Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A już nie mówię o Anicie...:naughty::whistling:

Weź krzesełko, zajmiemy dobre miejsca :jerk:Fury to tylko przykrywka :grin:

czyli szykujesz sie na sprzedaż?

Na sprzedaż się nie zanosi... A nawet jakbym miał sprzedać to nie wiem jakie auto mogłoby S4 zastąpić więc musi zostać :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam ten sam dylemat. Nie ma alternatywy. Chyba że przeszczep serducha do jakiejś nowszej budy.

Opublikowano
  • Autor
Mam ten sam dylemat. Nie ma alternatywy. Chyba że przeszczep serducha do jakiejś nowszej budy.

U mnie swapy nie wchodzą w grę więc mam jeszcze trudniej :decayed:

Opublikowano
Mam ten sam dylemat. Nie ma alternatywy. Chyba że przeszczep serducha do jakiejś nowszej budy.

To jest jedyna sluszna opcja, dlatego ja wybralem 2 lata temu :kox:

Opublikowano

ty miałeś łatwiej bo wkładali do B6 te silniki. niestety do innych modeli już nie i tutaj pojawia się problem z montażem i późniejszą awaryjnością

Opublikowano
ty miałeś łatwiej bo wkładali do B6 te silniki. niestety do innych modeli już nie i tutaj pojawia się problem z montażem i późniejszą awaryjnością

jak wkładali jak nie wkładali, choc na audizine jest teraz spooro projektów z 2,7 w innym nadwoziu:wink: nawet do passatów wkładają:facepalm:

Opublikowano

chodziło mi o to że do B6 chyba wkładali seryjnie w jakiejś ograniczonej liczbie sztuk. nie jestem pewny ale tak mi się wydaje

Opublikowano

w B6 nie było silnika 2.7 V6 BiT

byly silniki 2.4 i 3.0 V6

pomijam tutaj 4.2

Opublikowano

Było cos takiego jak AS4 od ABT, ale nawet google o tym mało wie:wink: takze nie realne raczej kupic fabryczne czesci do takiego modelu:wink:

Opublikowano
Było cos takiego jak AS4 od ABT, ale nawet google o tym mało wie:wink: takze nie realne raczej kupic fabryczne czesci do takiego modelu:wink:

tak ale było kilka sztuk z 2,7, o ceny lepiej nie pytajcie:decayed:

Opublikowano
ty miałeś łatwiej bo wkładali do B6 te silniki. niestety do innych modeli już nie i tutaj pojawia się problem z montażem i późniejszą awaryjnością

nie bylo fabrycznie 2.7T, ABT zrobilo troche takich aut.

a do czego Ty bys chcial wstawic 2.7?

Opublikowano
ty miałeś łatwiej bo wkładali do B6 te silniki. niestety do innych modeli już nie i tutaj pojawia się problem z montażem i późniejszą awaryjnością

Dobrym wyjściem jest S6 C5 + swap 2.7 :decayed:

Opublikowano

Dobrym wyjsciem to jest kupno RS6 C5 :decayed:

Opublikowano
Dobrym wyjsciem to jest kupno RS6 C5 :decayed:

Dobrym dla kogoś kto zarabia dyche miesięcznie i jest kawalerem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Już niedługo :kox:

416049_392904040775804_111672936_o.jpg

Opublikowano
Dobrym wyjsciem to jest kupno RS6 C5 :decayed:

Dobrym dla kogoś kto zarabia dyche miesięcznie i jest kawalerem :decayed:

ktory kawalek kupowalby wielkiego avanta? :grin:

S6 C5 + 2.7 to dobra opcja, ale tylko z k04, bo 2.7 po sofcie jedzie jak zdrowie V8.

Opublikowano
ty miałeś łatwiej bo wkładali do b6 te silniki. Niestety do innych modeli już nie i tutaj pojawia się problem z montażem i późniejszą awaryjnością

nie bylo fabrycznie 2.7t, abt zrobilo troche takich aut.

A do czego ty bys chcial wstawic 2.7?

a6 c6

Opublikowano

Nie wątpię ale po fotach widać że warto poczekać:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.