Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych


Gość mateoos

Rekomendowane odpowiedzi

Goofer Otwierasz wtyczkę, od strony gniazdka wsuwasz cienki, płaski i długi pręcik tam gdzie siedzi pin (patrz moje foto z pkt. 2), pociągasz kabelek do siebie a on ładnie wyskakuje :)

Góral malyyyna :D Dołączyłeś do dumnego grona posiadaczy stopu jak w VW i Skodzie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goofer Otwierasz wtyczkę, od strony gniazdka wsuwasz cienki, płaski i długi pręcik tam gdzie siedzi pin (patrz moje foto z pkt. 2), pociągasz kabelek do siebie a on ładnie wyskakuje :)

Góral malyyyna :D Dołączyłeś do dumnego grona posiadaczy stopu jak w VW i Skodzie ;P

hej teraz to widać że zwalniam :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie całkiem całkiem od razu tak powinni z fabryki wypuszczać przeciwmgielnych w audi z tyłu nie trzeba używać bo postojowe są na prawdę widoczne nawet w gęstej mgle. a STOP to stop pomysł :good: jak najbardziej na plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam aktualnie 3 stopy i 2 przeciwmgłowe i jak ktoś mnie wkq... stojąc za mną i świecąc mi w oczy bo ma za wysoko ustawione światła to wystarczy wcisnąć hebel i włączyć przeciwmgłowe, od razu światełka w dół idą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleliście o kierowcach jadących za wami? Tylne przeciwmgłowe strasznie walą po oczach i zamiast, wg. Was, poprawić bezpieczeństwo, tylko je pogarszacie... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Górne światła wcale nie walą mocniej, niż dolne, a wg zasady kontrastu są po prostu lepiej widoczne. Spójrz sobie na nowe Mercedesy i inne podobne śmietniki - tam LEDowe światła dają jeszcze mocniej i nikt od tego wzroku nie stracił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelwor zapewne chodzi Ci o to, że przeciwmgłowe jest mocniejsze od stopu tak ? Jeśli tak to podejdź kolego do samochodu, wyciągnij żarówkę od stopu/pozycji (dwu-włóknowa) oraz żarówkę od przeciwmgłowego. OBIE żarówki mają taką samą moc świecenia i jest to dokładnie 21W więc nie wiem gdzie widzisz problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milczar, podołałem dziś z tymi pinami, zrobiłem tak jak pisałeś i faktycznie, wszystko udało się. :oklaski: Zajęło mi niecałą godzinę. Dzięki za dokładną rozpiskę co i jak, i ten "fachowy rysunek" w paincie :oklaski: Teraz moja :a4fan: wygląda z dupki o parę lat do przodu. A no i w sobotę prawdopodobnie zrobię STOP też u góry, mi też to odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, teraz cza kopiejke zbierać na przednie lampy żeby z lica wyglądała stosownie do pupki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnalme wkoncu STOPY ;p mialem problem bo ja u siebie mam 2 kostki i kazdy mi tu pisal ze mialem modzone ale wg mnie to bylo ORI

i dzis doszedlem czemu mam wiecej kostek :D mam ori hak brinka i do niego ida dodakowe kable wiec zrobili dodatkowa kostke xD

i wystarczy przepiac kable tylko radze sie nie sugerowac kolorami kablami poprostu trzeba luknac jak ida te blaszki w mocowaniu zarowek i gitara ;P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to zajelo jakies pol godziny bo jedna lampe trzeba bylo wykrecic rozgrzac lutownice i wyciac nia sobie dziure na zaróweczke, na listwie zarowkowej byl prad tylko brak zaróweczki ktora tam zamontowalem przelozylem piny 1-4 1-4 (2 minuty) bardzo latwo rozpiac wtyczke i wyjac piny i super dziala w moim avanciku. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jeżdze od ponad roku. Jak sypne w hebel to niema bata ze jakis wąs powie ze niewidział. Nieraz obudziło kogos na skrzyżowaniu przed zagarażowaniem mi w zadzie. Tak w oryginale powinno byc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w prawej lampie trzeba było dołożyć do kostki nowy pin aby podłączyć zasilanie, dodatkowo wyciąć otwór na żarówkę, cała zmiana STOPu zajeła jakieś 40 minut,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...