Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Sedanik] Moja ADUSIA :)


Tygrysiczka

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec tak, na EU NIE spotkałam się ze Sweetaśnymi komenatarzami "Fajne autko, śliczna furka, rewelacja" ale jakbyscie mogli to dajcie sobie d*py siana z tym EU bo ja naleze do dwoch klubów i dla mnie to nie jest nic złego, dlatego że mam znajomych i TU i TAM. Jeden klub lubie i drugi chodz z EU troche ludzi mi za skórę zaszło.. narazie nie mam głowy do zdzierania naklejki wiec wybaczcie mi, zreszta jesli komus to przeszkadza mogę usunac fotki i mozecie mnie wywalic za to ze jestem tez w EU ;) ale wiem ze Wy takie d*py wołowe nie jestescie i nie wywalicie mnie :decayed: Ja z nikim wojny nie tocze dlatego jestem w dwoch klubach :) Slyszalam pogłoski ze niektorzy uciekaja z Eu na PL albo na odwrót, a ja poprostu chcialam należeć do dwoch klubów i nalezę i jestem z tego Dumna :]

co do auta, nie pisaliscie raczej komentarzy "fajna furka ale bez rewelacji" tylko "fajna, ale żadna z niej królowa" ;] wiec jaka tu prawda? skoro nie pisaliscie nic o wygladzie auta tylko o tym ze nie jest królową.

Wybrałam sobie takie felgi bo większe mi się poprostu nie podobają. Ja uważam ze wlasnie autko by straciło dużo swojego uroku jakby miało wieksze felusy.. :)

Ale dziekuje za wasze opinie, mimo ze troche dwuznacznie mozna je odebrac ;-)

Sa Gusta i Gusciki..

O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE! :>

ps. Królową to ja sobie wymyśliłam ;-) a nie ludzie z Eu, to tylko tak żebyscie wiedzieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się dyskutuje :naughty: To co robisz na forum dyskusyjnym, którym notabene jest "moja a4" ?

Chyba nie po to prezentujesz auto, żeby nikt nic o nim nie napisał, ewentualnie potwierdził Twoje zdanie?! Przedstawiając swój samochód, zgadzasz się na dyskusję na jego temat i przy okazji Twojego "sweetaśnego" gustu.

Mi tam się Twoje auto nawet podoba bo to polift, ale i tak pierwsze co się rzuca w oczy to .eu i królowa, auto jest gdzieś tam dalej. Dlatego, komentarze są jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja jest suką:D

zawsze jesteś słodziakiem :kox:

moja jest kurwisz@#em, tyle kasy w nią pcham, a ona przyjmuje ją bez chwili namysłu :decayed:

ale co do felg to i tak je zmienisz na 17

przejść z 16 na 17 to szkoda kasy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zluzujcie poślady :decayed:

Polift jak polift sam w sobie jest ładny bez udziwnień :good: widać że sztuka utrzymana :kox: felgi 16ki dla jednych starcza inni maja niedosyt :evil: naklejke mozna ścierpieć, chociaz nasza by tam bardziej robiła robotę +100 dla lansu itp :polew: pewnie z czasem bedzie zerwana :evil: :evil: to forum zdziała cuda :polew: :polew: :polew:

Tygrysiczka poka jakieś fotki wnętrza :good:

Tylko szkoda ze nie AVANT :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe naklejka out napewno :) pozatym to ja wroce do tej krolowej zgodze sie z tym ze moze byc paziowa bo jakby tak porownac inne audiczki to za duzo krolow by tu bylo hahaha jest ladna ale seria i juz fela 17 minimum i gleba musi byc wisss bo tak to jest ladne autko i widac ze zadbane naklejka psuje wszystko ale coz moze na myjni ci ja szczota zedre wiss :polew: i sie tak nie stresuj Trygrisiczko :P :gwizdanie:

a my tu sa kulturalni wisss nie tak jak na EU :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tygo.jpg

:decayed:

Tygrysiczka pewnie nie mogła sobie wyobrazić jak wyglądało by autko na większej turlafeli :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo i glebie dobrze ze kowi to wsadziles moze do to Pani Patrycji do myslenia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati idealnie to wyglada wiss tylko do takich rzeczy cza dorosnąc wisss wiec bez stresowo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA EU NIKT MI NICZEGO NIE NAOPOWIADAŁ! dziekuje. :) nastepny prosze.

w tych "nowych" felgach od Kowiego, wyglada OCHYDNIE! sory takie moje zdanie :)

gadajcie dowoli :) ja nie zmienie napewno, na 100%, na wiecej jak 16 :-) napwno nie w tym aucie..

moze kiedys w innych autkach tak ale nie w mojej KRÓLOWEJ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się co nie któży czepili :naughty: Dla jednych 16" to max dla innych 19" małe :kox: Takie moje zdanie :gwizdanie:

Auto ładne wyglada na zadbane bez awaryjnej jazdy życze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopy, powiem wam tak..

napiszcie mi, "auto fajne, bez zadnej rewelacji, moglby byc ladniejszy kolor, felgi ladniejsze, ale ogolnie to wporzadku

chu*owo ze automat i ze np welur" w srodku ehhh co kolwiek tylko nie czepiajcie sie "KRÓLOWEJ"

wtedy bedziemy mogli sobie żartowac :) a nie wszyscy naraz jak rodzina czepiacie sie królowej ;) napiszcie mi co sadzicie o aucie a nie o mojej, JEGO NAZWIE :)

no to tyle w tym temacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mi, "auto fajne, bez zadnej rewelacji, moglby byc ladniejszy kolor, felgi ladniejsze, ale ogolnie to wporzadku

chu*owo ze automat i ze np welur"

auto fajne, ale bez rewelacji - hmm bo seria, kolor jest ok, felgi ładne jak na 16'', automat? :gwizdanie: welur? :rolleyes: Nie widzimy tego :wink4:

Czepili się felg i naklejki, bo tylko to widzą i tylko tego mogą się czepić :wink4: Poza tym uwierz, że wcale się nie czepiają jakoś za bardzo, byli tu tacy co po 5 minutach kasowali zdjęcia swoich aut taki był pojazd :naughty: No ale Ty nie zepsułaś wyglądu tej Audiczki i raczej nie zepsujesz :) Czekamy na fotki środka :wink4:

Poza tym każdy kto pokaże foty swojego auta z naklejką .eu slyszy podobne słowa dotyczące tej naklejki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden post nie na temat i będą kropki szły po kolei , jak chcecie się przechwalać, kto ma jakie rozmiary to zapraszam przed lustro , zachowania jak w podstawówce i w szczególności Battalionowców :thumbdown:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 10:49_________________________________________________Patrycja , autko masz narazie seryjne :naughty::decayed: , piękne bo to B5 , opisz wyposażenie i jakie plany bo na pewno z czasem się pojawią , wtedy zaktualizujemy wątek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprzatales bo to kobieta? :>

auto seria, ładne no ale nie ma nad czym sapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec Felgi ładne jak na 16 kolorek bardzo fajny i prosimy wnetrza fotek auto z zewnatrz wyglada na bardzo zadbane wiss :) wiec bez awaryjnosci hi hi i juz nie zartujemy bo iverson po nas pojechal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...