Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Domykanie szyb z kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie powinno mi to sprawic problemu. a jeszcze raz zapytam, masz moze jakas stronke tej twojej firmy?

Opublikowano

Niestety stronka w trakcie tworzenia firma auto multiserwis alarmy montujemy od 1992 roku natomiast firma amt która produkuje unstera mieśći się niedaleko ciebie bo w strzelinie wpisz w gogle amt strzelin to sobie zobaczysz

Opublikowano

no jestem zainteresowany. ale podasz mi moze jakes namiary na do ciebie np. GG to w ten sposob pogadamy.

Opublikowano

kapsel, a ty masz może alarmy SEO?? Słyszałem, że ciekawe alarmy mają. Namiary proszę na PM, bo może kiedyś też alarmik sobie założę. Wiem, że złodziejowi to sprawy zbytnio nie utrudni, ale będę miał przednie szybki zamykane i otwierane (szyberdach tylko zamykany :biggrin: ). Swoją drogą, możesz podać w sygnaturce jakieś namiary. Miałbyś może jakichś potencjalnych klientów, a przeglądających forum naszego klubu jest bardzo wieeeelu :)

Opublikowano

Mam seo moim zdaniem jedne z najlepszych alarmów na rynku na około 150 sztuk założonych przezemnie 0 reklamacji to samo silicon na około 200 założonych 0 reklamacji w seo dużo fajnych funkcji piszcie do mnie na pw to wam powiem jak zabezpieczyć autko żeby nie odjechało

Opublikowano

Potwierdzam. SEO w 100 procent bezawaryjny (oczywiście dobrze zamontowany :wink: ). Polecam jeszcze Proximę z blokadą rozproszoną....... na prawdę ciężki temat do "wyrwania" :biggrin:

Opublikowano

Dodam jeszcz że w seo wszystkie kabelki są czarne i domyka szybki bez żadnych dodatkowych modułów extra pilociki z chromem jedne z ładniejszych na rynku

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
to jest tak że w pierwszych wersjach komfortu nie było otwierania tylko domykanie, przetestowane na wielu A4kach z '95/'96, u mnie to samo,domyka a nie otwiera

a moze mi ktos powiedziec dlaczego jak przytrzymam kluczyk to zeby sie zamknely musze tzrymac caly czas az podjedzie do gory bo jak poduszcze w polowie to sie zatrzymaja. czy jakos da sie ustawic ze jak przytrzymam kluczyk te 3 sek. to same podjada do gory

Opublikowano
a moze mi ktos powiedziec dlaczego jak przytrzymam kluczyk to zeby sie zamknely musze tzrymac caly czas az podjedzie do gory

Tak już jest i chyba nie można tego zmienić

Opublikowano
a moze mi ktos powiedziec dlaczego jak przytrzymam kluczyk to zeby sie zamknely musze tzrymac caly czas az podjedzie do gory

Tak już jest i chyba nie można tego zmienić

Myślę że w tym temacie trzeba by rozgryść dokładnie ten moduł: Zentralverriegelung / Central Locking/Comfort System / Centralny zamek a dokładnie pobawić sie z kodowaniem - warto zajrzeć tutaj dla zaintersowanych http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6358
Opublikowano
Dodam jeszcz że w seo wszystkie kabelki są czarne i domyka szybki bez żadnych dodatkowych modułów extra pilociki z chromem jedne z ładniejszych na rynku

kapsel a co myslisz o alarmach exus? np. v3100 z pagerem? daja rade, czy niekoniecznie?

Opublikowano
z pagerem?

czyli co z radiopowiadomieniem - jak nie masz gnata albo czarnego pasa w judo to chłopie nie wyskakuj bo szkoda zdrowia

Opublikowano
z pagerem?

czyli co z radiopowiadomieniem - jak nie masz gnata albo czarnego pasa w judo to chłopie nie wyskakuj bo szkoda zdrowia

nie no z krzesła spadłem :lol::lol::lol:

ale kolega ma rację :rotfl:

Opublikowano

u mnie jest to samo-- domykanie szyb kluczykiem działa ale jak chce tak samo otworzyć szyby to nic sie nie dzieje

Opublikowano
u mnie jest to samo-- domykanie szyb kluczykiem działa ale jak chce tak samo otworzyć szyby to nic sie nie dzieje

Przy okazji zakładania domykania szyb za pomocą alarmu, zajrzałem jak jest to rozwiązane?

Przy bębenku zamka jest wyłącznik krańcowy z dwoma położeniami.

Gdy się przekręci kluczyk na zamykanie drzwi, to zwierany jest jeden układ, gdy się w drugą przekręci zamkiem, to drugi.

Od tej krańcówki wychodzą 3 przewody: zasilanie oraz sygnał dla otwierania szyb (tzw. funkcja wietrzenia auta) i sygnałowy domykania szyb (gdy zamkykamy samochód kluczykiem).

Na wysokości klamki jest kostka połączeniowa (w moim poście odnośnie domykania szyb alarmem jest ona sfotografowana), do której dochodzą 3 przewody, a odchodzą 2 ( i tu jest właśnie ten problem). U mnie również nie ma funkcji wietrzenia auta.

Domyślam się, że w tych samochodach, w których jest, będą odchodziły 3 przewody i wchodziły w instalację, gdzieś do przekaźników sterujących otwieraniem i zamykaniem szyb.

Jak znajdę więcej czasu, to będe podłączał funkcję wietrzenia auta sterowaną alarmem.

Proszę więc śledzić temat:link

Jak uruchomię i przetestuję, że prawidłowo funkcjonuje, to umieszczę stosowny opis z dokumentacją fotograficzną.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

pewnie jak przytrzymasz kluczyk w pozycji otwierania i przytrzymasz cala elektryka sie otwiera,analogicznie jak przytrzymasz w pozycji zamykania to sie zamyka wszystko

Opublikowano

A w mojej jest jeszcze taki trik ( z jednej strony fajny a z drugirj nir bardzo) - zamykanie auta automatycznie po kilkunastu sekundach . Mam tylko jeden kluczyk i jesli by sie zamknął jak kluczyki sa w aucie to pech. Ale z koleii jak bym zapomniał zamknąc auta to samo się zarygluje. Pewnie w wielu autach tak jest ale nikt tu nie wspominał o tym wiec postanowiłem napomnąć.

Opublikowano

tak??? a jak to robisz ? moze masz alarm z taka opcja i po prostu nie masz pilota,a nawet o tym nie wiesz...

napisz cos wiecej...pozdrowienia z polnocno-wschodniego wybrzeza wyspy

Opublikowano

u mnie jest tak że jak otworzysz auto z kluczyka i nie otworzysz drzwi to ono po jakimś czasie samo się zamknie :) dobry jest ten bajer jakbyś przez przypadek nacisnął guzik ;) a wystarczy, że tylko otworzysz drzwi i już to nie działa... :th:

Opublikowano

no szczerze powiem ze nie wiedzialem i jutro sobie to sprawdze dzieki za ciekawostke

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.