Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

tak myślał... tak kombinował... i założył ori... - he he he - mi się podobają :naughty: - gratulacje :good:

chcialem 18" ale gul mi skoczyl jak pawel od s3 zalozyl 19" do siebie i dlatego ze ty tez chcesz teraz brac 19"

to co...... nie bede gorszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak a tak wymyślałeś :polew:

ja bym odrazu taki felunek założył bo moim zdaniem te felgi są świetne!!! :naughty: zakochałem się w nich jak Miron je założył do B6, no i odrazu inne autko bo szczerze mówiąc te poprzednie mi się nie widziały, teraz jest :kox: :kox: :kox:

ps. kupowałeś w ciemno czy od pewnego gościa? i skąd? pewnie all... i cena, bo wiadomo że idzie kupić drogo i tanio, i albo oryginały albo podróbki, walnij na priv conieco :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

full :kox:.... kurna kiedy ja bede mogl czyms poxowac...:/ :embarrassed:

ty masz carbony z rs4 chociaz ;p

i grill z Aso:D [br]Dopisany: 12 Październik 2008, 12:07_________________________________________________a tak nawiasem mowiac jak przekonasz mnie ze na 19 sie dobrze jezdzi to zaryzykuje;]...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox:, tyle wszyscu gadaja ,ze te " stare" MAMy to juz sie przejadly,i takie tam,ze opaczone i bla bla bla, a tu prosze ,jaki :kox: Moja zona na poczatku jezdzila na takich 18; ,ale potem kupilismy 19' i bylo :kox: :kox: :kox::buhaha: :buhaha: Teraz wszyscy beda zakladac MAMy :nabijasie: :laghing2: :sarcastic:

Jaki masz profil opony z tylu?? 235/35 czy 235/30 Ja mialem 225,35 - przod i 235/30 tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga kox to drugie zdjęcie gdzie widać i przód i bok jest super. Jeszcze raz felga :kox:

Powiedz jak z przyspieszeniem pogorszyło się jak założyłeś większe koła?

No i jakie dalsze plany? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE HE HE :decayed:

Paweł wielki przeciwnik MAMÓW i chromu :tongue4:

:wink4:

Wygląda łanie ..ale jeśli to repliki to uciekaj ..ja własnie dziś złapałem kapcia i przy odkręcaniu koła okazało sie jaki to szajs ta włosczyzna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mowilem,ze mam do sprzedania MAMy made in Germania :polew: :polew: :polew: Kupujcie dalej te felgi z Allegro za 1700zl komplet :polew: :polew: :polew:

Wszystkie sa made in germania :thumbdown: ..a Ty chcesz troszkę za dużo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zadnych replik

mam "ori" MAMy

;]

z przodu opony 225/35R19 a z tylu ( tez ) 225/35R19

ciesze sie ze sie podoba.... jezdzi sie calkiem spoko. chociaz ten tydzien jeszcze przejezdzam na swoich 17" a dopiero za 3-5 dni zaloze 19" na stale

Nowak_zg masakra.. :shocked:

Jak teraz jezdzi sie tym statkiem..? :decayed:

Nie no lans pakiet wykonany w 200% :kox:

prawie ... brakuje jeszcze grila z rs4 i progow z s4

Felga kox to drugie zdjęcie gdzie widać i przód i bok jest super. Jeszcze raz felga :kox:

Powiedz jak z przyspieszeniem pogorszyło się jak założyłeś większe koła?

No i jakie dalsze plany? :cool1:

szerokosc opony jest taka sama jak byla wiec przyspieszenie sie chyba duzo nie pogorszylo ( kolo tez ma podobna mase co stare )

dalesz plany to wlasnie ten grill rs4 i progi s4 oraz dokonczyc wreszcie te car audio

wymienic na dniach wszystkie wachacze amory i sprezyny...... i nie wiem cos sie napewno jeszcze znajdzie

HE HE HE :decayed:

Paweł wielki przeciwnik MAMÓW i chromu :tongue4:

:wink4:

Wygląda łanie ..ale jeśli to repliki to uciekaj ..ja własnie dziś złapałem kapcia i przy odkręcaniu koła okazało sie jaki to szajs ta włosczyzna :thumbdown:

taaa bylem wielki przeciwnik i dalej sadze ze ten wzor jest oklepany ... ale trzeba przyznac ze na audi robi wrazenie, ale wg mnie tylko w duzym rozmiarze.

ps. komfort jest calkiem znosny jak na 19" i glebe -60mm ;] ( auto po zalozeniu 19" poszlo sporo w gore i gleba -60mm/-40mm tak nie przeszkadza na koleinach jak kiedys )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się zawiodłem... :gwizdanie: no ale może od bidy być... :decayed:

hehe a co Wojtku :) liczyles na srebrny rant i czarny srodek ;> ?

moze z czasem zmienie ( pewnie za 1sezon ;p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...