Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Audi b6, zawieszenie s-line, obecnie smigam na 16" orginalnych felgach ale autko srednio na nich wygląda. Plan jest aby wymienic je na orginalne s-line

452697440

zostaje teraz dylemat 17" czy 18" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili alu 16ori z b6 takie podobne do kołpaków,na wiosne 17cali pewnie s-line,na zime oczywiscie alu,16 ori na których kupiłem auto + nowe opony bfgoodrich.nigdy nie miałem auta na stalówkach zima,to wyglada obrzydliwie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd mają fajny :> Ale niektórzy narzekali że Tomasony to są strasznie delikatne felgi. Zależy jaki chcesz rozmiar tych alu. Bo jak duży to możesz mieć faktycznie problemy na dziurach. Jak już to bym brał 17" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym wziął na Twoim miejscu te Tomasony. Ale bierz w 17", bo mniejsze to nie bardzo. Jeszcze pokaż autko żeby zobaczyć czy będą pasowały :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy, niewiem czy było już wcześniej, ale co sądzicie o takich bucikach do B5 - czarny sedanik.

http://www.allegro.pl/item465795417_polerowane_nowe_felgi_17_5x112_audi_a4_a5_a6_a8.html

Może ktoś akurat takie ma ? Chetnie zobaczyłbym foty jak sie to prezentuje, bo mi ta felga sie strasznie podoba.

No i odwieczne pytanie. 17 czy 18 ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy, niewiem czy było już wcześniej, ale co sądzicie o takich bucikach do B5 - czarny sedanik.

http://www.allegro.pl/item465795417_polerowane_nowe_felgi_17_5x112_audi_a4_a5_a6_a8.html

Może ktoś akurat takie ma ? Chetnie zobaczyłbym foty jak sie to prezentuje, bo mi ta felga sie strasznie podoba.

No i odwieczne pytanie. 17 czy 18 ? :D

Wzór ładny, ale ja bym się nie pchał w takie "no name"... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga ładna, na B5 będzie ładnie wyglądać :> Tylko ta cena, zalatuje mi kiepską jakością, może to być plastelina :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...