Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie wydaje ze chłopak chciał po prostu zazartowac ale mu nie wyszlo :gwizdanie:

może i tak zobaczymy co powie jak sie pojawi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopie - laska jest, czapka odpowiednia też, jeszcze dres i hajda! ;)

A mi sie wydaje ze chłopak chciał po prostu zazartowac ale mu nie wyszlo :gwizdanie:

może i tak zobaczymy co powie jak sie pojawi :naughty:

A moim zdanie to była zwykła prowokacja, na którą daliscie się nabrać z autorem wątku na czele :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak dres! :D:polew::tongue4:

A co do tych foto to róznica straszna :) Moja na gwincie siedzi jeszcze sporo nizej :przebiegly: Ale pewnie bede musiał troche podniesc ją teraz na 19 zeby nie tarło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak mam do ciebie romans :gwizdanie: chcialem sie dowiedziec jak ci sie spisuje ta zawiecha co kupiles - wahacze LMO za 900zl bo musze wymienic u siebie i sie zastanawiam czy to jest rzeczywiscie ori za taka cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no różnica kolosalna... maske wyrównaj :gwizdanie:

juz dawno zrobione....[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 13:18_________________________________________________

nowak mam do ciebie romans :gwizdanie: chcialem sie dowiedziec jak ci sie spisuje ta zawiecha co kupiles - wahacze LMO za 900zl bo musze wymienic u siebie i sie zastanawiam czy to jest rzeczywiscie ori za taka cene

ja mam ori wachacze ... kupione z allegro ( rzeczywiscie sa ori ) i spisuja sie jak narazie wysmienicie ;)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 13:18_________________________________________________http://cgi.ebay.de/Audi-A4-Avant-B5-S4-schwarze-Rueckleuchten-schwarz-RS4_W0QQitemZ400025928674QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%F6r?hash=item400025928674&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A4%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 <--- co sadzicie ... ( nie kupie bo za drogie i sam nie wiem czy mi sie podobaja ) dostalem w linku od topor`a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie widza, to znaczy widze je na Aucie nowaka:D zdecydowanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają, do Twojej fury jak najbardziej ok :good: Ale ja bym chyba szukał takich jak roba czarne polifty :kox: Albo maluj swoje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Chyba zaraz wkleje moj rysunek porownawczy.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Chyba zaraz wkleje moj rysunek porownawczy.. :decayed:

Nie pierdziel, nie są złe... ale czarny II lift ładniejszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak jezdzisz juz na nowym felunku od RS6 czy tylko przymiarka do wiosny była :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedą :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 20:34_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/RUCKLEUCHTEN-AUDI-A4-AVANT-94-00-KLARGLAS-ROT-SCHWARZ_W0QQitemZ110332988853QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item110332988853&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

ale te chyba ładniejsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak jezdzisz juz na nowym felunku od RS6 czy tylko przymiarka do wiosny była :naughty:

narazie na 16"

tamte leza i czekaja az sie ociepli :)

a 19" MAM8 kupuje we wtorek za tydzien gosciu z Warszawy[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:51_________________________________________________http://allegro.pl/item537689851_felgi_audi_a8_stan_bdb_opony_225_35r19_okazja.html <-- sprzedane ... za tydzien przyjezdza kupiec

beda jezdzic w audi a3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lamp to zwykłe czyste ..tylko tryśnięte na czarno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...