Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Bierz zestaw Ferodo,będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie potrzebuje kupic tarcze z klockami na przód i nie wiem jakie wybrac. Audi a4 b5 1.8 przedlift.. Co polecacie ?

Tak jak Marcin pisze ferodo skompletujesz w dobrej kasie i jakość też konkret :wink: Jak chcesz to pisz mam wszytstkio. Masz zaciski trw pod tarcze 280mm wentylowaną najprawdopodobniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Textar - zalozylem i zimmermann i ate sie nie umywaja.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co powiecie o klockach Remsa do 1.8T ?? 99' mam do wymiany cały przód i się zastanawiam nad tymi klockami bo tarcze to wezme TRW ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

muszę wymienić klocki z tyłu, niestety nie mam gdzie wyciągnąć ich z auta żeby zobaczyć jakie one są. Czy moglibyście mi podpowiedzieć jakie klocki mam kupić do B5 1.8 ADR, maj 1995, ośka?

Dzwoniłem do sklepu i pani powiedziała mi, że są dwa rodzaje, jedne mają jakieś "noski" a drugie nie. Które mam wząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

muszę wymienić klocki z tyłu, niestety nie mam gdzie wyciągnąć ich z auta żeby zobaczyć jakie one są. Czy moglibyście mi podpowiedzieć jakie klocki mam kupić do B5 1.8 ADR, maj 1995, ośka?

Dzwoniłem do sklepu i pani powiedziała mi, że są dwa rodzaje, jedne mają jakieś "noski" a drugie nie. Które mam wząć?

fdb1083.

kolego co do remsy to szału nie ma ale raczej problemów Ci nie przyspoży :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remsa i roadhouse - zero problemów cena bardzo dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

muszę wymienić klocki z tyłu, niestety nie mam gdzie wyciągnąć ich z auta żeby zobaczyć jakie one są. Czy moglibyście mi podpowiedzieć jakie klocki mam kupić do B5 1.8 ADR, maj 1995, ośka?

Dzwoniłem do sklepu i pani powiedziała mi, że są dwa rodzaje, jedne mają jakieś "noski" a drugie nie. Które mam wząć?

FDB222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko jaka średnica tarcz będzie pasować do a4 b5 avant 2001 1.8 125kw bo muszę zmienić klocki i tarcze tylko nie wiem czy tam są 280mm czy 288mm .Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaję WAUZZZ8DZ1A111445


Już podaję WAUZZZ8DZ1A111445

http://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-vw-passat-b5-i5008481132.html

1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AVV,ARG,ADR,APT

Bedzie pasowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaję WAUZZZ8DZ1A111445

Już podaję WAUZZZ8DZ1A111445

http://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-vw-passat-b5-i5008481132.html

1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AVV,ARG,ADR,APT

Bedzie pasowac ?

Tarcze masz 280 mm, system hamulcowy TRW.

Nie bierz ATE, szkoda forsy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę, czeka mnie wymiana tarcz i klocków z przodu w mojej B5 1.9 TDI AFN 97r , czy ktoś może polecić mi jakiś zestaw który nie zrujnuje mojej kieszeni - mój VIN WAUZZZ8DZWA015923

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich mam taki delikatny problem ,ponieważ chce zmienić tarcze z tyłu i klocki .Byłem dziś w sklepie i gość powiedział mi ,ze na tyle wystepuja 2 rodzaje klocków :8D8355017-951 21144 i klocki 8D8 355018-111 20961 .Zdjołem koło mam zacisk c- 38 i z moich pomiarów wynika ,że zamontowane mam te drugie klocki .Chciałbym sie dowiedzieć czy te dwa rodzaje klocków ,pasuja do zacisku c -38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz 1999r i zacisk ate to masz fdb1323 z czujnikiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił firmy mikoda 3 auto w rodzinie jeździ na tych tarczach i nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikoda to zupełnie inna liga.

Jak chcesz tanio to tarcze bierz ferodo , do tego

Ferodo klocki które poleca Wandrzej masz po 120zł więc nie ma sensu rzeźbić z mikodą :)

Edytowane przez dzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ostatnio montowane od dzika, a kilka dni temu testowane na diagnostyce.Wyszło mocno i równo i nic nie piszczy.

Bierz ferrodo

Edytowane przez xork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferodo to bardzo dobra jakość za niewielkie pieniążki, komplet hebli najpopularniejszych na przód 288 mm to mniej niż 300zł generalnie. W podobnych pieniążkach nie dostanie się nic równie niezawodnego. Dlatego jak ma być tanio i dobrze to pakować Ferodo, jak ma być lepiej - Textar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Ferodo na pewno lepsze ma klocki a Textar lepsze tarcze. No i pozostaje nam jeszcze cukiereczek czyli Zimmermann, który cenowo nie jest jakoś wiele droższy a jakościowo lepszy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...