Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

Artur Twoja fura już sama w sobie jest bardzo fajna i zrobiona z głową, a gdzie tu realizacja kolejnych planów :good: szacunek za wytrwałość :notworthy:

Dzięki BArtek staram się jak mogę :decayed: kasa troche ogranicza...ale obiecuje, że nie zawiodę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czas na pucowanie auta jak dojada kosmetyki :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 18:18_________________________________________________Artur taki wskaźnik doładowania załóż http://allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-quattro-fmic-i1693568720.html

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur powiem Ci że jesteś Kozak i zazdroszczę Ci jak sku.....n!!! :decayed: Dawno nie widziałem Twojego autka ale z tego co widzę na fotkach to wielkie :notworthy:

Może kiedyś też będę miał to szczęście i zaczne robić modyfikacje a nie naprawy. Tak jak pisałeś wcześniej w autku można się wręcz zakochać ale Ja powiem szczerze że nie trafiłem na najlepszy egzemplarz, ciągle coś w nim trzeba zrobić. Czasami myślę już o najgorszym ale nie składam broni, trzeba walczyć :> :> :> :>

Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych owocnych modyfikacji !!!!!!

Marek a co się dzieje z Twoim autem... :mysli:

a co do Twoich późniejszych modów to chętnie służę pomocą

PS. U mnie już wszystko sprawdzone...w weekend montaż tempomatu...mam nadzieje, że się uda :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:53_________________________________________________no i tempomacik na pokładzie :ad: zajęło mi to półtorej godziny razem z kodowaniem i docięciem obudowy :good:

Mod naprawdę godny polecenia :dance2:

20110703781.jpg20110703782.jpg20110703783.jpg20110703785.jpg

A ciągle coś się psuje. Teraz nawet nie mam głowy na naprawy bo za bardzo absorbuje mnie kupno mieszkania. Obecnie najbardziej dokuczliwe jest

to że przy skręcie w lewo odcina mi się jeden cylinder (cewka??) Samą cewkę wymieniłem ale problem nadal jest nie wiem może to jakiś kabel??

Poza tym zawieszenie przód do wymiany już tak mi puka że nie pytaj. Jeden ksenon mi poszedł, kierunek lewy raz działa raz nie :) I jeszcze jakieś dziwne odgłosy mam z turbinki ( gdzieś powietrze ucieka podczas np. zmiany biegu ) no jeszcze oba lustereczka pęknięte :) To tak w skrócie, może jakby bardziej się przyjrzeć to coś więcej by się znalazło. Dobra przestaje więcej pisać bo zaraz się popłaczę :)

Tempomacik wygląda godnie :):):)

Powodzenia przy kolejnych modyfikacjach, jak Ja kiedyś wygrzebie się z moich problemów to z chęcią skorzystam z Twojego doświadczenia :0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak zmiana felgi :mysli:

VT by Reniu:

arturrs6.jpg

arturavus.jpg

czy zostać na swoich RS4

aaf7b762347c7cecmed.jpg

Jakie propozycje ?? Bo mi chyba najbardziej leżą RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zboczenie co do wzoru RS6 więc nie będę obiektywny :decayed: o dziwo najmniej mi się tu podoba AVUS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avus tu roboty nie robi :gwizdanie:

RS4 git a te pierwsze też :kox: ale jakoś małe się wydają :mysli: może to przez ten VT :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zmieniac to tylko na RS6

Ja teraz żałuję, że nie kupiłem RS6 bo mam wrażenie, że nadają autu szerokości i tak jakby je umięśniały w przeciwieństwie do RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to decyzja zapadła zostaje przy RS4...może co najwyżej na przyszły sezon się pomyśli o 19" i wtedy będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avus najlepszy, rs4 i rs6 to już co drugie audi na każdej wsi ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zmieniac to tylko na RS6

Ja teraz żałuję, że nie kupiłem RS6 bo mam wrażenie, że nadają autu szerokości i tak jakby je umięśniały w przeciwieństwie do RS4

A było mnie słuchać :tongue4:

Jak dla mnie to najbardziej podobają mi się AVUS-y ale w odpowiednim rozmiarze czyli 19" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to decyzja zapadła zostaje przy RS4...może co najwyżej na przyszły sezon się pomyśli o 19" i wtedy będzie :kox:

ja zaluje ze opchnalem swoje rs6 w graficie :disgust: Teraz mam plan zeby znalezc takie w 19` i zapodac je na bialo :kox: ale to na przyszly sezon :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi podaj numer spryskiwaczy mgiełkowych :cool1:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C 2 szt. 75 zł za szt. mogę załatwić

- adapter 8E0 955 431 2 szt. 2,60 zł za szt.

- króciec 1J0 955 665 C 2 szt. 13,00 zł za szt.

krociec jest zbedny wiec go nie zamawiaj :good:

a tu masz temat odnośnie sprysków: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122593.45[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 20:52_________________________________________________no i jest kolejna rzecz do rezania...podziekowania dla Czakiego

LUSTERKO.jpg[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 21:49_________________________________________________pozostał zakup jednej osłonki w ASO i montujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...