Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrałem się wreszcie do zmiany lamp na zespolone:) mała stłuczka mnie do tego zmusiła..

błotniki już gotowe- powiedzcie tylko na czym się wam ta lampa trzyma poza 2 górnymi uchwytami?? jak wkładam lampę w ten otwór od strony chłodnicy to jakoś strasznie odstaje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widocznie coś nie tak poskładane po stłuczce ;)

Trzyma się w 3 punktach (na dole bolec, u góry 2 uszy) i nie powinno nic odstawać. Masz jeszcze mały zakres regulacji by to dokładniej spasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie za 100 punktów mam kostke do lamp z szyb elektrycznych ale znajomy elektryk powiedział ze sie nie rozbiera ta kostka a na swiatłą ma za cienkie kable. w kostce ida grubsze kable ale akurat nie po tej stronie co trzeba. jak to z tym jest kable sa za cienkie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiam się nad zmianą lamp na Depo lub Tyc zespolone i bardzo mnie ciekawi jak jest z jakością tych lamp. Czytałem wiele skrajnych opinii na ten temat. Kto i jak długo jeździ na tych lampach i jak się spisują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie jak usztynić reflektor żeby niedrgał

po rezaniu i założeniu lapm zespolonych jedna z nich widocznie drga

trzyma sie na uchwycie z dołu i dóch srubach na górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiam się nad zmianą lamp na Depo lub Tyc zespolone i bardzo mnie ciekawi jak jest z jakością tych lamp. Czytałem wiele skrajnych opinii na ten temat. Kto i jak długo jeździ na tych lampach i jak się spisują?

ja mam juz 3,5 roku i jest rewelacja. nigdy pary za szybą nie bylo. jakosc swiatla - super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też zaczęła parować jedna lampa, obleciałem silikonem dookoła i jest spokój. Poza tym wiązka światła lekko drży (chyba cały odbłyśnik). Jakość długich też nie jest powalająca, przydałaby się możliwość ich ustawienia niezależnie od mijania (a może lepsze żarówki załatwią sprawę). Lampy DEPO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: U mnie długie pięknie dają (Philips Blue Vision), również lampy DEPO.

Za to na mijania nie jest już zbyt pięknie, przydałby się xenon :gwizdanie: no ale i tak to przepaść w stosunku do przedliftowych lamp :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: U mnie długie pięknie dają (Philips Blue Vision), również lampy DEPO.

Za to na mijania nie jest już zbyt pięknie, przydałby się xenon :gwizdanie: no ale i tak to przepaść w stosunku do przedliftowych lamp :bag:

u mnie tez tak byla do momentu do puki nie przyszedl xenon... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie za 100 punktów mam kostke do lamp z szyb elektrycznych ale znajomy elektryk powiedział ze sie nie rozbiera ta kostka a na swiatłą ma za cienkie kable. w kostce ida grubsze kable ale akurat nie po tej stronie co trzeba. jak to z tym jest kable sa za cienkie??

cienki to ten elektryk :decayed: spokojnie możesz zakładać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem wyciągnąć piny i coś mi nie szło. co do elektryka to cos mi zie wydja ze nie chciało mu sie robic tego:) dzieki za info

przecież podłączenie kabli nie jest trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakis pomysl na ten nalot na szybce leflektora bardzo ogranicza widocznosc ,poprostu rozsprasza swiatlo z zenona wczesniaj bylo lepiej , lampki juz mam z 2,5 roku fimy DEPO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...