Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

panowie chcę się wybrać nad firlej do was na zlot z rodziną na parę aut z kumplami z grupy wag tylko potrzebujemy kontaktu do kogoś bo musimy mieć wynajęty domek bo dwóch z nas jedzie z małymi dziećmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Wszelkie zgłoszenia dotyczące noclegów kierujemy do Michała Siwka Tel. 504 841 663 jest osobą koordynującą zapisy oraz płatności za pobyt na terenie ośrodka. Do każdej rezerwacji wymagana będzie zaliczka w postaci 50% wpłaty na konto podane później drogą mailową ([email protected] )"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś ogarniętego z Vagiem. PRIV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie do miłego spotkania na zlocie w Firlej ja już sobie rezerwację zrobiłem dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje auta do slubu typu audi Q7, A6 jakies RSki. Bylby ktos zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wybiera

Tak :) Ostatnio było ponad 20 audiczek także zapraszam :) o 18 na Arena Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roluje ktoś błotniki albo może kogoś polecić z lubelskiego lub pożyczyć maszynkę? w miarę pilna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam arrcio potrzeba?? Jakby co mam ori VCDS z najnowszymi softami EN i PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

​znacie kogoś w lublinie zajmującego się silnikami tfsi? trzeba mi kogoś kto by - prawdopodobnie - wymienił uszczelki w silniku, bo troche olej gubi i jakby "poci" się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


znacie kogoś w lublinie zajmującego się silnikami tfsi? trzeba mi kogoś kto by - prawdopodobnie - wymienił uszczelki w silniku, bo troche olej gubi i jakby "poci" się...

możesz zapytać w sawie na choinach. mieszkam obok to powiem że przerób mają solidny ale czy są dobrzy nie wiem, dużo rs i s robią więc myślę że tfsi też ogarną. wadą jest to że są bardzo drodzy(130 roboczogodzina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​znacie kogoś w lublinie zajmującego się silnikami tfsi? trzeba mi kogoś kto by - prawdopodobnie - wymienił uszczelki w silniku, bo troche olej gubi i jakby "poci"się... znam goscia ale nie jest z lublina ale ma pojecie o grupie vag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Lublina dlatego ze miasto wieksze to moze sie ktos lepiej zna i tak bym jakby co, jechal z zamoscia, wiec jak ktos sprawdzony to moze byc i spod lublina, byle z nie np wroclaw bo juz troche daleko :P

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...