Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wygląda bardzo ładnie a po zmianie zawiasu bedzię śliczne

Opublikowano

Tez widzialbym bardziej S4 , RS4 ale tez mile dla oka sa.

Tylko glebnij ja troche :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Panie Adminie jak dla mnie super sa te felusie :shock:

Opublikowano

No Hugo congratulations :mrgreen: Bardzo ladnie wygladaja

Opublikowano

ładne fele Hugo ..... autko tez bardzo ładne... ;-)

Opublikowano
i te felgi wygladaja jak 17

dokładnie, nie wyglądają na fotce na "18

te, które ma wojtas -audi bardziej mi leżą :wink: ale najbardziej te, które bratpit wkleił :razz:

Opublikowano
i te felgi wygladaja jak 17

dokładnie, nie wyglądają na fotce na "18

:

Faktycznie na zdjęciu jakies małe wyszły.Dobrze , że na żywo wyglądają na większe :lol:

Opublikowano

no te co bratpit wkleil sa takie sobie, fakt oryginal to oryginal, ale jednym sie podoba drugim nie , lepsze moje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale Hugo fotki wszystkiego nie oddaja, tak to juz jest, trzeba po prostu na zywo zobaczyc a wtedy efekt jest napewno powalajacy !!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zapomnialem o tym temacie musze przyznac. bo nie napisalem nigdy nic w nim i nie dostawalem powiadomien. nie chwalilem sie felami bo niebylo czym. orginalne 15" to d*pa i tyle :P ale teraz mam 17" z S4 to chyba moge sie pochwalic. moze juz niektorzy widziel w temacie moje audi :) a jak nie to zapraszam do albumu :P:)album i jak sie wam podoba?? i chy mozna stwierdzić czy jest obnizony po tych fotach bo mi sie wydaje ze nie wyglada jak allroad

pict01797th.th.jpg

pict01809yp.th.jpg

pict01826va.th.jpg

Opublikowano

No wyglada tak jak moj - nie allroad, mi sie podoba, a nad obnizaniem sie dlugooo zastanowie, narazie mi wystarcza to co jest, u Ciebie tez spoko ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A co powiecie na to 235/40-18" w kolorze nadwoziaObraz033.jpg

Opublikowano

Nie wiem czemu , ale nie trawie czarnych felg.W dodatku widze , że dokładki i progi nie są pomalowane pod kolor nadwozia , a to dużo daje :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem zlote w subarynce ale czarne w audi to nieeee

Opublikowano

a mi sie podobaja, nawet bardzo! tylko tak jak mowi Hugo, dokladki i progi przydaloby sie walnac w kolor nadwozia.

Opublikowano

Progi już leżą ,przód i tył także za dwa tygodnie będzie gotowe i całe czarne

Opublikowano

jakby rant był chromowany ... :roll: to by było cudo :) tylko czarne fele to jest import tuner bardziej ;) ale mnie sie podoba

Opublikowano

Trochę był by z tym problem bo one nie mają rantu to sąorginały S-Line

A właściwie to listwy w drzwiach są już pomalowane wszystko powoli i dokładnie bo narazie jestem u niemców a maluje w kraju bo lepiej jak nasi zarobią

Opublikowano

Jeszcze oponki czernidlem posmaruj i niczego nie bedzie sie dalo odroznic :mrgreen:

Opublikowano

Bez urazy ale takie ładne felgi pomalowane na czarno - ble niepodoba mi się. Czarne auto plus srebrna felga to dopiero ładnie wygląda a tak jak na stalówkach.

Opublikowano
Czarne auto plus srebrna felga

Dokladnie, wymyslaja juz wynalazki, zadnych czarnych felg do audi .... tylko ladne srebrne felgi :roll:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.