Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera


Q3KinG

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

a ja ma inny problem przeglądnąłem cały temat ale nie znalazłem odpowiedzi

zawias mam cały ale miałem jeden (wąs) z tłoczka złamany skleiłem ale niestety światła w schowku brak macie jakieś propozycje

tłoczek działa, żarówka nowa

może bezpiecznik ? ale który ?

reszta oświetlenia wewnętrznego działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź blaszki w tłoczku, moze sie nie stykają jak jest schowek otwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem nawet na krótko w dłoni sprawdzić i dalej nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij na Tychy... to podmienimy tłoczek i zobaczymy czy to wina wąsa, o którym wspomniałeś, czy inny problem....

a w jaki sposób łączyłeś "na krótko"??? kabelkiem czy innym patentem??? może głupie pytanie ale ludzie w dziwny sposób niekiedy kombinują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wtyczka w tłoczek i śrubokręt mały blaszka o blaszkę i nic

jutro jeszcze wpakuje drucik we wtyczkę

Może te blaszki jakieś wyebane wewnętrznie będą

---------- Post dopisany 25-07-2014 at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 00:52 ----------

Drucik również nie pomógł

Nie mam pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos juz raz chyba pisal ze nie, ale na 100% nie jestem pewien. Popytaj moze ktos ma rozwalony schowek i mialby te bolce.

Nastukane z samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili wezmę kawałek wałka teflonowego na tokarke i może uda się coś wymodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz taka mozliwosc to nic tylko dzialac :wink:

Nastukane z samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj mnie dopadl nie domykajacy sie schowek... Zawias jest juz pęknięty, silownik smarowalem czyscilem niestety zero rezultatu chodzi cieżko jak cholera, jutro przerobie ten temat i zaczynam dzialać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nasmarowałem, ale przy tych temperaturach panujących wewnątrz auta, zaczął strasznie luźno chodzić.

No i się wysypał. Już zrobione :D ale jeszcze pomyślę jak to usprawnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się upierdzielił zawias przez ten siłownik, oddałem do sklejenia a siłownik rozebrałem, przeczyściłem i posmarowałem smarem grafitowym ;)puki co jest OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znalazłem tematu odnośnie mojego problemu więc pozwolę sobie podłączyć się.

U mnie wyłamany jest plastik, który trzyma bolec od siłownika schowka. Zaznaczony na zdjęciu czerwoną strzałką. Macie jakieś pomysły jak to naprawić? Oraz czy ten bolczyk zaznaczony żółta strzałką można wyjąć w jakiś sposób??

http://s1378.photobucket.com/user/jaku8891/media/20141110_191128_zps71be7642.jpg.html

Edytowane przez jaku8891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zawsze wrzucam na http://photobucket.com/ nic nie wygasa już ponad 7 lat

dzięki kolego, zdjęcie dodane, proszę o podpowiedz koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znalazłem tematu odnośnie mojego problemu więc pozwolę sobie podłączyć się.

U mnie wyłamany jest plastik, który trzyma bolec od siłownika schowka. Zaznaczony na zdjęciu czerwoną strzałką. Macie jakieś pomysły jak to naprawić? Oraz czy ten bolczyk zaznaczony żółta strzałką można wyjąć w jakiś sposób??

http://s1378.photobucket.com/user/jaku8891/media/20141110_191128_zps71be7642.jpg.html

Jak dobrze pamiętam to bolec trzeba przekręcić chyba o 90 stopni i wyjdzie.

Co do ułamanego zaczepu, ja bym zrobił z drutu np.spinacza biurowego takie "U" i wtopił w plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znalazłem tematu odnośnie mojego problemu więc pozwolę sobie podłączyć się.

U mnie wyłamany jest plastik, który trzyma bolec od siłownika schowka. Zaznaczony na zdjęciu czerwoną strzałką. Macie jakieś pomysły jak to naprawić? Oraz czy ten bolczyk zaznaczony żółta strzałką można wyjąć w jakiś sposób??

http://s1378.photobucket.com/user/jaku8891/media/20141110_191128_zps71be7642.jpg.html

Jak dobrze pamiętam to bolec trzeba przekręcić chyba o 90 stopni i wyjdzie.

Co do ułamanego zaczepu, ja bym zrobił z drutu np.spinacza biurowego takie "U" i wtopił w plastik

z tego co ja pamiętam to ten bolec chyba trzeba delikatnie ścisnąć z drugiej strony i wypchnąć(ale mogę się mylić bo schowek robiłem już dawno).

co do naprawy,jedź tam gdzie spawają plastiki, za taka robotę weźmie na piwo najwyżej. ja już dwa schowki spawałem u gościa co naprawia głównie zderzaki i kosztowało to grosze a trzyma do dziś bo jak sam to spartolisz to już nie będzie nawet do czego przyspawać reszty uchwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontujcie te amortyzatorki z prawego zawiasu .To ich dzialanie powoduje to uszkodzenie -sa zbyt mocne i plastik pęka.

Mozna zrobic tak zeby amortyzator nie mocowal sie z zawiasem a swiatelko sie zapalało.Rozebrac amortyzator i pozbawic go gumowej uszczelki zeby nie stawial oporu i wszystko gra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...