Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie tam czytałem ze 5 tysi z 2.8 193 KM robią 283 :decayed:

no a ile Ty dałeś za swoje auto? :decayed: że niby więcej? :blink::decayed:

a ile kowi wpakował w tjunink :mysli: żeby uzyskać 50 kunia?[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:18_________________________________________________

Paput chyba Cię boli, że ktoś coś robi i może zrobić a Ty nie :gwizdanie:

Lepiej wpakować 5k w 50 czy ile by tam nie było koni niż być zmuszonym kupić nowy samochód. Nikt Ci tu specjalnie tego nie wypomina a może powinien zacząć :cool1:

Co powinien zacząć?[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 16:44_________________________________________________ja nie chce nic grzebać przy silniku, tylko nie wiedziałem że takie opcje są poprostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdzie tam czytałem ze 5 tysi z 2.8 193 KM robią 283 :decayed:

no a ile Ty dałeś za swoje auto? :decayed: że niby więcej? :blink::decayed:

a ile kowi wpakował w tjunink :mysli: żeby uzyskać 50 kunia?[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:18_________________________________________________

Paput chyba Cię boli, że ktoś coś robi i może zrobić a Ty nie :gwizdanie:

Lepiej wpakować 5k w 50 czy ile by tam nie było koni niż być zmuszonym kupić nowy samochód. Nikt Ci tu specjalnie tego nie wypomina a może powinien zacząć :cool1:

Co powinien zacząć?[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 16:44_________________________________________________ja nie chce nic grzebać przy silniku, tylko nie wiedziałem że takie opcje są poprostu

teraz wiesz :decayed: i wiesz ze diesla taniej podrasować zeby jakoś sobie radził :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mototok.pl/Silnik-turbo-i-naped-na-cztery-kola-BMW-M5-w-nowej-formule-a464

i koment:

Wszystkie ideały BMW utopione ;D silnik turbo i napęd 4x4 Nareszcie BMW przyznało AUDI rację ;)

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podrzućcie jak było na zlocie ja bym się chętnie kiedyś wybrał, ale co jest coś organizowane to ja zarobiony jestem :confused4: a jak trochę wolnego i luzu to cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pastaldo organizuje spoty, przywozi kiełbaski gratis i rozdaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a paput przyjeżdza i zabawia towarzystwo :decayed:

nie mój rejon choć dzisiaj byłem i w czwartek też będę :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ty nas tak czesto odwiedzasz?

no mówiłem że ryby wożę :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zagadka

Czy alusy 18 cali s-line wchodza do b5 bez dystansu? Jest moze kilka wersji alusow s-line z roznymi et?

Różnią się et. Te z większych audi mają et45.

Z A3 potrafią mieć ponad 50 et. Dystans konieczny.

Te z a4/s4 mają et 35. I to najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się et. Te z większych audi mają et45.

Z A3 potrafią mieć ponad 50 et. Dystans konieczny.

Te z a4/s4 mają et 35. I to najlepsza opcja.

dzieki

to teraz tak dobitnie zeby wytlumaczyc

et 45 jaki dystans?

et 50 dystans?

et 35 ile trzeba dolozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tak generalnie bo ważna jest też szerokość felgi, zakładamy że ma 7.5 cala bo tyle ma s-line (przynajmniej moje tyle miały).

Et35 pasują idealnie.

ET45 mogą być bez dystansów. Tylne felgi będą schowane w nadkolach, dla estetyki można je wypchnąć dystansem 5-10mm.

Problemy mogą się pojawić przy jakiejś mega glebie albo szerszych niż seryjnie oponach.

ET50 felga będzie bardzo schowana, dystans konieczny. Najlepiej dążyć do najlepszego dla b5 et35. Czyli dystans 15mm.

Najlepiej jak byś podał dokładne parametry felgi tj. szerokość, et i wymiary opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tak generalnie bo ważna jest też szerokość felgi, zakładamy że ma 7.5 cala bo tyle ma s-line (przynajmniej moje tyle miały).

Et35 pasują idealnie.

ET45 mogą być bez dystansów. Tylne felgi będą schowane w nadkolach, dla estetyki można je wypchnąć dystansem 5-10mm.

ET50 felga będzie bardzo schowana, dystans konieczny. Najlepiej dążyć do najlepszego dla b5 et35. Czyli dystans 15mm.

dzieki serdecznie :good:

kiedy i gdzie jakiegos browara pijemy? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dla pewności dokładne dane bo nic tak nie psuje frajdy z nowych felg jak przymiarka zakończona :shocked: że felgi nie do końca pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dla pewności dokładne dane bo nic tak nie psuje frajdy z nowych felg jak przymiarka zakończona :shocked: że felgi nie do końca pasują.

narazie rozgladam sie za alusami, wybiore chyba wlasnie oryginalne felgi s-line i dlatego pytalem o dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...