Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Czas na moją niunie.


serfer

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe no wlasnie ja bym zmienil felgi na wieksze.. Ale skoro niedawno kupiles to nie ma to sensu.. Dodatkowo bym wymalowal dokladki pod kolor nadwozia, jak juz wieksze felgi to gleba. Sciema tez by robila robote.. :rolleyes: Skoro masz AJM to jeszcze pomyslalbym o jakims wirusie.. :rolleyes:

PS.

Co to za dziwna antene masz na tylniej bocznej szybie? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co do felg to kupiłem 16 cali gdyż mam sporo takich opon w dobrym stanie na 17 czy 18 na pewno by lepiej wyglądała ale by się straciło na komforcie jazdy

a co do wirusa no na razie brak kasy :(

na szybie do telefonu ( raczej ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sie powtarzam ale gleba musi być nawet lekka :bicz2: no szkoda że nie kupiłeś jednak tych przynajmniej 17 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant, klekocik, srebrny, itd. itd. ideał :thumbup: A to dlatego że też śmigam srebrnym avancikiem, troszkę starszym, ale też jest oki :dance: Ładna maszyna, ale alu, mogłeś troszkę inne kupić, znaczy inny wzór, bo 16'' mogą być, sam śmigam na 16 i jest oki. Link do mojego sreberka masz niżej, jeśli chcesz zobaczyć :cool: Szkoda, że nie masz ori lekkiej gleby tak jak u mnie, fajnie to nawet wygląda... A jest to mały kompromis między mocną glebą, a brakiem obniżonego zawiasu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...