się trochę rzeczywiście, ale nie na tyle żeby mi to przeszkadzało. Więcej zachodu niż pożytku :thumbdown::decayed:

właśnie szczegóły są ważne:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten fotel co się ruszał zrobiłeś?:decayed:

Jak chodzi o fotel kierowcy to rusza się trochę rzeczywiście, ale nie na tyle żeby mi to przeszkadzało. Więcej zachodu niż pożytku :thumbdown::decayed:

kupowałem jakiś rok temu ślizigi w aso za bodaj 80 zł na dwa fotele z wysyłką, problem jak ręką odjął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten fotel co się ruszał zrobiłeś?:decayed:

Jak chodzi o fotel kierowcy to rusza się trochę rzeczywiście, ale nie na tyle żeby mi to przeszkadzało. Więcej zachodu niż pożytku :thumbdown::decayed:

kupowałem jakiś rok temu ślizigi w aso za bodaj 80 zł na dwa fotele z wysyłką, problem jak ręką odjął :wink:

Ale ja tu nie widzę żadnego problemu :grin::decayed: Dzięki za info :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jakis spot na Zagłębiowskich rewirach ??:kox::kox:

Można pomyśleć i się na jakieś foty ustawić Michał z tego co wiem też był chętny :thumbup1:

Również jestem chętny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam powiadomienie na mailu o poście w Twoim temacie i klikam na nie to mnie kieruje na stronę o webasto http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/webasto-18/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam powiadomienie na mailu o poście w Twoim temacie i klikam na nie to mnie kieruje na stronę o webasto http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/webasto-18/

No to chyba muszę na zimę zamontować :naughty:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

W końcu uporałem się z kierownicą i wymieniłem na starą 4 ramienną, śruby musiałem rozwiercać żeby airbaga ściągnąć:facepalm::facepalm: Teraz mogę ją wysłać do obszycia tylko mam dylemat jaką nicią obszyć. Pierwsza myśl jaka się nasuneła to biała + dekory w białej lub jakiejś jasnej alcantarze, ale mam też drugą opcję, by zrobić to nicią która by pasowała do foteli mam na myśli te granatowe paski jakieś sugestie ewentualnie inne pomysły ???:dontknow: Acha i do obszycia idzie też ręczny no i mieszek bede zmieniał + gałka :wink:

IMG_0074.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biała Ci się zasyfi, wal w kolor nici foteli :naughty:

pytanie numer:

1. Skąd masz takie ładne dywaniki?

2. Ciąłeś gałke biegów?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biała Ci się zasyfi, wal w kolor nici foteli :naughty:

pytanie numer:

1. Skąd masz takie ładne dywaniki?

2. Ciąłeś gałke biegów?

:decayed:

Jeszcze jest pytanie czy Ragga ma taką nić :grin:

1 Dywaniki już stare kiedyś Dawid takie zamawiał i były zamówienia na forum :wink:

2 Nic z gałką nie robiłem czemu pytasz ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biała Ci się zasyfi, wal w kolor nici foteli :naughty:

pytanie numer:

1. Skąd masz takie ładne dywaniki?

2. Ciąłeś gałke biegów?

:decayed:

Jeszcze jest pytanie czy Ragga ma taką nić :grin:

1 Dywaniki już stare kiedyś Dawid takie zamawiał i były zamówienia na forum :wink:

2 Nic z gałką nie robiłem czemu pytasz ? :naughty:

szkoda, że się nie załapałem, to chyba przez ten mieszek wydaje się taka krótka :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym robił fiolet:wink:

dekory też, tylko lakierowane a nie jakieś tam szmaty:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wyglada na przycięta. wyglada jak by nizej niż ori była osadzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym robił fiolet:wink:

dekory też, tylko lakierowane a nie jakieś tam szmaty:naughty:

O to to tylko lakiernik zemnie żaden :grin: Ale będziemy myśleć :decayed:

bo wyglada na przycięta. wyglada jak by nizej niż ori była osadzona

Ciekawe, bo nic nie bylo robione może na tej fotce tak wyszło:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fiolet będzie pasować , łokcia nie obszywasz przy okazji? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fiolet będzie pasować , łokcia nie obszywasz przy okazji? :naughty:

OK czyli biały odpada definitywnie:grin: Łokcia nie obszywam bo został wymieniony i jest w skórze co prawda w takiej bardziej szarej niż czarnej ale pasuje. To jest stara fota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze dodatkowa porcja fot ... yhh zajebistosci poprostu :) nie wiem czy to ta fela czy caloksztalt ajj poezja jest ;)

chociaz jak klika razy sie foty przeglada to fajnie bylo by zgrzac dokladki ....... tez mam pomalowane i jest duzo lepiej jak seryjne czarne ale jak by je zgrzac to juz wogole byla by miazga ;) aaa i te szyny pod lewarek wajnij w czern bo bez progow to razi w oczy :P wiadomo ze przy tej glebie niezly kawalek trzeba odjesc od auta zeby to wylukac ale kto zna temat to go to w oczy kole ;)

na tych listwach bocznych dolnych drzwiowych lakier ci nie peka ? jakis specjalny utwardzacz masz ? ja chyba folia sobie te listwy okleje bo 3 raz maluje i wiecej mam je w garazu jak na aucie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze dodatkowa porcja fot ... yhh zajebistosci poprostu :) nie wiem czy to ta fela czy caloksztalt ajj poezja jest ;)

chociaz jak klika razy sie foty przeglada to fajnie bylo by zgrzac dokladki ....... tez mam pomalowane i jest duzo lepiej jak seryjne czarne ale jak by je zgrzac to juz wogole byla by miazga ;) aaa i te szyny pod lewarek wajnij w czern bo bez progow to razi w oczy :P wiadomo ze przy tej glebie niezly kawalek trzeba odjesc od auta zeby to wylukac ale kto zna temat to go to w oczy kole ;)

na tych listwach bocznych dolnych drzwiowych lakier ci nie peka ? jakis specjalny utwardzacz masz ? ja chyba folia sobie te listwy okleje bo 3 raz maluje i wiecej mam je w garazu jak na aucie ;/

Po pierwsze dzięki za dobre słowa cieszę że sie podoba :decayed:

Dokładek zgrzewać na pewno nie będę choć to ciekawy pomysł, ale są inne ważniejsze rzeczy które bym chciał ogarnąć w tym aucie.

Co do szyn pod lewarek to jest taki plan tylko jakoś się za to zabrać nie mogę, bo też mnie to razi na zdjęciach szczególnie :decayed:

Listwy malowane chyba 2 lata temu pękają tylko końcówki od otwierania drzwi jak się zahaczy o coś. Tragedii nie ma, więc na razie z tym nic nie robię :wink:

---------- Post dopisany 05-06-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2013 at 15:52 ----------

Dzisiaj byłem po konsole 2 din do paździerza :kox:

IMG_1243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mod konsoli 2din kosztował ponad 3koła:facepalm: bo zapoczątkował car audio, którego do dzisiaj nie skończyłem:facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...