Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Chopie już leci 4 rok jak jestem na tym forum, keżor kupił wtedy swoje a4 :gwizdanie:

Felunie ładne ale do tego czarnego koloru to jakims czarnidłem byś sobie zrobił oponki :mysli:

Rób wydech w MG :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł - fajnie, że wpadłeś do Bukowiny - furka na żywo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te koła były założone na próbe z oponami 255/40 z RS6 ;). Na lato pewnie założe 225/40 albo 235/40. Zastanwiam sie czy nie zostać jednak na ten sezon na BBSach z oponą 235/40 18 :mysli: bo dziury mamy okrutne po zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa felgi firmy Oettinger o nazwie RZ ktore byly montowane przez Oettinger po ich przerobkach np na poprzednim rs6, cos 2002 lub 2003 rok o ile dobrze pamietam, ale nie tylko na rs6 :gwizdanie: Originalne Felgi RS6 wygladaly kapke inaczej :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa felgi firmy Oettinger o nazwie RZ ktore byly montowane przez Oettinger po ich przerobkach np na poprzednim rs6, cos 2002 lub 2003 rok o ile dobrze pamietam, ale nie tylko na rs6 :gwizdanie: Originalne Felgi RS6 wygladaly kapke inaczej :decayed::hi:

te koła jeździły na RS6 i opony mają rozmiar przystosowany do tego auta, do A4 są za duże. Felgi to wiem, że nie są RSowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to rozmiar 19"?

dokładnie :)

może pod koniec tygodnia będą już na aucie razem ze sprężynami -30 :wink4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 09:08_________________________________________________Od czasu kiedy zostałem władcą pierścieni wiele sie nie nie zmieniło, ale jednak coś tam widać ;)

na pokładzie eibach -30, wszędzie pasująca dokładka od cupry R :peace: (zawsze to kawałek leona w audi), zaciski w czarnym macie i po długim oczekiwaniu 19'" koła w zdecydowanie lepszym stanie niż w momencie zakupu :)

dsc05212j.jpg

dsc05213eu.jpg

dsc05216x.jpg

bym zapomniał ........ Powered By Aligator :D

dsc05aa215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy tak te auta sprzedajecie na tym śląsku ? :kox:

bo za dużo tych B7 śmiga

Ps. przyznaj się na co polujesz do B7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...