Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta


Soviet

Który przód:  

  1. 1. Który przód:



Rekomendowane odpowiedzi

Witam, interesowało by mnie coś w stylu ankiety na temat co bardziej wam się podoba.

Przedmiotem o który pytam jest przód B5 zrobiony na S4 czy Rs4, proszę o pominięcie konieczności przerabiania tego drugiego, zapraszam do wypowiedzi :hi:

[mod]dodalem ankiete :wink4:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie bardziej S4 podoba, z racji tego że RS4 bez poszerzenia tak sobie wygląda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszerzenie to tak o wygląda w RS6 C5 :confused4: W RS4 B5 jest kosa :kox: A zderzak S4 to bardziej podchodzi pod seryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 jest kozacki, a S4 :thumbdown:

aż w takie skrajności bym nie popadał, S4 też robi robotę, ale coraz więcej tego na forum, a RS ciągle rarytas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za zainteresowanie :hi: (chociaż spodziewałem się większego), ale nadal niemogę się zdecydować, posiadam zderzak od eski + grill oraz od reski + grill powiedzmy że w 90% przystosowany do zwykłej b5, i nadal niemogę się zdecydować który zderzak założyć do siebie, sprawa dość pilna bo niemam miejsca w garażu żeby to trzymać więc jeden trzeba założyć a drugi komplet do opchnięcia, tylko pomóżcie wybrać co zostawić i założyć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladaj z RSa ...

co znaczy przystosowany grill w 90% ?

przeciez ten grill ma identyczne zaczepy jak zwykly... wyjmujesz zwykly i wkladasz z rs4 czy z s4 ... jeden pies ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jak masz zrobione auto.

Bo jak mam do 16 cali czy 17 zakladac RSa to bedzie wygladac smiesznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak zg, chodziło o przystosowanie zderzaka w 90%, wiadomo że grill plug and play

Wojtek A4, felga 17/8 szeroka i et 25 także jest dość szeroko i powinno wyjść ładnie

w poniedziałek przymiarka obu zestawów, zrobię fotki to może wrzucę jak by ktoś był zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo,zderzak od eski i rs-a kompletny,narazie zalozylem eske ze wzgledu ze mialem malo czasu na swieta tylko 4 dni,a lakiernik byl zajety zeby przerobic mi rs-a,ale juz na wakacje mysle ze sciagne eske i bedzie RS,tylko z rs-em jest ten problem ze ten zderzak ponoc nie spawalny jest,mialem w nim mala dziurke kolo rejestracji i 2 zaczepy - oddalem to do spawania ale koles odzwonil i powiedzial ze sie nie da go pospawac,bo jest z czegos tam co sie nie spawa tylko ewentualnie jakis specjelny klej sie stosuje......naszczescie dziurka jest b.mala wiec zakleje zywica...........eska podoba mi sie ale RS robi robote..jak masz szanse dawaj RS-a

ps.ale mowimy tu o ori zderzakach nie laminat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoma sprawa że o ori, żaden laminat niewchodzi w grę :polew:, a z tym zderzakiem to mogę się zgodzić bo jest z zupełnie innego tworzywa niż S4, jest jak dla bardzo elastyczny, jutro po-przymierzam to zobaczymy co będzie ładniej wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardziej podoba się przód od S4 :) Ale moje zdanie jest jedno zarówno jeśli chodzi o pakiet S4 czy RS4 - jak już to robić całość tzn. oba zderzaki a nie tylko jeden. Ostatnio widziałem A4 B5 z przednim zderzakiem od RS4 i powiem Wam, że masakra - seryjne progi i zderzak tylni wyglądały tragicznie przez to, że zderzak od RS4 jest niski. Zero linii ani jakiejkolwiek spójności więc jeśli już to robić tylko całość :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem A4 B5 z przednim zderzakiem od RS4 i powiem Wam, że masakra - seryjne progi i zderzak tylni wyglądały tragicznie przez to, że zderzak od RS4 jest niski. Zero linii ani jakiejkolwiek spójności więc jeśli już to robić tylko całość :good:

:decayed: Z samym S4 też jest podobnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...