Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.


MaxsteRR

Które lampy wybrać?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja szczwany jestem hehe:decayed:

Teraz tylko czekać jak auto z airem będzie wyglądać:wink:

Edit wymyśliłem jak lepiej zrobić to co napisałem wcześniej, proponował bym zrobić to tak:

przycisk na konsoli z ikonką "AIR" zamiast strzałki był by ON/OFF przełączający przyciski na kierownicy między starowaniem airem a sterowanie radiem, czyli w pozycji ON kiera steruje airem, a w pozycji off tak jak normalnie czyli kiera steruje radiem.

Wiem że to tylko marzenia tak jak pisałem wcześniej, roboty co nie miara ale wtedy było naprawde zacnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zdradziłeś moje kolejne plany :facepalm: Mam ugadany układ wyświetlający na FISie słupki graficzne a pod spodem wartość w barach każdej poduszki, a na samym dole ciśnienie w zbiorniku :decayed:

większego świra na punkcie a4 chyba nie znam:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale idziesz,ale idziesz,gratki Maxsterr......fura kox....jak w sierpniu z czasem stoisz bo mialbym bajere do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zdradziłeś moje kolejne plany :facepalm: Mam ugadany układ wyświetlający na FISie słupki graficzne a pod spodem wartość w barach każdej poduszki, a na samym dole ciśnienie w zbiorniku :decayed:

większego świra na punkcie a4 chyba nie znam:grin:

Będziesz chciał się przejechać na poduchach... :takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zdradziłeś moje kolejne plany :facepalm: Mam ugadany układ wyświetlający na FISie słupki graficzne a pod spodem wartość w barach każdej poduszki, a na samym dole ciśnienie w zbiorniku :decayed:

większego świra na punkcie a4 chyba nie znam:grin:

Będziesz chciał się przejechać na poduchach... :takiego:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja szczwany jestem hehe:decayed:

Teraz tylko czekać jak auto z airem będzie wyglądać:wink:

Edit wymyśliłem jak lepiej zrobić to co napisałem wcześniej, proponował bym zrobić to tak:

przycisk na konsoli z ikonką "AIR" zamiast strzałki był by ON/OFF przełączający przyciski na kierownicy między starowaniem airem a sterowanie radiem, czyli w pozycji ON kiera steruje airem, a w pozycji off tak jak normalnie czyli kiera steruje radiem.

Wiem że to tylko marzenia tak jak pisałem wcześniej, roboty co nie miara ale wtedy było naprawde zacnie.

Pozdrawiam.

Pomysł fajny, ale to już nie na moją głowę i umiejętności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: :shock3::shock3::shock3::shock3:

Tak myślałem, że na FIS'ie coś wykminisz z AIR'em jak pisałeś, że masz plany, ale ich nie ujawnisz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie najlepiej bylo by jak by razem z rączkami te niebieskie obicia boczków też czarne zrobić a wtedy listwy na niebiesko, bo jak będą czarne rączki, niebieskie obicie to będzie nie fajnie, a całe boczki czarne to by sie gotele gryzły z resztą, więt tak najlepiej moim zdaniem, można też te rączki folknąć na niebiesko będzie lepiej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to środek idealny,aż spodobały mi sie niebieskie fotele i obicia (a zawsze byłem anty) :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale.....dla mnie :notworthy: taki środek do mojego nogaro blue. Chyba zacznę do świnki na takie fotele odkładać :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...