Bixenon Xenon od A do Z

poziek

A macie jakiś patent na zrobienie dobrych świateł w a6c6? Kolega kupil i słabo to świeci, co wsadzic? Jest bixrnon

Odblysnik do regeneracji, soczewka do umycia, palnik do wymiany - niech kolega sobie wybierze sam. Proponuję komplet.

wysłane z Commodore 64

Witam wszystkich. Mam pytanko. Czy jest mozliwosc przerobienia zwyklej lampy z b7 na soczewke i ponownie tam zamontowac zarowke h7 jak w zwyklej lampie?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Wszystko można tylko jaki jest sens takiej dlubaniny

wysłane z Commodore 64

Bo na soczewce lampa o wiele lepiej wyglada niz zwykla :). A robic ksenon to duzo roboty jest. Czy krtos wie jaki zestaw zastosowac soczewek pod taka lampe i jak to zmontowac wszystko?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kuki181993

pytanie czy warto?

ori bix b6 bardzo kiepsko świeci od razu jak kupisz bix b6 mysl nad projektorami od b8.

ewentualnie pomyśl czy nie lepiej przerobić twoje xenony na bixenon

i pamiętaj ze ori bix w b6 ma problem ze szczelnością regulacji przez którą lampy często parują. trzeba co jakiś czas wymieniać uszczelnienie.

bo nie masz porównania:) ale najważniejsze ze Ty jesteś zadowolony.

w dziale zarób to sam w b5 o rezaniu bixów na 45 stronie. jest porównanie kilku popularnych projektorów.

Edytowane przez Gwerty

bo nie masz porównania:) ale najważniejsze ze Ty jesteś zadowolony.

Przyznaję na poszczególnych zdjęciach widać różnice. W takim razie które najlepiej zamontować w bixie B6? Ale tak żeby nie było problemów z drogowymi

nie ma takich które mijania i drogowe są petarda.

intemo np ma dużo lepsze drogowe a mijania porównywalne z al z b8.

jest trochę projektorów koito które nieźle świeca tylko żeby to zamontować do b6 bix to już nie takie proste jak z al b8.

Witam,

zamierzam założyć oryginalne reflektory xenon do swojego audika (A4 B6, SEDAN, 2002), ponieważ z Niemiec przyjechało na jakiś chińskich ledach..

lecz pojawił mi się problem przy zakupie.. na nowe w serwisie niestety mnie nie stać i szukam czegoś używanego

oryginalnie, pytając w serwisie, moje audi wyszło na reflektorach xenonowych, samopoziomujących i powinny mieć oznaczenia:

8E0 941 029H,

8E0 941 030H

reflektory o w/w oznaczeniach niestety ciężko znaleźć, jest dużo innych oznaczeń, przykładowo:

8E0941029T, 8E0941030T

czy jeżeli założyłbym reflektory o innych oznaczeniach to nie będą pasować? czym się różnią te oznaczenia?

z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.

Edytowane przez GG69

Witam,

Panowie pytanie, chcę zamontować xenon/bixenon ze spryskami i regulacją. Czy ktoś zna kogoś ze śląska godnego polecenia (sprawdzonego, przystępnego cenowo). Podobno kolega Qwerty ogarnia temat, ale ostatnio w 2013 był na forum i poszukiwania twają dalej.

Za wszelkie namiary Dzięki!

A może zrób to sam

przerabiałem ten temat w zeszłym roku temat do ogarnięcia jeśli potrzebujesz pomocy pisz na PW pozdro

Pytanie czy ta przetwornica jest od bixenonu od B7 i czy już poprawiona wolna od wad ?

1ccc45e0ac178ac2gen.jpg

Witam! Zastanawiam się czy jest sens zmieniać. Mianowicie w mojej B7 posiadam bixenon. jest trochę pomęczony i czy sens jest zmienić na bixenon skrętny. Jest jakiś watek z tym tematem? Dużo jest przeróbek? Drugie pytanko gdzie występowały modele z białym kierunkiem. Od jakiegoś rocznika?

Co znaczy pomęczony? Jest temat na forum z przeróbka z halogen na xenon. Do wymiany lampy, przetwornice i okablowanie.Od połowy 2006 były oferowane za dopłatą (w pakiecie s-line) lampy z białymi kierunkami. W wersji S i RS wstawiane jako standard.

Edytowane przez Muskel1