Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak widac sporo osob moglo by byc niech ktos okresli fajne miejsce tj. Parking. Bo takto jak bedziecie pisac "ja moge" to doniczego nie dojdzie szkoda ze na drodze do lublina nie ma takich zatoczek jak to jest w strone warszawy

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi na tej nowej eskpresowce z lublina na wawe jest zajazd (parking) moze tam zrobic spota z tym ze nie wiem jak tam z dojazdem jest bo chyba od lublina jest jeden i po drugiej jest wiec chyba by byl problem dla jadacych od strony wawy bo i tak musieli by pod bide jechac i zawracav dobrze mowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi na tej nowej eskpresowce z lublina na wawe jest zajazd (parking) moze tam zrobic spota z tym ze nie wiem jak tam z dojazdem jest bo chyba od lublina jest jeden i po drugiej jest wiec chyba by byl problem dla jadacych od strony wawy bo i tak musieli by pod bide jechac i zawracav dobrze mowie?

po drodze jest kilka zjazdów wiec chyba tragedii by nie było :wink: Ale ja jak tam jechałem to nie bardzo kojarzę takie miejsce chyba że słabo się rozglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zjazdów po drodze do lublina:wink:

zjazdów czy zajazdów? Bo nie wiem czy to miałeś na myśli czy literówka.

Zjazdów jest conajmniej kilka. Kurów wschód, Kurów zachód, Nałęczów, i jeszcze jeden którego nie pamiętam i na każdym takim można zawrócić albo poprostu zjechać z ekspresówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marasowi chodzi o MOP Markuszów - jest po jednym w każdą stronę.

MOP jest tutaj: http://mapa.targeo.pl/Punkt_1,20,22.2479400,51.3893200?l=01ac0cd3bc8161d7

Od niego jadąc niecałe 3km w stronę Lublina jest węzeł Nałęczów, na którym można sobie zawracać.

Od niego jadąc ok 10km w stronę Warszawy jest węzeł Kurów wschód (czy jakoś tak), na którym można zrobić to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marasowi chodzi o MOP Markuszów - jest po jednym w każdą stronę.

MOP jest tutaj: http://mapa.targeo.pl/Punkt_1,20,22.2479400,51.3893200?l=01ac0cd3bc8161d7

Jadąc niecałe 3km w stronę Lublina jest węzeł Nałęczów, na którym można sobie zawracać.

Jadąc ok 10km w stronę Warszawy jest węzeł Kurów wschód (czy jakoś tak), na którym można zrobić to samo.

Co to MOP bo nie mogę skojarzyć z żadnym powszechnie używanym skrótem :wink:

Tak jak piszesz niema problemu z dojazdem w to miejsce. Pozatym teraz jak dużo ruchu przeniosło się na ekspresówkę to polubiłem stara trasę bo jedzie sie bezstresowo i w miare szybko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miejscówka była by raczej w porządku. Z każdej strony się dojedzie, a nawet z Puław wskoczą w Kurowie na obwodnicę i będzie git.

Teraz tylko pytanie kiedy bo w tym tyg ja nie dam rady. Ale jak będziecie mieli skład to miłego spota życzę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajazdów, są miejsca postojowe przy samej trasie, ale tam sie nie zmiesci parenaście aut, bo cyba na 10 aut to mozemy liczyć:whistling:

Mi chodziło o takie parkingi jak przed obwodnicą garwolina czy za obwodnicą w lasach, cos tego typu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak, okreslicie sie dzisiaj o ktorej i gdzie zebym mogl podjechac?

A tak btw, pozdro dla kierowcy b6 z wlepą P|W na rej. LU, ktory wczoraj za mna praktykowal slalom studzienkowy w chełmie :grin:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajazdów, są miejsca postojowe przy samej trasie, ale tam sie nie zmiesci parenaście aut, bo cyba na 10 aut to mozemy liczyć:whistling:

Mi chodziło o takie parkingi jak przed obwodnicą garwolina czy za obwodnicą w lasach, cos tego typu:whistling:

wątpię :whistling:

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

dla mnie na tym MOPie może być :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co trzeba dołozyc prócz zegarów z dodatkowymi wskaznikami do przedlifta żeby to latało ? Chodzi mi o wskaznik ładowania i ciśnienia oleju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...