Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No coś tam z mustim próbujemy ukręcić, ja myślałem o parkingu pod MarcPol'em dużo miejsca wiecznie pusto i oświetlony dobrze jest.

No i Niedziela wieczór.

ja sie dostosuje :good:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 20:54_________________________________________________

No coś tam z mustim próbujemy ukręcić

musti nie ma czasu , pręży klate do paparazzich we Władku na plaży

jo trzeba jakoś wyglądać w mordę jeża :decayed:

Wybierajcie albo parking pod MC parking naprzeciwko MC czyli na LIDLU , skarpa , lub pod kościołem

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wybierajcie albo parking pod MC parking naprzeciwko MC czyli na LIDLU , skarpa , lub pod kościołem

TESCO milanówek

Opublikowano

W tym Grodzisku trąca.. Trzy samochody na krzyż.. Czwarty dojechał - 15 minut okrążał Mc Donalda, naprężył uszy, zaśpiewał najnowszego hiciora i pojechaliśmy do domu.. :no:

Opublikowano

No i po spocie

W końcu się wybrałem, ale frekwencja słaba panowie

Wspólnie ustaliliśmy na spocie że następny spot w Żyrardowie w drugiej połowie września tak żeby przyjechali ludzie z Sochaczewa, Skierniewic i okolicznych miast

Opublikowano

ooo bardzo dobrze daleko nie będę miał :) słuchajcie kto z forum dzisiaj stał przy ulicy 1 maja i konspiracji w grodzisku? Gość w koszulce naszej forumowej :) Ciemne włosy ^^

Opublikowano
  • Autor

ooo bardzo dobrze daleko nie będę miał :) słuchajcie kto z forum dzisiaj stał przy ulicy 1 maja i konspiracji w grodzisku? Gość w koszulce naszej forumowej :) Ciemne włosy ^^

To był mój tato :decayed:

Opublikowano

o proszę :D więc jednak z moimi oczami jeszcze nie jest tak źle...:P

Opublikowano

Wspólnie ustaliliśmy na spocie że następny spot w Żyrardowie w drugiej połowie września tak żeby przyjechali ludzie z Sochaczewa, Skierniewic i okolicznych miast

kiedy ????

Opublikowano

a kojarzy ktoś B7 Avant na WGM JY99? wydaje mi się że autko z forum bo bardzo zadbane... mijałem kilka razy pod Kauflandem w Żyrardowie i na drodze z WGM do WZY :)

Opublikowano

A wy oba koty czemu nie byliście na spocie?

Żużel był w TV :decayed: ?

Opublikowano

ja chwilowo nie jeżdżę gdyż nie mam czym... teraz jestem wożony :D

Opublikowano
  • Autor

Nakręcajcie spota w Żyrku tylko nie żeby były 3 auta.Sochaczew i okolice grodzisk też wstępnie na wrzesień jakoś

Opublikowano

Żużel był w TV :decayed: ?

dokładnie :good:

Opublikowano

Zaproponuje może 11 wrzesień sobota w Żyrku

Opublikowano

Zaproponuje może 11 wrzesień sobota w Żyrku

zajade moze Polówka :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mnie nie ma w tym czasie także bawcie się dobrze ogry :naughty:

Opublikowano

przez awarie kompa długo nie wpadałem na forum i sporo mnie widać ominęło kurde szkoda

Opublikowano
  • Autor

przez awarie kompa długo nie wpadałem na forum i sporo mnie widać ominęło kurde szkoda

czas odrobić straty i wpadać na spoty :decayed:

Opublikowano

W takim razie 18 lub 19 wrzesień???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.