Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze mgiełkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam dysz sprysków do B7 również mgłowych ktoś może coś polecić ?

Opublikowano
  • Autor

Nie ma, kup te z VW plus adaptery i po problemie. Zresztą czy B7 czy B6.... to przecież to samo.

Jak się przyjrzysz numerom w ETKA to zobaczysz że takie nigdy nie wyszły.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tez mysle nad wymiana,,,tylko musze zdobyc adaptery,,,,:wink:

Opublikowano
  • Autor

adaptery za grosze w serwisie

Opublikowano

masz dostep?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jeśli masz niedaleko do ASO to adaptery kupisz za grosze. Jeśli nie to zadzwoń do ASO, np. Gładysz w Tarnowie lub do Wrocławia gdzie w obu przypadkach prowadzą sprzedaż internetową i mają tanie wysyłki

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kupowałem niedawno w aso - 1.80 pln za jeden adapterek :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A czy po włożeniu tych adapterów i mgiełek coś trzeba jeszcze przycinać, rzeźbić? Czy coś odstaje lub są jakieś dziury? Są jakieś fotki jak to wygląda w B7?

Opublikowano

nic nie odstaje, wygląda tak samo jak w b6

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Próbował ktoś podpiąć te spryski pod pompkę od świateł ? Na forum wyczytałem, że pompka od świateł jest wydajniejsza więc mgła powinna być lepsza.

Jest wydajniejsza ale ja bym nie ryzykował bo spryski rozsadzi :grin: Sprawdzałem spryski mgłowe w Golfie V i są dokładnie takie same dysze i też sprysk nie robi mgły na całą szybę tylko dwa podstawowe strumienie wokół których jest troche rozproszonego strumienia więc pompka zapewne też jest ta sama co w A4

Opublikowano

aktualna cena z aso za sprysk niepodgrzewany: 44 pln, adapter 5 pln za sztukę .

Opublikowano

A aktualna cena z aso za sprysk podgrzewany: 119,05 zł sztuka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam zestawik pytań:

1. Czy w przypadku spryskiwaczy mgiełkowych nie ma problemu z zatykaniem sie sprysków itp itd ??

2. Czy da sie sprawdzić że moje obecne standardowe są podgrzewane bez rozbierania/zdejmowani puszki ze spryskiwaczami ?

3. W przypadku B8 kupując spryskiwacze z VW nadal potrzebne są adaptery ?

4. Moje standardowe mają 3dysze per puszka, mgiełki też ?

Opublikowano

Ja sie wyleczyłem z mgiełkowych. Wcześniej mialem tradycyjne i często mi sie zatykały o ile standardowe łatwo udrożnić tak w przypadku mgiełkowych jest to prawie niewykonalne. Moje mgiełkowe zatkały się na amen, teraz mam podobno z a5 z trzema strumieniami i są git, jak się jedna dyszka zapcha to zostają jeszcze dwie:D

Opublikowano

koledzy czy do spryskiwaczy lamp jest osobny zbiornik czy jest tylko jeden w a4 b6,pozdro

Opublikowano
koledzy czy do spryskiwaczy lamp jest osobny zbiornik czy jest tylko jeden w a4 b6,pozdro

Jeden zbiornik, dwie pompki :decayed:

Opublikowano
koledzy czy do spryskiwaczy lamp jest osobny zbiornik czy jest tylko jeden w a4 b6,pozdro

Jeden zbiornik, dwie pompki :decayed:

A nie jest zbiornik wówczas trochę większy :co:

Opublikowano

jak są spryski to do zbiornika przyczepiony jest drugi mniejszy zbiorniczek do którego wchodzi druga pompka. Ten mniejszy jest połączony z głównym takim wężykiem. Tak jest w B6, w B7 już jest to chyba razem

Opublikowano

U mnie jest jeden zbiorniczek składający się z dwóch części, jedna nad nadkolem, druga pod. Do tej dolnej części są dwie pompki podłączone. Wydaje mi się że tak samo jest w każdej B6 i nie ma różnicy pojemności czy zbiorniczek jest w wersji ze spryskami reflektorów czy bez. Na pewno inny, mniejszy zbiorniczek jest do wersji z webasto pionowym.

Opublikowano

u mnie to wygląda dokładnie tak:

249955300.jpg

zbiorniczek nr 2 jest przyłączany do zbiornika nr 14 i połączony wężykiem nr 32.

Na tym rysunku nie wiem dlaczego są 3 pompki spryskow ja mam tylko pompkę nr 12 do zbiornika 14 i 8 wchodzącą do zbiorniczka nr 2.

Może później to zmienili ja mam końcówkę 2001

wg etki zbiornik nr 14 ma 3,8L

a zbiorniczek nr 2 ma 0,65L

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.