Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa


MatteoAlessandro

Rekomendowane odpowiedzi

muszę sobie zainstalować ELSĘ bo widzę, że tam jest sporo ciekawej i dokładnej wiedzy

@OLO_GDA - bardzo dziękuję za zaangażowanie w pomoc o odgadywania ciekawostek związanych z moim samochodem[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 21:56_________________________________________________RNS-E założone, antena do [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 14:57_________________________________________________

moze ktos zapomnial czegos podlaczyc, jakiegos czujnika ktory blokuje dach podczas jazdy bo napewno w b6 nie da sie go rozkladac podczas jazdy (a ty masz B6).

na YT wyraznie widac ze w B6 i B7 czas rozkladania dachu wynosi ok 22sek, jakbys mogl zmierzyc u siebie byloby spoko.

jak wreszcie przestanie padać to zmierzę i dam Ci znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie wrocilem z GTI Treffen i moge odpisac :)

oczywiscie moje posty nie sa w jakikolwiek sposob zlosliwe :good:

co do palakow to ciekawa rzecza jest to ze w mojej instrukcji nic nie ma o tym systemie (rollover protection system), byc moze pozniejsze modele byly w ten system wyposazane czyli palaki strzelajace w przypadku obracania sie auta.

nie wiem na ile znasz angielski ale w skanie wyraznie jest napisane ze palaki strzelaja wskutek obracania sie auta lub w przypadku zderzenia cyt. czolowego, bocznego lub tylnego jesli uderzenie bylo wystarczajaco powazne.

no ale koniec nt tych palakow wazne zeby wszystko bylo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyłapałem to dlaczego mogą strzelać, ale myślę, że skoro można je chować to pewnie są przypadki gdy strzelają bez potrzeby i dlatego można je chować (pewnie dlatego dopisali ten fragment instrukcji) - najbardziej ucieszyło mnie to że są wielorazowego użytku bo jakoś nie miałbym zaufania do dosztukowanych pałąków a tak jakoś odetchnąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyłapałem to dlaczego mogą strzelać, ale myślę, że skoro można je chować to pewnie są przypadki gdy strzelają bez potrzeby i dlatego można je chować (pewnie dlatego dopisali ten fragment instrukcji) - najbardziej ucieszyło mnie to że są wielorazowego użytku bo jakoś nie miałbym zaufania do dosztukowanych pałąków a tak jakoś odetchnąłem

nie ma takiego przypadku zeby strzelaly bez potrzeby,

system ten pewnie zostal stworzony po to zeby zapobiegawczo np. podczas obracania sie po wpadnieciu w poslizg juz probowac ratowac kierowce (audi przestalo ufac komus kto wpada w poslizg i wychodzi z zalozenia ze sie rozbije), podobne systemy ma merc ktory napina pasy i dociska zaglowek.

ogladajac setki rozbitych cabrio nieraz widzialem jak te palaki wypychaja tylna szybe wiec lepiej nie testuj tego systemu za czesto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec lepiej nie testuj tego systemu za czesto :wink4:

A tego to nam razem życzę :good:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 08:43_________________________________________________

Bluetooth właśnie kupiony :naughty: :naughty: :naughty: - chyba całkiem tanio bo za pełen komplet w wersji 8P0 862 335 N MY 2009 (Europe) zapłaciłem 600 zł

http://www.allegro.pl/item1033008858_bluetooth_do_audi_rns_e_a3_a4_a6_tt.html

a tak wygląda - zdjęcia z aukcji:

bluetooth1.jpg

bluetooth2.jpg

bluetooth3.jpg

bluetooth4.jpg[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 16:20_________________________________________________FIS wreszcie przekodowany i NAVI już się ślicznie wyświetla. Teraz pora na bluetootha i kodowanie pod SDS :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furak, konkret jak na porę roku. Drewno tak jak kolega miron pisał, bym zmienił na jakieś piano black lub ewentualnie carbon tak jak pisałeś.

Ja bym jeszcze sprawdził felgi czy mają pierścienie redukująco-centrujące założone, bo to model z B8 a z tego co turdzi pisał tam jest center większy niż 57,1mm :wink4: No chyba, że masz felgę na dystansie dorabianym.

piano black do jasnego wnetrza? :bag: Nie wiem jaki tutaj kolor dekorów by pasował zamiast tego drewna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano black prześlicznie kontrastuje z jasnym środkiem, ale ja osobiście zostawił bym drewienko - przy jaśniutkim wnętrzu nadaje autu elegancji, której niestety brak przy ciemnych środkach. takie zestawienie bardzo mi się osobiście zawsze podobało - jasna skóra i drewienko :slina:

Mam tak w A6C6 i jest malinka :decayed:

Alu nie zakładaj, bo nie będzie widać efektu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak kupno używanego kompletu do cabrio graniczy z cudem a do drewna się przyzwyczaiłem więc zostaje :-)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:01_________________________________________________Felgi wybrane R8 style 18"

Chyba będą pasować co? Przykład pod spodem (tylko tam 19"):

3248948899_ca2e1bf83e_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będą pasować co? Przykład pod spodem (tylko tam 19"):

Ta felga w 18" wyglada na malutka... nawet na tym zdjeciu te 19" nie robia szału [wygladaja na 17"-18"].

Moim zdaniem powinienes zalozyc RS6/Avus S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będą pasować co? Przykład pod spodem (tylko tam 19"):

Ta felga w 18" wyglada na malutka... nawet na tym zdjeciu te 19" nie robia szału [wygladaja na 17"-18"].

Moim zdaniem powinienes zalozyc RS6/Avus S4.

kupione felgi [R8] - poszukuję opon 235/40/r18 r8.jpg

Dołożyłem też dzisiaj obudowy lusterek i chrom na przedniego grilla - jedno i drugie produkcji in-pro

A tak wyglądają w porównaniu z poprzednikami (które zostają na zimę)

fele1.JPG

fele2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w usa jest taka zasada ze data w produkcji jest data wyjechania (kupienia) auta w salonie czyli jesli auto stoi w salonie 1 rok wbija sie date wyjechania auta z salonu i auto czasami czyli auto z 2004 roku stalo w salonie wyjechalo w 2005 i taka data bedzie wpisana w dowód rejestracyjny to stalo sie uciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w usa jest taka zasada ze data w produkcji jest data wyjechania (kupienia) auta w salonie czyli jesli auto stoi w salonie 1 rok wbija sie date wyjechania auta z salonu i auto czasami czyli auto z 2004 roku stalo w salonie wyjechalo w 2005 i taka data bedzie wpisana w dowód rejestracyjny to stalo sie uciebie

Nie koniecznie, B6 w USA było w produkcji od 2002-2005, w europie koniec 2000-2004. Podobnie z golfem 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare kolegow sprowadzalo auta ze stanow i mialo wlasnie taka sytuacje a nawet kolega sprowadzil audi a4 cabrio w dowodzie 2003 normalnie 2002 nawet numerki na szybach otym mowily , ale moze byc tak jak mowisz nie zaglebialem sie az tak gleboko wten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd z chromami na grillu i lusterkach od in-pro oraz nowymi felgami r8 18" i oponami Dunlop Sport Maxx TT 245/40/18"

mod1.jpg

mod2.jpg

mod3.jpg

mod4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do chromu to każdy ma inną opinię - rzecz gustu, przez to że opony są tej wielkości nie straciłem nic na komforcie :-) (oryginalnie do Cabrio idą 235/45/17)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...