Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 Dyno Day

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox: właśnie popatrzyłem na cenę, faktycznie robi wrażenie, a nie ma jakiś dobrych zamienników?
Opublikowano

ładna sztuka przyjrzałbym się jej bliżej :cool1: wrzuć więcej zdjęć

powodzenia w dalszych modach, pozdrawiam

Opublikowano
Teraz czeka mnie przykry obowiazek tarcz przednich:( cena w ASO mnie zabiła.....

jak stac kogos na zakup to na eksploatacje tez powinno..... :gwizdanie:

Opublikowano

ahh rs4 b5 ... klasa sama w sobie , gratulacje :decayed::good:

Opublikowano
Teraz czeka mnie przykry obowiazek tarcz przednich:( cena w ASO mnie zabiła.....

jak stac kogos na zakup to na eksploatacje tez powinno..... :gwizdanie:

Głupi komentarz, to że kogoś stać na lepszy samochód nie znaczy że musi dać się doić złodziejom z ASO

Opublikowano
  • Autor
Teraz czeka mnie przykry obowiazek tarcz przednich:( cena w ASO mnie zabiła.....

jak stac kogos na zakup to na eksploatacje tez powinno..... :gwizdanie:

Głupi komentarz, to że kogoś stać na lepszy samochód nie znaczy że musi dać się doić złodziejom z ASO

Nie głupi ale w moim przypadku bezsensowny:d Prowadze swoj warsztat i specjalizujemy sie z calej grupie VAG wiec oganiam sobie swoje sprawy bez problemów ale fakt 1870zł za sztuke tarczy to przegiecie:(

Zamienników nie ma niestety jedynie ebay ale i tam komplet waha sie od 400 do 600 Euro ( ale za nawiercane:) ) ale juz przyszły do mnie nowki tarczki i za 2 zaplacilem 1500zł wiec cena ok[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________

ładna sztuka przyjrzałbym się jej bliżej :cool1: wrzuć więcej zdjęć

powodzenia w dalszych modach, pozdrawiam

Niedlugo bedzie profi (cos koło 24 ) i wtedy napewno cos wrzuce:d

Opublikowano

Nakręć filmik jak wgniata w fotel :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nakręć filmik jak wgniata w fotel :kox:

Ciezko bedzie uchwycic ugiecie sie fotela:D

Opublikowano

Nakręć filmik jak wgniata w fotel :kox:

Ciezko bedzie uchwycic ugiecie sie fotela:D

:D

Kamera na licznik i jedziesz :naughty:

Opublikowano

fura kox :decayed: niektórzy jeżdżą samochodami wartymi tyle co Twoja jedna tarcza :polew:

Opublikowano

właśnie, Racer zrób filmik z zegarów jak to ciśnie :naughty:

Opublikowano

OT

Jaki warsztat prowadzisz i gdzie? :)

Opublikowano

Świetna fura :cool1:, miałem okazję jechać taką rs4 i nowszą s4 b6, powiem, że wrażenie w rs4 jest naprawdę o wiele lepsze i nie zapomniane, szczególnie jak z palcem w nosie mijasz zblokowane porsche i inne wynalazki przy 300km/h. Masz zdjęty ogranicznik prędkości ? skoro ktoś bawił się w chipa może i zdjął kaganiec a wtedy :naughty:. Co do felg te które chcesz kupić w ogóle nie pasują do tego auta, lepiej pozostać przy serii albo BBS CH :gwizdanie:

Opublikowano

fajna RS4 :), tarcze kupiłeś te od gościa z allegro?

Opublikowano

nie no, ja się tak nie bawie

przez ciebie już mi moja obrzydła. ;(

też chcę taką :slina:

Opublikowano
  • Autor

właśnie, Racer zrób filmik z zegarów jak to ciśnie :naughty:

Ogarne jak bede mial troche czasu:P [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________

Świetna fura :cool1:, miałem okazję jechać taką rs4 i nowszą s4 b6, powiem, że wrażenie w rs4 jest naprawdę o wiele lepsze i nie zapomniane, szczególnie jak z palcem w nosie mijasz zblokowane porsche i inne wynalazki przy 300km/h. Masz zdjęty ogranicznik prędkości ? skoro ktoś bawił się w chipa może i zdjął kaganiec a wtedy :naughty:. Co do felg te które chcesz kupić w ogóle nie pasują do tego auta, lepiej pozostać przy serii albo BBS CH :gwizdanie:

Jak byłem teraz w Niemczech ogarnąłem X6 nowa:d przy 250 helmut mial nie tęga mine:P. Narazie max jaki był to 290km/h. Szybko juz było:D [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:41_________________________________________________

OT

Jaki warsztat prowadzisz i gdzie? :)

Q-Service w Konstancinie:d a co potrzeba??:D[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:43_________________________________________________A to nowe tarczki:P

dsc09224a.jpg

dsc09225h.jpg

Opublikowano

290?? samotot masz Panie Kolego.

Opublikowano
  • Autor

290?? samotot masz Panie Kolego.

360mm:P

Opublikowano

290?? samotot masz Panie Kolego.

360mm:P

koledze chyba chodzilo o predkosc z jaka jechales a nie o srednice tarczy

:gwizdanie:

-->

Jak byłem teraz w Niemczech ogarnąłem X6 nowa:d przy 250 helmut mial nie tęga mine:P. Narazie max jaki był to 290km/h.

Opublikowano

Moją S4 po 300 km/h łapaliśmy kilkukrotnie z kosiniakiem na obwodnicy radzymina w drodze na spot na sadybie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.