Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz (snajper1998) weź no się ustaw z jednym i drugim cwaniaczkiem w benzynce i naucz ich co znaczy diesel power :decayed: Albo posadź jednego i drugiego cwaniaczka na fotelu pasażera wciśnij pedał w podłogę niech poczują to uderzenie w plecy :naughty::good:

Idźta spać! Ja właśnie idę :embarrassed: 6.00 pobudka :disgust::decayed: Ale trzeba powoli zbierać na to snajperowe cudo :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie.

Myśle nad Quattro , albo X drive (korci mnie 3.0)...

Niedługo będę się mierzył 330xd. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Niezła furka, ładnie idzie.

Touring podoba mi się nawet bardziej niż sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

Myśle nad Quattro , albo X drive (korci mnie 3.0)...

cięzko będzie o X-Drive mało tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę się mierzył 330xd. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Niezła furka, ładnie idzie.

Touring podoba mi się nawet bardziej niż sedan.

No sprawdź to sprawdź i oceń, jeśli Cię zje, zmieli i wypluje to... piertolę ja już mam cel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj papuć papuć wiem że sie cieszysz swoim Q ale ośka tez ma swoje zalety :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jechalem za czyms takim http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/volkswagen/passat-cc/coupe-3.6-v6-300km.html , fakt ze dochodzilem go , ale zeby wyprzedzic to potrzebowalbym troche miejsca. Ladnie zapier... i benzynka , wiec Rafał juz tak nie umniejszajmy benzynkom bo nas tu zaraz zlinczuja :naughty: .... no ale faktem jest ze po 40 minutowej jezdzie zjechal na stacje zatankowac :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale faktem jest ze po 40 minutowej jezdzie zjechal na stacje zatankowac :polew: :polew:

po 40 minutowej jeździe na rezerwie :decayed:

znaczy się Twojej 40 minutowej jeździe na rezerwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile mial w baku ale jechalismy dosc szybko , ewidentnie chcial mi uciec , mialem srednie spalanie ok 9 . on pewnie z 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile mial w baku ale jechalismy dosc szybko , ewidentnie chcial mi uciec , mialem srednie spalanie ok 9 . on pewnie z 15

on pewnie z 20 :naughty: a jeśli LPG to 30 :polew:

A tak serio to źle wyżej przeczytałem, bo przeczytałem że Ty zjechałeś :wallbash: ale spać mi się chce to dlatego :decayed: I napisałem że po Twojej 40 minutowej jeździe na rezerwie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie on zjechal :) nie no lpg do tego wsadzic to juz przegiecie[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 23:40_________________________________________________

ladnie to idzie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę spać dzieciaczki :papa:

A Ty Łukasz delikatnie tam się obchodź z moim przyszłym autkiem :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko , tak serio to ostanio zaczynam jezdzic jak emeryt , starosc nie radosc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę się mierzył 330xd. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Niezła furka, ładnie idzie.

Touring podoba mi się nawet bardziej niż sedan.

No sprawdź to sprawdź i oceń, jeśli Cię zje, zmieli i wypluje to... piertolę ja już mam cel :decayed:

Też jestem ciekawy. Kolega ma touringa i 3 litry pod maską ale tę słabszą wersję. Polift z silnikiem z przedlifta.

Pewnie mnie objedzie, ale po cichu liczę na cud bo to automat.

Jak dostanę to będę miał motywację, żeby sobie takie bmw sprawić.

Tylko kupić e-46 330xd w sedanie z manualem to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę się mierzył 330xd. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Niezła furka, ładnie idzie.

Touring podoba mi się nawet bardziej niż sedan.

ten slabszy ma 184 ps , i wazy 1650 , Twoj ile 1400 ?

No sprawdź to sprawdź i oceń, jeśli Cię zje, zmieli i wypluje to... piertolę ja już mam cel :decayed:

Też jestem ciekawy. Kolega ma touringa i 3 litry pod maską ale tę słabszą wersję. Polift z silnikiem z przedlifta.

Pewnie mnie objedzie, ale po cichu liczę na cud bo to automat.

Jak dostanę to będę miał motywację, żeby sobie takie bmw sprawić.

