Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

I to Ci się tak cały czas świeci jak podświetlenie klamek? Tak się zastanawiam czy np. w trasie w nocy to nie przeszkadza. Wiadomo, każdemu się nie dogodzi, dla mnie znowy byłoby najlepiej jakby to przy otwieraniu drzwi się włączało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to Ci się tak cały czas świeci jak podświetlenie klamek? Tak się zastanawiam czy np. w trasie w nocy to nie przeszkadza. Wiadomo, każdemu się nie dogodzi, dla mnie znowy byłoby najlepiej jakby to przy otwieraniu drzwi się włączało.

Co za problem podłączyć pod lampki w drzwiach;) kolego kamelus_ wrzuć how to do;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę chwikę to porobie parę fotek listew i jak to wszystko jest zamocowane. Myślę, że w weekend powinno się udać.

P.S. Muszę też porobić parę nowych fotek furki bo ostatnio jakoś mi się za wysoka wydawała i znów pokręciłem gwyntem w dół :kox: Teraz to nawet jak sam jadę to przycieram delikatnie na niektórych progach zwalniających - ale to taka choroba :glupek2: Obecnie mam już - 85mm od serii :kox: I pomyśleć, że zaczynałem od -20mm a Eibach sportline to miało być już max co się da :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej załączam wam fotki jak wykonałem moda z ambiente ala A6 C6. Pomysł takiego wykonania jest mojeo autorastwa i wydaje mi się, że jest możliwie najbardziej estetyczny jak to możliwe. Zależało mi, żeby wyglądało jak najbardziej fabrycznie i chyba uadało się osiągnąc ten efekt :decayed:

acqr8pid.jpg

x2muc9ko.jpg

zuthy8eq.jpg

zs5bo59r.jpg

36ia8on5.jpg

jl6jfo94.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda! :kox:

Zdradź jakieś szczegóły dotyczące montażu i materiałów bo na forum chyba nie ma tutorialu(?) :)

fakt nigdzie nic w temacie nie ma. Sprawa ogólnie jest prosta. Z materiałów listwy led na metry korytka do montażu led (a wlaściwie ich mleczna część), całość składamy do kupy i mocujemy do boczka, podłączamy pod oświetlenie klamek i wykonujemy rzeźbe w dekorach ( na wyczucie ). Tak się to w skrócie odbywa. Jak co pisz PW to Ci podpowiem szczegóły albo jakieś foto zrobie.

oki widzę że dekory podciąłeś, a co to za biała listwa pod spodem?? Listwa led??

Masz kolego wyżej;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to macie Panie. Siemian był pionierem ambiente w B7 z tego co kojarzę tak jak mówisz ale też kolor podświetlenia miał inny.

Jedno co by mi osobiście przeszkadzało to to, że podłączyłeś to pod podświetlenie klamki więc jarzy non stop w nocy, a ja nie lubię zbyt wielu rozpraszających świecidełek wewnątrz kiedy prowadzę. ; ) Wolałbym wpiąć się pod lampki ostrzegawcze w drzwiach i wtedy zapałałoby się po otwarciu drzwi ale też traciłoby na efekcie.

Tak czy inaczej graty włożonej pracy! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawa fura. za***ista fajera, felga, oświetlenie w środku. Też nad takim myślę. Może ktoś w warszawie się takiego czegoś podejmie bo ja nie mam cierpliwości GRATULUJE :)

a teraz trochę Photoshopa i foto do kalendarza :)

http://oi62.tinypic.com/1hxrte.jpg

Edytowane przez koxmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zzzajebiscie wyglada na tym kole, siadlo tutaj pieknie, a z tym spasikiem i resztą fantów wyglada lux. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pokazać z bliska, jak wyrezałeś uchwyt na telefon?? :)

Proszę bardzo

mduyetyq.jpg

A i jeszcze jesienna fotka na koniec sezonu i po ostatnim kolejnym skręceniu gwinta :kox:

aui7g6d4.jpg

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitroo, dnia 21 Paź 2014 - 08:31, napisał:

Mógłbyś pokazać z bliska, jak wyrezałeś uchwyt na telefon??

Proszę bardzo

Dziękuję :) A gdzie go kupiłeś i pod jakie telefony pasuje? Dopasowałeś go do ori uchwytów?

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitroo, dnia 21 Paź 2014 - 08:31, napisał:

Mógłbyś pokazać z bliska, jak wyrezałeś uchwyt na telefon??

Proszę bardzo

Dziękuję :) A gdzie go kupiłeś i pod jakie telefony pasuje? Dopasowałeś go do ori uchwytów?

To uchwyt dedykowany dlo samsunga galaxy w tym stylu co w aukcji

http://allegro.pl/dedykowany-uchwyt-samochodowy-samsung-galaxy-s5-i4637964366.html

Rozebrałem jedno i drugie a potem poskręcalem do kupy jak mi pasowało i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...