Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 Dyno Day


Racer RS4

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: właśnie popatrzyłem na cenę, faktycznie robi wrażenie, a nie ma jakiś dobrych zamienników?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czeka mnie przykry obowiazek tarcz przednich:( cena w ASO mnie zabiła.....

jak stac kogos na zakup to na eksploatacje tez powinno..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czeka mnie przykry obowiazek tarcz przednich:( cena w ASO mnie zabiła.....

jak stac kogos na zakup to na eksploatacje tez powinno..... :gwizdanie:

Głupi komentarz, to że kogoś stać na lepszy samochód nie znaczy że musi dać się doić złodziejom z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czeka mnie przykry obowiazek tarcz przednich:( cena w ASO mnie zabiła.....

jak stac kogos na zakup to na eksploatacje tez powinno..... :gwizdanie:

Głupi komentarz, to że kogoś stać na lepszy samochód nie znaczy że musi dać się doić złodziejom z ASO

Nie głupi ale w moim przypadku bezsensowny:d Prowadze swoj warsztat i specjalizujemy sie z calej grupie VAG wiec oganiam sobie swoje sprawy bez problemów ale fakt 1870zł za sztuke tarczy to przegiecie:(

Zamienników nie ma niestety jedynie ebay ale i tam komplet waha sie od 400 do 600 Euro ( ale za nawiercane:) ) ale juz przyszły do mnie nowki tarczki i za 2 zaplacilem 1500zł wiec cena ok[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________

ładna sztuka przyjrzałbym się jej bliżej :cool1: wrzuć więcej zdjęć

powodzenia w dalszych modach, pozdrawiam

Niedlugo bedzie profi (cos koło 24 ) i wtedy napewno cos wrzuce:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakręć filmik jak wgniata w fotel :kox:

Ciezko bedzie uchwycic ugiecie sie fotela:D

:D

Kamera na licznik i jedziesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna fura :cool1:, miałem okazję jechać taką rs4 i nowszą s4 b6, powiem, że wrażenie w rs4 jest naprawdę o wiele lepsze i nie zapomniane, szczególnie jak z palcem w nosie mijasz zblokowane porsche i inne wynalazki przy 300km/h. Masz zdjęty ogranicznik prędkości ? skoro ktoś bawił się w chipa może i zdjął kaganiec a wtedy :naughty:. Co do felg te które chcesz kupić w ogóle nie pasują do tego auta, lepiej pozostać przy serii albo BBS CH :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, ja się tak nie bawie

przez ciebie już mi moja obrzydła. ;(

też chcę taką :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, Racer zrób filmik z zegarów jak to ciśnie :naughty:

Ogarne jak bede mial troche czasu:P [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________

Świetna fura :cool1:, miałem okazję jechać taką rs4 i nowszą s4 b6, powiem, że wrażenie w rs4 jest naprawdę o wiele lepsze i nie zapomniane, szczególnie jak z palcem w nosie mijasz zblokowane porsche i inne wynalazki przy 300km/h. Masz zdjęty ogranicznik prędkości ? skoro ktoś bawił się w chipa może i zdjął kaganiec a wtedy :naughty:. Co do felg te które chcesz kupić w ogóle nie pasują do tego auta, lepiej pozostać przy serii albo BBS CH :gwizdanie:

Jak byłem teraz w Niemczech ogarnąłem X6 nowa:d przy 250 helmut mial nie tęga mine:P. Narazie max jaki był to 290km/h. Szybko juz było:D [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:41_________________________________________________

OT

Jaki warsztat prowadzisz i gdzie? :)

Q-Service w Konstancinie:d a co potrzeba??:D[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:43_________________________________________________A to nowe tarczki:P

dsc09224a.jpg

dsc09225h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

290?? samotot masz Panie Kolego.

360mm:P

koledze chyba chodzilo o predkosc z jaka jechales a nie o srednice tarczy

:gwizdanie:

-->

Jak byłem teraz w Niemczech ogarnąłem X6 nowa:d przy 250 helmut mial nie tęga mine:P. Narazie max jaki był to 290km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją S4 po 300 km/h łapaliśmy kilkukrotnie z kosiniakiem na obwodnicy radzymina w drodze na spot na sadybie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...