Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania


Chowix

Rekomendowane odpowiedzi

dał mi na wymianie gotowy komplet z innego auta od kogoś innego teraz jasne????bo nie miałem czasu czekac na regeneracje moich

generalnie z jego roboty jestem zadowolony

, sworzen po wyjeciu z auta dalej był sztywny ale tuleja była wybita -rozwarstwiła sie tuleja metalowo gumowa po drugiej stronie wahacza czego gosc nie regenerował

gosc sam to robi na podmiankę dajesz stare dostajesz nowe od ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cantona zamontował poliureteny do swojego RS`a. Po krótkim czasie nie nadawały się do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym linkiem macie producenta tulei poliuretanowych:

http://www.strong-flex.eu/index.php?page=shop.browse&category_id=222&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1&Itemid=1

Też jestem ciekaw czy ktoś takie montował bo jedna opinia to trochę mało. Dzwoniłem do nich i dają 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów. Można brać komplet lub pojedynczo. Poza tym nie wiem skąd ten koleś z allegro to bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też obecnie planuję zmieniać zawiechę bo już puka i stuka z każdej strony i szczerze mówiąć nigdy nie zastanawiałem się nad regenerację. Brałem pod uwagę MS bo Lemy są poza moim zasięgiem ale po przeczytaniu wątku poważnie zastanawiam się nad regeneracją.

Macie może namiar na takich speców z okolicy Wawy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lipca robiłem w Zielonce zawieszenie, założyłem regenerowane wahacze ( komplet) na prawą stronę. Zrobiłem jakieś 15 tyś i już na wiosnę muszę szybko zmieniać bo tłucze. Jeżdżę trasami, samochód mało dziur widział. Więcej tam już nie pojadę.Wybuliłem 500 zł, dołożył bym i miałbym całą zawiechę np. MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei jeżdżę rocznie prawie 40 tys. km

Do tej pory wymieniłem 2 razy górny lewy przedni wahacz i 1 górny lewy tylny, oraz 1 oba górne prawe.

Kupiłem Lemy, i mam spokój. Jeżdżę głownie po mieście.

Nie ma już tutaj na forum kilku starych moich znajomych ze spotów.

Dowiedz się ile jest reklamacji na MS, i nie tylko z Audi.

Poza tym kilku jeździło na nich i się rozleciały po kilkunastu tysiącach.

Oczywiście to zawsze pojęcie względne, niektórzy nie maja zawiecha a mówią ze im chodzi super.

Ja jak mi coś tylko puknie od razu warsztat i wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lipca robiłem w Zielonce zawieszenie, założyłem regenerowane wahacze ( komplet) na prawą stronę. Zrobiłem jakieś 15 tyś i już na wiosnę muszę szybko zmieniać bo tłucze. Jeżdżę trasami, samochód mało dziur widział. Więcej tam już nie pojadę.Wybuliłem 500 zł, dołożył bym i miałbym całą zawiechę np. MS.

moze ci naprawili te wahacze sciagaczem tak jak kolega Rikardo opisal na 4 stronie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym trafią się dobre części drugim nie no. No chyba że geometrii i zbieżności nie zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad rok temu założyłem z prawej strony dwa górne wahacze regenerowane w Bytomiu i końcówkę drążka, ale lema bo końcówek nie regenerują i po przejechaniu 30k km na razie jest spokój. Wczoraj byłem sprawdzić zawieszenie na stacji diagnostycznej na której robię przeglądy (kilka razy w roku można sprawdzić auto za free) i na razie zero luzów a jeżdżę po naprawdę zniszczonych drogach. Cena? 120 zł za dwa górne wahacze, stare oczywiście oddaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lipca robiłem w Zielonce zawieszenie, założyłem regenerowane wahacze ( komplet) na prawą stronę. Zrobiłem jakieś 15 tyś i już na wiosnę muszę szybko zmieniać bo tłucze. Jeżdżę trasami, samochód mało dziur widział. Więcej tam już nie pojadę.Wybuliłem 500 zł, dołożył bym i miałbym całą zawiechę np. MS.

Znam ten warsztat, wszyscy go chwala, wiec moze podjedz do nich na reklamacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma namiar na regeneracje wahaczy w Białymstoku? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Gdansku jest dobra firma na prusa panowie konkretni.. ceny nie pamietem ok 600zl ale mam 60 tys na ich wahaczach.. wymienialem komplet plus laczniki to wazne by byly ok.. pelen profesjonalizm.. polecam.. prosze powolc sie na Tomka z granatowego audi. bedzie troszke taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy w okolicy Rzeszowa słyszał ktoś może o regeneracji zawieszeń

Dołączam się do pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy w okolicy Rzeszowa słyszał ktoś może o regeneracji zawieszeń

Trzeba by pytać w HPA-TEST na ul. Podkarpackiej ale ja ich po ostatniej wymianie wahaczy omijam z daleka i już nigdy tam nic nie będę robił. A szkoda o nich gadać i się denerwować. Teraz coś mi stuka i uderze na przeciko hpa bo słyszałem że solidnie robią chociarz tam też miałem przejścia kilka lat temu .....tuleje na tylnej belce miały luz i je przyspawali ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...