Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki macie przebieg w swoich Audicach???


sołtys85

Rekomendowane odpowiedzi

Macie fajny test, wyniki was zaskoczą

[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:50_________________________________________________A tu jeszcze propaganda mobil1 ale przynajmniej mówia to co zawiera nasz wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten pierwszy filmik fajny... a ten motul to co za wynalazek? półsyntetyk jakiś? skoro taki tani? http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=motul+6100&order=p

pytanie tylko co kolega miał nalane w tych swoich opakowaniach... bo sam mógł tego nie wiedzieć :naughty:

no ale to OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg... ostatnia rzecz na którą patrzyłem podczas wyboru samochodu :) Zwróciłem na niego uwagę dopiero jak już byłem zdecydowany...

pokazało 160tyś Jest 170tyś. Gdyby było nawet 250+ tyś. bym kupił. Szczerze wcale mnie nie obchodzi realny przebieg autka, bo tego już mi nikt nie udowodni.

Autko jest w stanie bardzo dobrym.

Oleju ani grama nie dolewam, a śmiga aż miło.

a najciekawsze w Polsce to jest to:

zerknijcie jak dużo jest aut z przebiegiem 300tyś w Polsce, z czego wiele to tylko literówki (jedna cyfra za dużo). :polew: :polew:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-12429?a_enum[199]=all&a_enum[16]=all&a_enum[13]=all&a_enum[12]=all&a_enum[15]=all&a_enum[178]=all&a_text_i[1][0]=&a_text_i[1][1]=&a_text_i[4][0]=300000&a_text_i[4][1]=&a_text_i[5][0]=&a_text_i[5][1]=&a_text_i[14][0]=&a_text_i[14][1]=&buy=0&clear_cookie=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&order=t&price_from=&price_to=&view=gtext

rok temu było całe 6 sztuk Audi A4, na allegro które miały 300+ tyś km. Wiek nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy mam 406320km.

Robilem sprzeglo przy 300tkm. Dodatkowo stuka troche napinacz rozrzadu.

Olej to tani i lubiany x cess 5w40

Silnik to 1,8t AJL oczywiscie z lpg.

Oliwy jak sie wolno jezdzi to w zasadzie nie ubywa. Jak sie cisnie to trzeba 0,5l dolac na 10kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

327 jeszcze się dociera.

chciałeś powiedzieć, że jeszcze dociera do celu podróży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AJM ma na dzień dzisiejszy 415 kkm od wymiany do wymiany (10kkm) nie dolewam ani kropli oleju, na bagnecie ubywa od max tak do 1/3 czyli jakieś 0.4 trzeba liczyć oczywiście jeżdżę dosyc ostro, ostatnio wiozłem kumpla z roboty to powiedział mi tak: "jak na 2,5 TDi za***iście Ci to jedzie" :grin: akurat jego szwagier ma AJM'a tyle że z przelotem 260kkm i z opinii kumpla nie ma porównania tak mój zapier*** Silnik zalewam Castrolem chyba 5W30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...