Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat


badboy

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktoś z Was wie bądź zna się na tym - jak dobrze przygotować listwy chromowe do pomalowania ich w czarny mat ?

na forum wiele aut ma właśnie w ten sposób przeprowadzony mod - a mój specjalista od malowania twierdzi iż nie da mi gwarancji na to iż farba ta nie odpadnie.

z góry dziękuję za wszelkie fachowe informacje ;-)

pozdro

badboy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys u siebie tak zrobililem :thumbdown: najgorsze sa uderzenia od malych drobnych kamyczkow a jeszcze lepiej jak Karcher poszedl w ruch ;(

bylo malowane profi :) odpusc sobie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc pozostaje jedynie szukanie schwarz pakietu ?

tylko gdzie go znaleźć ? :mysli: :mysli: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys u siebie tak zrobililem :thumbdown: najgorsze sa uderzenia od malych drobnych kamyczkow a jeszcze lepiej jak Karcher poszedl w ruch ;(

bylo malowane profi :) odpusc sobie

jak u siebie masz to teraz zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci wkolo szyb ?? Ja mam pomalowany grill przedni i jest ok, malowalem w styczniu narazie nie zeszlo :good: Co do listew wkolo szyb to bym nie malowal tylko sie z kims zamienil :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

df95af2ada1d968em.jpg

e673631f11a4097fm.jpg

I nic a nic sie z tym nie działo, przejeździłem tak zime a potem sprzedałem gril i załozyłem normalny. Chrom był ściagniety z ramki i dokładnie zmatowany a potem pomalowany podkładem, następnie szlifowanie podkładu no i malowanie bazą i lakierem bo ramka miała być z połyskiem na wzór tego:

a0c28e77fb3a8e75m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badboy jezeli chcesz miec chromowane czesci czarne i nie martwic sie czy to wyjdzie, czy nie odprysknie, czy siak czy jak to jest sposob! A co najlepsze jak ci sie znudzi to mozesz wrocic do chromu i to bez pozostawienia sladu!

Nie maluj tego tylko wyczysc ladnie i odtluszcz porzadnie, a potem naloz gume w spraju. Tak gume ktora jest dostepna od bialego do czarnego koloru :cool1: nazywa sie to Plasti dip http://plastidip.de/produkte.php?prodid=2 Kolega z USA tak zrobil i to jest rezultat

plasti5.jpg

plasti6.jpg

plasti8.jpg

plasti9.jpg

Jak cos pojdzie nie tak podczas nakladania, zacieki albo cos, to sciagasz gume i na nowo. Nie ma ryzyka i moim zdaniem lepsze rozwiazanie od malowania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys u siebie tak zrobililem :thumbdown: najgorsze sa uderzenia od malych drobnych kamyczkow a jeszcze lepiej jak Karcher poszedl w ruch ;(

bylo malowane profi :) odpusc sobie

jak u siebie masz to teraz zrobione?

u mnie jest ORI black S Line :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Panowie za informacje :)

hexx no no nie powiem zaskoczyłeś mnie, nawet ciekawie to wygląda...

wrclaguna - gdzie dorwałeś schwarz s line pakieta ? z tego co widzę ciężko go dorwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta guma to ciekawe rozwiązanie. Tylko że cenowo już tak dobrze nie jest :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill kiedys od Mlodego a dolna atrapa Allegro

kupil za male pieniadze pamietam ta aukcje :gwizdanie:

ja tez sie przymierzam do takiego moda-bede zostawial to lakiernikowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś takiego kupić w Polsce?

Stonke przynajmniej znalazlem...teraz pytanie kto te produkty sprzedaje..moze castorama?

http://plastidip.pl/produkty.html

Jezeli chcesz to moge ci to w niemczech kupic, za 2 tygodnie wracam do Polski to bym ci to przywiozl i wyslal. Jak co to daj znac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś takiego kupić w Polsce?

Stonke przynajmniej znalazlem...teraz pytanie kto te produkty sprzedaje..moze castorama?

http://plastidip.pl/produkty.html

Jezeli chcesz to moge ci to w niemczech kupic, za 2 tygodnie wracam do Polski to bym ci to przywiozl i wyslal. Jak co to daj znac :hi:

Jaki koszt tego u naszych sąsiadów ?

Rozejrzę się jeszcze tak jak mówisz w castoramie, leroy merlin i w praktikerze. Jak nie znajdę to odezwę się na pw i się jakoś dogadamy. :wink4:

Jak znajdziesz, to napisz w którym markecie i jaka cena :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzę się jeszcze tak jak mówisz w castoramie, leroy merlin i w praktikerze. Jak nie znajdę to odezwę się na pw i się jakoś dogadamy. :wink4:

dobra a jak co to sie zglos to wezniemy to sobie na pol! ja bym sprobowal z ciekawosci jak wyglada u mnie czarny grill a cala reszte bys dostal. w puszcze jest 311g to by starczylo spokojnie na 5-7 aut :slina: Jak mi sie nie spodoba to zrywamy gumke i git :cool1:

Jaki koszt tego u naszych sąsiadów ?

19,99 Euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Jaki koszt tego u naszych sąsiadów ?

19,99 Euro

Do kiedy byś musiał wiedziec najpózniej ?? jak bym sie zdecydował na zakup ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Jaki koszt tego u naszych sąsiadów ?

19,99 Euro

Do kiedy byś musiał wiedziec najpózniej ?? jak bym sie zdecydował na zakup ?

mysle ze najpozniej do niedzieli 25. bo to musze tez zamowic,zrobic przelew i zeby to doszlo na spokojnie do 30.

Jak co to daj znac na PM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...