Tylko kupić e-46 330xd w sedanie z manualem to :gwizdanie:

[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 00:02_________________________________________________ten slabszy ma 184 ps , i wazy 1650 , Twoj ile 1400 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj papuć papuć wiem że sie cieszysz swoim Q ale ośka tez ma swoje zalety :wink4:

chodzi mi o to żeby auto było cichę i w miarę ekonomiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam no wiec do rzeczy

Paput piszesz ze benzynka o tej samej mocy bedzie szybsza niz diesel, idealny przykład to golfIV 1,9TDI 150km i golf IV 1,8t 150km masa ta sama praktycznie pojemnosć zbliżona moc ta sama do 100km/h idą w łeb w łeb(wrzucałem całe porównanie tych silników pod wzgledem osiagów bo benzyniarze krzyczeli i nagle przestali :decayed: ) vmax jest na korzyść benzyny ale przyspieszenia z rolki róznia sie ułamkiem sekundy wiec to w rzeczywistosci siedzenie na zderzaku bez mozłiwosci wyprzedzenia :gwizdanie:

co do 1,8t zawsze wygra z dieslem 1,9 bo diesel ma krótszą skrzynie :gwizdanie: w przypadku rzecz jasna porównywalnych mocy, seryjny 1,8t też pociagnie diesla podkręconego niestety, ale na trasie nie ucieknie :naughty: pamietajcie że w benie nie czuć tego pierdolnięcia a mimo to i tak jest szybka :gwizdanie:

a co do 3,0 w bmw fajny silnik ale ten polifcie, pieknie to chodzi, miałem przyjemnosć w manualu w sedanie własnie :wink4:

na dęblińskiej prawie 250 poszedł :shocked: ma jakieś 7s do setki wiec tez bedzie ciezko

A i mój przecinak z ojcem za kierownicą dzisiaj skilował jakiegos forda mondeo :evil: na obwodnicy, ojciec sie chwalił, ze fordem cos tam próbował :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nasza sprawa wykładziny :naughty: jest na plusie :decayed:

no to jak puscilo to ciagnij :decayed:

Dopisany: 03 Luty 2011, 22:37[/size]_________________________________________________diesel VW += KLEKOT niestety moje uszy są zbyt wrażliwe, a moc 165 KM w zupełności mi wystarcza nie potrzebuje więcej

jaki panicz zapomnial skad mu nogi z d*py wyrosly :polew:

nie czaje :mysli::polew:

nie no mam manie ciszy w aucie, każde drżenie plastiku mnie wkurzało tak że aż narzeczona musiała mnie uspokajać ;( :wink4:

Ty? toz Ty taki spokojny :decayed: moze po dachu byl to skrzypialo :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 07:34_________________________________________________

Moje następne auto na pewno będzie miało 1.9TDI AWX/AVF albo 1.8T tylko te dwa silniki biorę pod uwagę, najlepiej z Quattro :) Po przygodach z 2.5TDI V6 w A6 C5 odechciało mi się V6.

w 2,5 TDI nie jest winny układ V6 a osprzet silnika i materiały z jakich go wykonano

winny jest dziad wlaciciel :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nasza sprawa wykładziny :naughty: jest na plusie :decayed:

no to jak puscilo to ciagnij :decayed:

Dopisany: 03 Luty 2011, 22:37[/size]_________________________________________________diesel VW += KLEKOT niestety moje uszy są zbyt wrażliwe, a moc 165 KM w zupełności mi wystarcza nie potrzebuje więcej

jaki panicz zapomnial skad mu nogi z d*py wyrosly :polew:

nie czaje :mysli::polew:

nie no mam manie ciszy w aucie, każde drżenie plastiku mnie wkurzało tak że aż narzeczona musiała mnie uspokajać ;( :wink4:

Ty? toz Ty taki spokojny :decayed: moze po dachu byl to skrzypialo :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 07:34_________________________________________________

Moje następne auto na pewno będzie miało 1.9TDI AWX/AVF albo 1.8T tylko te dwa silniki biorę pod uwagę, najlepiej z Quattro :) Po przygodach z 2.5TDI V6 w A6 C5 odechciało mi się V6.

w 2,5 TDI nie jest winny układ V6 a osprzet silnika i materiały z jakich go wykonano

winny jest dziad wlaciciel :good:

dokładnie to użytkownik robi opinie tej jednostki :good: fakt faktem że mogło by być to lepiej rozwiązane ale dolatuje przebiegów takich jak i 1,9 bez konieczności robienia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesel VW += KLEKOT niestety moje uszy są zbyt wrażliwe, a moc 165 KM w zupełności mi wystarcza nie potrzebuje więcej

110 KM było dla Ciebie za duzo a Ty masz teraz 165 :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesel VW += KLEKOT niestety moje uszy są zbyt wrażliwe, a moc 165 KM w zupełności mi wystarcza nie potrzebuje więcej

110 KM było dla Ciebie za duzo a Ty masz teraz 165 :blink:

Strach pomyslec co teraz będzie wyprawiał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...